Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ağustos 17, 2017, 12:28:24
151.699 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Bulgaristan  |  Konu: merhaba arkadaşlar ben yeniyim ve bir isteğim var... 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3
Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar ben yeniyim ve bir isteğim var...  (Okunma Sayısı 65399 defa)
4akal
Yeni Üye
*

Popülarite: 3
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 47


« Yanıtla #10 : Nisan 24, 2006, 11:32:34 »

Türkçe yer isimlerini word dosyası şeklinde linkten indirebilirsiniz

   http://rapidshare.de/files/18720027/BGdeki_koeylerin_tuerk_e_isimleri.rar.html

Türkçe Yer Adları ve Bulgarca yer adları

1.   Abdal Köy(Abdi Oğlu Köy   Cubra   Burgaz
2.   Abdallar    Lovets    Eski Cuma
3.   Abdi Köy    Samotina    Varna
4.   Abdul Ehat(Abtat Kalesi)   Abrit    Silitre
5.   Abdul Kadir   Rabova    Hasköy
6.   Abdullah/Avdullah   Bezmer   Hacıoğlu Pazarcık.
7.   Abdullar    Apriltsi    Pazarcık
8.   Abdullar    Zvenimir    Silistre
9.   Abdurrahman Köy    Çuçuliga    Kırca Ali
10.   Abdurrahmanlar    Kraygorsi    Şumnu
11.   Abdülrezzak    Drumevo   Şumnu
12.   Abdülrezzak   Lyaskovo   Burgaz
13.   Abraşlar    Bryazovo   Filibe
14.   Acar   Svejen   Filibe
15.   Acemler   Aksakovo   Varna
16.   Acı Dere    Sladka Voda   Varna
17.   Acı Oluk   Tatul   Kırca Ali
18.   Acılar(Alacalar)    Aleko Korstantinovo   Pazarcık
19.   Aciz Dar    Pripek   Burgaz
20.   Açlar    Ekzarh Antimovo   Buzgaz
21.   Ada      Filibe/Koyun Tepe
22.   Ada Köy   Potoçnik   Kırca Ali
23.   Ada Tepe    Ostra Moliga   Eski Zağra
24.   Adaçalı   Borıslavtsi   Hasköy
25.   Aftane    Nedelsko   Yan Bolu
26.   Ağa Baba   Aboba Pliska   Şumnu
27.   Ağaç-Evli   Bir Türk Köyü   Sofya
28.   Ağmaç Köy(Omaç Köy)   Omarçe(Ralitsa)   Eski Cuma
29.   Ah Yolu   Anhialo(Pomorie)   Burgaz
30.   Ahalar (Ağalar)   Drentsi    Şumnu
31.   Ahat Baba    Postnik   Kırca Ali
32.   Ahatlar   Malka Kruşevo   Paşmaklı(Smolyan)
33.   Ahatlar Kebir   Dve Topoli   Paşmaklı
34.   Ahçılar   Gotvarsko   Kırca Ali
35.   Ahi Baba    Bir Türk   Köyü                                                      
36.   Ahi Çelebi   Rodoplarda Dağlık                                                                                            
37.   Ahır Köy   Gabırnitsa   Varna
38.   Ahırlar   Zagorite   Eski Zağra
39.   Ahlan-Ova   Brani-Pole   Filibe
40.   Ahlar (Ahiler)   Drentsi    Şumnu
41.   Ahlat Köy   Kruşevo   Eski Zağra/Çırpan
42.   Ahlatı   Pricad   Burgaz
43.   Ahlatlı   Golemo Kruşevo   Yan Bolu
44.   Ahlatlı   Krin   Kırca Ali
45.   Ahlatlı   Kruşevo    Gabrova/Selvi(Selvievo)
46.   Ahlı(Ahılı)   Stratsin   Burgaz
47.   Ahmak   Mortagonovo   Razgrat
48.   Ahmatlar(Ahmetler)   Stefan Karaca   Silistre
49.   Ahmet Dere   Kozitsa   Kırca Ali
50.   Ahmet Oğlu   Dolneni   Eski Cuma
51.   Ahmet Sipahi   Sofiytsi   Kırca Ali
52.   Ahmetli   Konstantin   Tırnova(Veliko Tırnova)
53.   Ahrenli   Tvırditsa   Burgaz
54.   Ahsen Kale   Asenova Krepost   Stanimaka(Asenov Rad)
55.   Ahta Pol   Agato Polis   Burgaz
56.   Ak Alan   Belo Polyane   Kırca Ali
57.   Ak Baş   Gavarevo   Eski Zağra
58.   Ak Baş Bağla   Gorni Glavanak   Has Köy
59.   Ak Baş Zir   Dolni Glavanak   Hasköy
60.   Ak Çar   Ar Çar   Vidin
61.   Ak Dere   Bela   İslimye
62.   Ak Dere   Bela   Vidin/Belgratçık
63.   Ak Dere   Bela Reka   Paşmaklı/Selvi
64.   Ak Dere   Bela Reka( Stara Bela Reka   Şumnu
65.   Ak Dere(Astra)   Bela   Varna
66.   Ak Ezli(Yak Ezli)   Debelt   Burgaz
67.   Ak Kadınlar   Dulova   Silistre
68.   Ak Kayınlar   Belite Brezi   Eğri Dere(Ardino)
69.   Ak Koyun   İskır   Varna
70.   Ak Mehmetler   Podgoritsa   Eski Cuma
71.   Ak Pınar   Bel İzvor   Kırca Ali
72.   Ak Pınar   Bel Kladenets   Has Köy
73.   Ak Pınar   Bistra   Silistre
74.   Ak Pınar   Genaral İnzov   Yanbolu
75.   Ak Yar   Bel Bryak   Şumnu(Şumen)
76.   Akça Alan   Byala  Polyana   Kırca Ali
77.   Akça Er   Aleko   Tırnova
78.   Akça Kayrak   Beli Plast   Kırca Ali
79.   Akça Kilise   Sopot   Filibe
80.   Akçalar   Belintsi   Razgrad
81.   Akçar   Arçar   Vidin
82.   Akçar (Akça Er)   Alekovo   Tırnova
83.   Akçe Hisar(Aşağı Akçalar   Byala Gradets   Kırca Ali
84.   Akçe İbrahim   Dolno Belovo   Has Köy
85.   Akçe-Kilise   Bir Türk Köyü   Sofya
86.   Akıncı   Akancievo   Pazarcık
87.   Akıncı   Graniçar   Pazarcık
88.   Akıncılar   Petko Slaveykov   Gabrova/Selvi
89.   Akıncılar   Zdravets   Varna
90.   Al Kaya(Ala Kaya)   Krayno Selo   Kırca Ali
91.   Al Timir   Rah Ova   Vidin/Vireca
92.   Ala Bayır   Şaren Bryag   Kırca Ali
93.   Ala Beş   Gorno Belovğ   Eski Zağra
94.   Ala Çeşme   Şarena Çeşma   
95.   Ala Dağ   Pıstro Gor   Has Köy
96.   Ala Dağlı   Gergevets   İslimiye
97.   Ala Dağlı   Venets   Burgaz
98.   Ala Gözler   Pıstro Ok   Kırca Ali
99.   Ala Gün   Pıstrovo    Eski Zağra
100.   Ala Kilise   Tsırkva   Pazarcık(Tolbuhin)
101.   Ala Kilise(Alaca Kilise)   Vakarel   Sofya
102.   Alacalı   Bistren   Eski Zağra
103.   Alacı   Silvovo   Gabrova
104.   Alacılar   Bağrıltsi   Kırca Ali
105.   Aladanlı   Leşnitsa   Lofça(Lofçe)
106.   Aladın   Ezerovo   Varna
107.   Aladın   Straşimirovo   Varna
108.   Aladın(Ağladın)   Yunatsi   Kırca Ali
109.   Alami Dere   Polkovnik  Sreafimovo   Paşmaklı(Smolyan
110.   Alan Kayrak   Yasna Polyana   Burgaz
111.   Alan Mahalle   İroka Polyana   Hasköy
112.   Alat-Baba   Bir Türk Köyü   Şumnu/Bela
113.   Alçak Dere   Panitsovo   Burgaz
114.   Alem Beyler   Boylartsi   Kırca Ali
115.   Alemdar (Alem Dere)   Dolno Çrkovişte   Hasköy
116.   Alfacı Köy   Vetruşka   Kırca Ali
117.   Alfatlar   Lenişte   Kırca Ali
118.   Alfatlı Hacılar   Svirets   Kırca Ali
119.   Alfatlı(Ahlatlı)   Neofit Bozvelievo
(Krin)   Kırca Ali (Koşu Kavak  (Krumov  Grad)
120.   Alfatlık   Tırgovişte   Osman Pazar (Omurtag)
121.   Ali Baba Tekkesi   Sveti İliya   Hasköy
122.   Ali Bey   Eniovets   Eski Cuma (Tırgovişte)
123.   Ali Bey Konağı   Nanıviş   Kırca Ali(Koşu Kavak(Krumov Grad)
124.   Ali Fakı   Glavan   Silistre
125.   Ali Fakı   Jelidovo   Kırca Ali
126.   Ali Hanife (Ali Kalfa)   Dobrevo   Hacıoğlu Pazarcık
127.   Ali Koç   Kapitan Dimitrievo   Hacı Oğlu Pazarcık
128.   Alı Köy   Tsvyatovo   Kırca Ali
129.   Ali Paşa (Ali Paşinovo)   Metliçina   Kırca Ali
130.   Alıç Köy   Plaçidol   Hacı Oğlu Pazarcık (Tolbuhin)
131.   Alma Dere   Yabılçevo   Burgaz
132.   Almalı Dere   Buk   Kırca Ali
133.   Almalık   Yabılçeni   Kırca Ali
134.   Altın Çayır   Zlatna Livada   Eski Zağra
135.   Alvan Dere   Malko Gradişte   Mustafa Paşa(Svilen Grad)
136.   Alvan Köy   Stara Reçka   Eski Cuma(Tırgovşte
137.   Alvanlar   Yablanovo   İslimiye/Kazan(Kotil)
138.   Alvanlar-Albanlar   Oraç   Eski Cuma (Tırgoşte
139.   Ambar Dere   Hambar   Paşmaklı(Smolyan)
140.   Ambar Dere –Hambar Dere .    Jitnitsa   Kırca Ali /Eğri Dere(Ardino)
141.   Ambarcık-Hambarcık   Jitarnik   Kırca Ali
142.   Ambarlar-Hambarlar    Jitnitsa   Kırca Ali
143.   Ambarlı -Hambarlı   Jitnitsa   Filibe
144.   Ambarlı-Hambarlı   Malomirovo   Yanbolu(Yambol/Kızılağaç(Elhovo)
145.   Ambarlık-Hambarlık   Metliçina   Varna
146.   Anızcık   Çerkovna   Silistre
147.   Anlık   Domişte   Kırca Ali
148.   Apaz Mahalle   Slavçitsa   Hezargrad(Razgrad)
149.   Apazlar   Martino   Kırca Ali
150.   Arabacı    Bozartsi   Hacıoğlu Pazarcık
151.   Arabacı   Cerovo   Kırca Ali
152.   Arabacı   Gurgulitsa   Kırca Ali
153.   Arabacı   Kolari   Tırnova(Veliko Tırnova)
154.   Arabacı   Kolarovo   Eski Zağra
155.   Arabacı   Kolartsi   Hacıoğlu Pazarcıktolbuhin
156.   Arabacı Köy   Kolarovo   Hasköy
157.   Arabacı Ova   Kolarovo   Eski Zağra
158.   Arabacılar   Kolarovo   Silistre
159.   Araklar   Kruşovo   Hacıoğlu Pazarcık
160.   Arap Hoca   Vidintsi   Yan Bolu
161.   Arap Mahalle   Çernevo   Eski Zağra
162.   Arap Ova   Çerniçani   Filibe/Karlı Ova
163.   Arap Ova   Suşutsa   Filibe(Plovdiv)
164.   Arap Ova   Zlato Vrıh   Filibe/İstanimaka(Asenov Grad)
165.   Araplar   Aprilovo   Eski Cuma
166.   Araplar   Genaral Lolevo   Varna/Provadı
167.   Araplar   Polkovnik   Dyakovo
168.   Araplı    Çernozem    Yanblou
169.   Aratmaca    Poprucanovo    Silistre
170.   Arazlı   Erovets    Kırca Ali
171.   Ardaşlı      Mıglişta   Eski Zağğra
172.   Arı Köy   Sredno Selo   Tırnova
173.   Arkarı Mahalle   Kamenna   Plevne
174.   Armutçuk    Kruşovitsa   Tırnova
175.   Armutçuk    Kruşovitsa    Plevne
176.   Armutlu    Prisadets    Yanbolu
177.   Armutlu   Kruşak    Hacıoğlu Pazarcık
178.   Armutlu   Kruşari   H.Oğlu Pazarcık
179.   Armutlu   Kruşeto    Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa
180.   Armutlu   Kruşevo Yada
Malo Kruşevo   Filibe
181.   Armutlu   Kruşitsa    Kırca Ali
182.   Armutlu   Kruşovene   Tırnova/Rahova(Orehovo
183.   Armutlu   Sakarirsi    Yan Bolu
184.   Armutluk     Kruşata   Tatar Pazarcık(Pazarcik)
185.   Arnavut (Arnaut)   Poroişte   Razgrat
186.   Arnavut İto   ----------------   Eski Zağra
187.   Arnavut Köy   Dolina   H.Oğlu Pazarcık
188.   Arnavut Köy   Draganovo   Burgaz
189.   Arnavut Köy   Elşitsa   Filibe/Otluk Köy)(Pamagürişte)
190.   Arnavut Köy   Gugutka   Kırca Ali
191.   Arnavut Köy   İreçekovo   Yanbolu
192.   Arnavutlar   Albantsi    Kırca Ali
193.   Arnavutlar   Makedonka   H.O.Pazarcık
194.   Arnavutlar   Rudnik   Varna
195.   Arnavutlu    Paisiy   Tırnova
196.   Arpaç   Bogorovo   Yanbolu
197.   Arslan   Lıvino   Razgrat
198.   Arslan Hoca   Tütünce   Kırca Ali
199.   Arslan Köy   Lıvovo   Kırca Ali
200.   Arslanlar   Lıvska   Kırca Ali
201.   Artaklar   Kruşare   İslimye(Sliven)
202.   As Mahalle   Arsovo   Şumnu(Şumen)
203.   Ası Koru   Ravnogor   Tatar Pazarcık (Pazarcik)
204.   Ası Köy-Has Köy   Dobri Voynikov   Şumnu(Şumen)
205.   Asıl Köy   Telerig    H.Oğlu Pazarcık
206.   Asıllar(Asiller)   Krasen  Dol    Şumnu
207.   Asırlık   Rogozovo    Kırca Ali
208.   Aslar    Naum    Şumnu
209.   Aslı Beyli   Blıskovo   Varna/Piri Vadi (Provadı)
210.   Asvalt Köy(Asfat Köy   Glavinitsa    Silistre
211.   Aşağı  Ada   Ostrovitsa   Kırca Ali
212.   Aşağı  Çiflik   Dolen Çiftik (Georgi Traykov )   Varna
213.   Aşağı  Çit Aklar   Dolno Voyvodino    Hasköy
214.   Aşağı  Hüseyinler   Dolna Hubavka   Eski Cuma/Tırgovişte
215.   Aşağı  İsiva   Dolno İzvorovo   E.Zağra
216.   Aşağı  Kab Dağ   Dolna Kabda   E. Cuma
217.   Aşağı  Keçeliler   Dolna    Kozarevo
218.   Aşağı  Koca Ömer   Samodiva    Kırca Ali
219.   Aşağı  Köy   Dolentsi   Kırca Ali
220.   Aşağı  Musa Bey   Dolni İzvor   H.Oğlu Pazarcık
221.   Aşağı  Orman(Orman)   Laskerova    Cumai Bala(Blagoev Grad)
222.   Aşağı  Rahova   Dolna Orehovitsa   Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa)
223.   Aşağı  Rahova   Dolna Rehovo   Silistre/Tutrakan
224.   Aşağı Dere Köy   Sokolovtsi   Paşmaklı(Smolyan)
225.   Aşağı Karalar   Dolna Krepost   Kırca Ali
226.   Aşağı Mahalle   Dolna Mahalla   Silistre
227.   Aşağı Sahrane   Dolna Sahrane   E.Zağra(Kızankık)
228.   Aşağı Turgan   Dolna Turgan   Rodamir
229.   Aşağı Übrü Eren   Dolna Seltsi   Kırca Ali
230.   Aşağı-Singarya   Jostovo,Hacıdimovo   Cumai Bala
231.   Aşağı-Voden   Dolni-Voden   Filibe
232.   Aşaklı    Borisovo   Yanbolu(Yambol)
233.   Aşarı Köy   Desetkari   Kırca Ali
234.   Aşık Ova   Pevets   E.Cuma(Tırgovişte)
235.   Aşık Sinekli   Sveti Kirilovo (Kirilovo)   E.Zağra
236.   Aşıklar    Lübliçevo    E.Cuma
237.   Aşıklar    Pesnopoy   Kırca Ali/Eğri Dere(Ardino)
238.   Aşıklar    Pevtsite   Filibe
239.   Aşıklar    Rani List   Kırca Ali
240.   Aşıklar    Samuil    Hezar Grad(Razgrad)
241.   Aşıklı    Gorno Graişte (Kınçevo)   E.Zağra/Kızanlık
242.   Aşlıca   Prisad   H.Oğlu Pazarcık
243.   At Alan   Konçe    Kırca Ali
244.   At Koru   Savoski    Köstendil (Küstendil)
245.   At Köy   Konevo   Hezargrat
246.   Atanas Köy   Atanasova   Burgaz
247.   Atlar    Jrebçevo   İslimiye(Sliven)
248.   Atlar   Sıedinenie    E.Cuma(Tırgovişte)
249.   Atlı     Drajevo   Yan Bolu (Yam Bol)
250.   Atlı Oğlu   Konovo    İslimye
251.   Atmacalar    Sokolino   Kırca Ali
252.   Avanlar   Bir Türk Köyü   Gerlovo
253.   Avcı Doğancı   Lovets   E.Zağra
254.   Avdalar    Lovets   E.Cuma
255.   Avdalar    Zayçari    İslimye (Sliven)
256.   Avlan Dere      Hasköy (Haskovo)
257.   Avlan Köy   Stara Reçka   E.Cuma
258.   Avlu Köy   Jivkovo   Sofya/İhtiman
259.   Avrat Alan   Koprivtitsa   Sofya
260.   Ay Demir    Silistra   Silistre
261.   Ay Doğdu   İskra    Silistre
262.   Ay Doğdu   İzgrev   Şumnu
263.   Ay Doğdu   Zvezdel    Silistre
264.   Ay Durmuş   Zornitsa   Has Köy
265.   Ay Kulak   Meçe Uho   Kırca Ali
266.   Ay Orman    Polyana    H.Oğlu Pazarcık
267.   Ayazlar    Svetlen   E.Cuma
268.   Ayazma    Voditsi   Varna
269.   Aydın Bey   Svetlik    H.O.Pazarcık
270.   Aydın Köy   Aydinovo   Filibe(Plovdiv)
271.   Aydın Köy   Meçovo    E:Cuma
272.   Aydın Ova    İsperihovo   Tatar Pazarcık(Pazarcik)
273.   Aydınlar    Svetlina   Has Köy
274.   Aydınlı    Zora   E.Zağra
275.   Aydos    Aytos   Burgaz
276.   Aygır Dere   Jrebevo   Paşmaklı(Smolyan)
277.   Aygır Köy   Piştigovo   Tatar Pazarcık(Pazarcik)
278.   Ayı Orman   Stefanovo   H.O.Pazarcık
279.   Ayıcı Oğlu    Yeri Bilinmiyor   
280.   Ayladın(Alaeddin)   Bistra    E.Cuma
281.   Ayran   Mitenitsa   Filibe(Plovdiv)
282.   Ayran   Orizari   Filibe
283.   Ayran(Ayran Köy)   Mleçen    Varna
284.   Ayva Altı    Pod Ayva   Hezargrad
285.   Ayvacık      Filibe/Koyuntepe
286.   Ayvacık   Dülevo   Burgaz
287.   Ayvacık   Dülevo   Tatar Pazarcık/Otluk Köy
288.   Ayvacık   Dülina   Varna
289.   Ayvacık   Dülitsa   Krca Ai
290.   Ayvacık   Pançevo   Kırca Ali
291.   Ayvacık   Zvezda   Burgaz
292.   Ayvacık Dere Köy   Dülevo   Burgaz
293.   Ayvalık   Blagun   Kırca Ali
294.   Ayvat Köy   Malık Zvenimir   Silistre
295.   Ayvaz Baba   Yeri Bilinmiyor   
296.   Azap Köy   Veselinovo    Yan Bolu
297.   Azaplar   Polkovnik Dyakovo   H.O.Pazarcık
298.   Azaplar   Skrivina   Kırca Ali
299.   Azaplı   Karanovo   Burgaz
300.   Aziziye   Teliş   Plevne(Pleven)
301.   Azmak   Ludza   Burgaz
302.   Azmanlar   Azmanite   Gabrova(Gabrovo
303.   Baba   Nedelkovo   Pernik
304.   Baba Mahalle   Baştino   E.Zağra
305.   Babadağ       Dobruca
306.   Babalar   Baştinovo   Kırca Ali
307.   Babalar-Yeni Mahalle   Tatkovo   Kırca Ali
308.   Babası Oturdu      Eğri Dere(Ardino)Kırca Ali
309.   Bacalar    Bedrovo    Kırca Ali
310.   Badarlı    Vinitsa   Filibe(Plovdiv)
311.   Bağ Tarla   Lozovo    Burgaz
312.   Bağlar(Ballar)    Lozenets    Burgaz
313.   Bahadırlar    Padrino     E.Cuma
314.   Bahar (Baylar)   Kolobir    Silistre
315.   Bahar Köy   Polkovnik-Taslakov   Silistre
316.   Baharlar    Bahasko    Kırca Ali
317.   Bahaslı    Dunavitsi   E.Zağra
318.   Bahçalar    Gradinka   E.Cuma/Osman Pazarı
319.   Bahşişler(Bahşışlar    Drinovo    E.Cuma/Pop Köy(Popovo
320.   Bakacık    Medevtsi    Kırca Ali
321.   Bakiler    Doborsko    Kırca Ali
322.   Bakılır    Bakalite    Kırca Ali
323.   Bal Pınar Yenice Veya Yenice Bal Pınar   Medoveve    Razgrat
324.   Balâ Burgaz   Gorna Kula   Kırca Ali
325.   Balaban    Yagodina     Paşmaklı(Smolyan)
326.   Balaban Mahalle   Vetrintsi    Tırnova
327.   Balabanlar   Razdeltsi    Eski Cuma
328.   Balabanlar    Zlatoklas    Silistre
329.   Balabanlar /Balabanlı   Balabanovo     Kırca Ali
330.   Balabanlı   Edrovo    Eski Zağra
331.   Balabanlı    Edrovo    Eski Zağra
332.   Balabanlı    Gorazd    Rusçuk(Ruse)
333.   Balabanlı    Velikan   Hasköy
334.   Balca    Medovitsa   Kırca Ali
335.   Balcı Bük   Meden Buk   Kırca Ali
336.   Balcı Köy   Medova   Burgaz
337.   Balcı Omur   Medovina   Eski Cuma
338.   Balcı-Bölük   Bir Türk Köyü   Kırca Ali
339.   Balcılar   Medovo   Eski Zağra
340.   Balçık   Balçık   Hacı Oğlu Pazarcık
341.   Baldır Köy (Bıldır)   Tutrakanrsi   Varna
342.   Bali Efendi   Knyajevo   Sofya
343.   Balık   Ribino   Kırca Ali
344.   Balık Dere   Ribnitsa   Paşmaklı
345.   Balıklı   Ruda   Eski Zağra
346.   Balıklı Dere(Balaklı   Riben Dol   Paşmaklı
347.   Ballı Pınar   Meden Kladenets   Yan Bolu
348.   Ballıca   Stojer   Hacıoğlu Pazarcık
349.   Ballıcalık   Milino(Keremedin)   Eski Cuma/Osman Pazar
350.   Balpınar/Bal Bunlar   Kubrat    Razgrat
351.   Balpınar-İlçesi   Kubratska Okoliya   Razgrat
352.   Baltacı Yeni Köy   Bradvari    Silistre
353.   Baltacılar   Sekirovo   Filibe
354.   Balvan   -   Tırnova
355.   Baraklar   Baratsi   Kırca Ali
356.   Baraklar   Efreyter Bakalovo   Hacıoğlu Pazarcık
357.   Baraklı   Orizare   Burgaz
358.   Baraklı   Pryaporets   Eski Zağra
359.   Bardakçı   Bırduçe   Tatar Pazarcık
360.   Barık   Zavet   Burgaz
361.   Barma   Borma   -
362.   Basarb Ova   -   Ruscuk
363.   Baş Hasırcık   Presentsi   Eski Cuma
364.   Baş Köy   Jeravna   İslimiye
365.   Baş Ören   Strainsko   Kırca Ali
366.   Baş Pınar   Polkovnik  Sveştaraovo   Hacı Oğlı Pazarcık
367.   Baş Saçlı   Sadovitsa   Kırca Ali
368.   Baş Viran   Yavorovo   Kırca Ali
369.   Başalı    Pırvents   Yanbolu.
370.   Başatlı    Jrebino   Yan Bolu
371.   Başı Kır   Glavinitsa   Tatar Pazarcık
372.   Başlar   Pırvan   Eski Cuma
373.   Bata Kanlı   Konstantinovets   Eski Zağra
374.   Batacık   Bata   Burgaz/Ah Yolu
375.   Batak    -   Veliko Tırnovo/Ziştovi
376.   Batak   -   Tatar Pazarcık
377.   Batanlar   Temelkovo   Pernik
378.   Batkun   -   Tatar Pazarcık
379.   Bay Kocalar   Baykovo   Şumnu
380.   Baya Köy   Dolno Ezerovo   Burgaz
381.   Bayaç Köy   Bayaç Evo   H.Oğlu Pazarcık
382.   Bayasıllı   Dunavtsi    E.Zağra
383.   Bayhanlı   Bir Türk Köyü   Sofya
384.   Bayır Mahalle   Çukata    Tırnovo
385.   Bayır Mahalle   Strımna   Tırnovo
386.   Bayır Yeni Mhalle   Ritlina   Burgaz
387.   Baykal Beşli   Boril    Plevne
388.   Bayraktar Mahalle   Aleksandrovo   Kutlu Viçe
389.   Bayraktar Mahalle   Pryaporets    Kırca Ali
390.   Bayram Alan   Dobra Polyana    Burgaz
391.   Bayram Dere   Prilep    Burgaz
392.   Bayram Köy   Austa    Kırca Ali
393.   Bayram Pınar   Feldfeber Dyankovo    H.Oğlu Pazarcık
394.   Bayramlı Köy   Velik Dençe    E:Cuma
395.   Bederli   Stefan Stambolovo   Tırnovo
396.   Bek Aşlı   -   İvaylov Gradortaköy
397.   Bekçi   Polyatsite   Varna
398.   Bekir Ağa Mahallesi   Bosilek   Kırca Ali
399.   Bektaşlar(Beştaşlar   Bektaşi    Kırca Ali
400.   Bel Gratçık   Belo Gradçik   Vidin
401.   Belegler   Bir Türk Köyü   Gerl Ovo
402.   Belene   -   Şumlu
403.   Belenli   Rıjenovo   Hasköy
404.   Benli Köy   Kruşolak   E.Cuma
405.   Beş Kuyucuk   Peti Kladenetsi    Tırnovo/Ziştovi
406.   Beş Pınar   Pet Kladenetsi   Rusçuk
407.   Beş Tepe   Pet Mogili   Şumnu/Yenipazar
408.   Beş Tepe   Pet Mogoli   İslimiye/Yeni Zağra
409.   Beşli   Boril   Rah Ova
410.   Bey Alan   Knyajeva Polyana   Razgrat
411.   Bey Köy   Bolyarino   Filibe
412.   Bey Köy   Golemantsi    Hasköy
413.   Bey Köy   Karavelovo   Yanbolu/Kızılağaç
414.   Bey Mahalle   Gospodarevo   Burgaz/Karapınar.
415.   Bey Ova   Karlovo   Filibe/Karlı Ova
416.   Bey Pınar   Bolyarski -İzvor   Hasköy
417.   Bey Pınar   Sredişte   E:Zağra
418.   Bey Vırbovka   Vırbovka   Tırnova/Yukarı Rah Ova
419.   Beyci Oğlu   Bolyartsi   Varna
420.   Beygirli(Bekirli   Konevo   Şumnu
421.   Beyler Çiftlik   Simeonovo   Sofya
422.   Beyli   Mlada-Gvardiya   Varna
423.   Bezirgan Köy   Kuptsite   Kırca Ali
424.   Bezirgan(Bazirgan   Miletiç   Filibe
425.   Bezirgân-Köy   Tıpçileştovo   E.Cuma
426.   Biçerli   Golyamo-Dryanovo   E.Zağra
427.   Bilek Ahmet Mahlle(Bilek Mahalle   Kitka   Burgaz
428.   Bitlice   Staro-Selets   İslimiye
429.   Bıyıklı   Bortsi   Şumnu
430.   Bızın      Rusçuk
431.   Boğalı   Bikovo   İslimiye
432.   Boğaz    Prolom   Filibe
433.   Boğaz   Bir Türk Köyü   Şumnu
434.   Boğaz Dere   Starplanina   Burgaz
435.   Boğaz Kesen   Presyan   E.Cuma
436.   Boğaz Kesen   Proseçen   Varna
437.   Boğdanlı   Snop   H.O.Pazarcık
438.   Bohçalar   Kaolinovo   Şumnu
439.   Bokluca   Radoynovo   Burgaz
440.   Bolluksu   Draganovetsi   E.Cuma
441.   Borazan   Trebaç   Razgrad
442.   Bosna   Bulgaristanda Bir Köy   -
443.   Bostan    “          “   E.Cuma/Osmanpazarı.
444.   Bostan Mahalle   Bostanie   Vidin
445.   Bostancılar   Bostantsi    Kırca Ali
446.   Boyacı Köy   Bagra   Kırca Ali
447.   Boyacık   -   Yan Bolu
448.   Boyacılar   Bagryanka   Kırca Ali
449.   Boyacılar   Peevsko    Kırca Ali
450.   Boyacılar   Zvinitsa    Burgaz
451.   Boyalar   Vişna   Burgaz
452.   Boz Ağaç   Bryastovo    Sliven
453.   Boz Alan   Orlino    Pazarcık
454.   Boz Doğancı   Grudevo   E.Zağra
455.   Boz Kırı   Pişurka   Kutlu Viçe
456.   Boz Yurt   Jinitsa    H.O.Pazarcık
457.   Bölücek   Razdelna   E.Zağra
458.   Buğdaylı   Beloklas   H.O.Pazarcık.
459.   Buğdaylı Çamurlu   Jjiten   H.O.Pazarcık
460.   Buhlar   Buhovtsi    E:Cuma
461.   Bukak   -   E.Cuma
462.   Bulanık   Mitnitsa   Şumnu
463.   Bulgar Kosu   -   Tutrakan
464.   Bulutlar   Mıglene    Kırca Ali
465.   Bunaklı   Kirilovo    Hasköy
466.   Burgaz   Burgas   Burgaz İli
467.   Burgucu   Gorno Aleksandrovo   Sliven
468.   Burgucu Köy   Polyana    Elhovo
469.   Burhanlar   Edinakoztsi   Varna
470.   Burhanlar   Radan Voyvoda   Şumnu
471.   Bursacık   Brusino   Kırca Ali
472.   Buruncuk   Prosenik   Burgaz
473.   Burunlu   Peyçinovo   Rusçuk
474.   Burunsuz   Malko-Borisovo   E.Zağra
475.   Busmanlar   -   Novo Selo
476.   Butan   Veliko   Tırnova
477.   Bükünceli(Bükürceli)   Tserkovski   Burgaz
478.   Büyük -Ada   Ostrovo    Razgrat
479.   Büyük -Boğdan   Golem    Razgrad
480.   Büyük- Boyalık(Şarköy)   Şarkovo   Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
481.   Büyük -Çamurlu   Golyama-Smolnitsa   H.O.Pazarcık
482.   Büyük- Dere   Plovdivtsi   Paşmaklı
483.   Büyük- Dere   Kadınçe    Erceli
484.   Büyük- Dere   Golyama-Bara   Kırca Ali
485.   Büyük -Dere   Boruştitşa    E.Zağra
486.   Büyük Dere   Golyama Bara   Kırca Ali
487.   Büyük Dere   Plovdivtsi    Paşmaklı
488.   Büyük- Erceli   Dobrovolets   Kırca Ali
489.   Büyük- Hediyatlar   Pod-Gorets   Burgaz
490.   Büyük- İp Dere   Dragonovo   Kırca Ali
491.   Büyük- Kokarca   Golem Porovets   Razgrat
492.   Büyük- Koru Köy   Golyama Konare   Filibe(Plovdiv)
493.   Büyük- Köy   Golemo Selo   Köstendil
494.   Büyük Köy    Golemo Selo   Stante Dimitrov
495.   Büyük- Oba   Golemo Selo   E.Zağra/Kızanlık
496.   Büyük Örencik   Krepost    Hasköy(Haskova)
497.   Büyük- Pınar   Bistrets    Burgaz/Karapınar(Gruovo)
498.   Büyük- Tekkeler   Golyama-Smolnitsa   H.O.Pazarcık
499.   Büyük- Yalılar   Rusalya    Tırnov
500.   Büyük Yeni  Köy   Golemo Novo   E.Cuma/Pop Köy
501.   Büyük-Derbent   Golem-Dervent   Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
502.   Büyüklü(Bıyıklı   Vinarsko   Burgaz
503.   Cabirler   Planinets    Kırca Ali
504.   Cadı Göl   Lübenovo    .Zağra
505.   Cafer    Solnik   Varna
506.   Cafer Fakı   Zahari Stoyanovo   H.Oğlu Pazarcık /Tolbuhin
507.   Caferçe   Elena    Hasköy/Harmanlı
508.   Caferler   Sevar   Hezargrad/Bal Pınar (Kubrat)
509.   Caferli   -   Pazarcık)Otlukköy
510.   Caferli   Kiçevo    Varna
511.   Caferli    Savin    Razgrad
512.   Caferli Üç Orman   Trigortsi   H.O.Pazarcık
513.   Cambazlar   Kaloyanets   E.Zağra
514.   Cami Cedit Atik    Srınsko   Kırcaali
515.   Cami Mahalle   -   Silistre
516.   Can Başlı   Duşinkovo    Kırcaali
517.   Can Kardaş   Bratovo   Burgaz
518.   Canarlar   Bir Türk Köyü   Kırca Ali
519.   Cebel (Şeyh-Cuma)   Şeyh Cumaya   Kırcaali
520.   Cebel Ayvalı   Gorsko Dülevo   Kırca Ali
521.   Cebil Oğulları   Gledka    Kırcaali/Mestanlı(Momcilgrad
522.   Cebiller   Planinets    Kırca Ali
523.   Celep Köprü   Mostino   Burgaz
524.   Celepler   Celepeko   Kırca Ali
525.   Celil Oğulları   Dihanovtsi    Kırca Ali
526.   Celiller   Pravdo Lüb   Kırca Ali
527.   Cembek Mahalle   Nikolaevo    Kutlu Viçe(Mihaylov Grad
528.   Cemeren   Gabır   Burgaz
529.   Cerman   -   Köstendil
530.   Cevizli   Oreşak    Varna
531.   Cevizli Kalfa   Miladinovtsi    E.Cuma
532.   Cin Koca   Cinot    Yan Bolu
533.   Cin Ovo   Cinovo   İsliven
534.   Civel   Nikola Kozlevo   Şumnu /Yenipazar(Novi Pazar)
535.   Civirli   Dragovo    Burgaz
536.   Cizdar Köy   Dobrina   Varna
537.   Cizdar Köy   Pripek   Varna
538.   Cızlar Köyü   Dobrina   Varna
539.   Corno   Jernov   Plevne
540.   Cuma İ Balâ   Gorna Cumaya(Blagoev Grad   İl Merkezi
541.   Cuma Köy   Sboreno    Kırca Ali
542.   Cumalı   Haci Morinovo   Burgaz/Karin Abat
543.   Cumalı   Jitosuyat    Burgaz
544.   Cumalı   Sborişte   İslimiye
545.   Cumaya   Sbor   Tatar Pazarcık(Pazarcik)
546.   Cumaya Köy   Sborsko    Burgaz
547.   Cumaya Köy   Sborino   Kırca Ali
548.   Curanlı   Kalitinovo    E.Zağra
549.   Çadırlı   Sennik   Gabrova/Selvi
550.   Çakal Köy   Çakallarovo   Kırca Ali
551.   Çakallar   Çalatsi   Kırca Ali
552.   Çakallar   Donkino (Çakalite)    Gabrova
553.   Çakallar   İskra    Gabrova
554.   Çakarcı   Gradina   Filibe(Plovdiv)
555.   Çakıl Köy   Güney Bulgaristan Da Türk Köyü   
556.   Çakırca   Vrançantsi   H.O.Pazarcık
557.   Çakırlar   Yasno Pole   Filibe
558.   Çakmaklar   Çakmatsi    Kırca Ali
559.   Çal Cedit   Çal   Kırca Ali
560.   Çalgıcı Köy(Çalıcı Köy)   Svirçevo     E.Cuma/Osman P*Azarı
561.   Çalı Kavak   Riş   Şumnu/Preslav
562.   Çalı Köy   Stari Çal   Kırca Ali
563.   Çalı Mahalle   Dıbravino   Varna
564.   Çalıklar   Trınitsa   Varna
565.   Çam Çiftlik   Borovo   Cumai Balâ  (Blagoev Grad)
566.   Çam Dere   Borov Dol   Sliven
567.   Çam Dere Karamanlar   Borovsko    Kırca Ali
568.   Çamcağız   Borika   Sofya
569.   Çamlıca   Boroviha   Paşmaklı
570.   Çamurlu   Çamurna Komunari / Yada Murna   Varna
571.   Çamurlu   Dinevo   Has Köy
572.   Çamurlu   Kalino    Şumnu
573.   Çamurlu   Malkara Smolnitsah.O.Pazarcık.   
574.   Çamurlu Köy    Kalnişte   E.Cumas
575.   Çamurlu.   Şişmanovo   Sofya
576.   Çanakçı   Dolna Paniçarevo   E.Zağra
577.   Çanakçı   Krasen Dol   Şumnu/Yeni Pazar
578.   Çanakçı   Paniçkovo   Kırca Ali
579.   Çanakçı   Rozovo (Çanakçi  Evo   Tatarpazarcık/Peştere
580.   Çanakçı   Staro Paniçerovo   Burgaz
581.   Çanakçı   Yagoda   E.Zağra
582.   Çanakçı(Yukarı Çanakçı)   Gorno Paniçerovo   E.Zağra
583.   Çanakçık   Manuşevtsi   E.Zağra
584.   Çanakçılar   Paniçare    Silistre
585.   Çanakçılar   Paniçino   E.Cuma
586.   Çangallı(Çandır)   Svetulka    Kırca Ali
587.   Çangarlı   Zvıniçevo   Tatar Pazarcık
588.   Çangır Dere   Çepintsi    Paşmaklı
589.   Çanlar   Zvınets    Varna
590.   Çanlı   Malko Tırnova   E.Zağra
591.   Çardak   Bılgarski Çardak   Filibe
592.   Çatak   Preseka   Köstendil
593.   Çatak   Tiça    Şumen
594.   Çataklar(Çitak)   Çitaşko    Kırca Ali
595.   Çatal Dere   Razsoha    Tırnova
596.   Çatal Tepe   Elhovo    E.Zağra
597.   Çatallar    Batova   H.O.Pazarcık
598.   Çatallar    Tsar Krum   Şumnu
599.   Çatma   Levski   Varna
600.   Çatmı   Bosilkovtsi   Rusçuk
601.   Çavaklar   Telçarka   Kırca Ali
602.   Çavdar Mahalle    Çavdartsa   Paşmaklı
603.   Çavdarlık    Rıjitsa    Burgaz
604.   Çavla Köy   Stamovo    E.Zağrea
605.   Çavuş Köy   Genaral Kantarcievo   Varna
606.   Çavuş Köy   Metodievo   Şumnu
607.   Çavuş Mahalle    Sofytsi   Silistre
608.   Çavuş Ova   Metodievo   Şumnu
609.   Çavuş Ova   Tsenovo    Plevne
610.   Çavuş Tepe   Stake Dimitrov(Dupnitsa)   Köstendil
611.   Çavuşlar(Çavuşlu)   Güney Bulgaristanda Bir Köy   
612.   Çayak    Çayka   Varna
613.   Çayır   Çerniçino   Kırca Ali
614.   Çayır   Teodosievo    Tırnova/Yukarı Rahova(Gerno Orehovo)
615.   Çayır Harman   Genaral Kolevo   Tolbuhin(Hacıoğlu Pazarcık)
616.   Çayır Mahalle   Hitovo   Tolbuhin
617.   Çayır-Dere   Bir Türk Köyü   Şumnu
618.   Çayır-Köy   Bir Türk Köyü   Şeraniçko
619.   Çayırlı Göl   Reçnitsa   Senokos
620.   Çekan   Çekanets   -
621.   Çekendin(Çikendin   Lilyak    Eski Cuma
622.   Çekirdekli    Kostilkovo    Kırca Ali
623.   Çelebi Köy   Gospodinovo     Varna
624.   Çelebi Köy    Sini Rid    Burgaz
625.   Çeli Köy   Yarebiçno   E.Cuma
626.   Çelikler (Çilik Çelik   Çilik    Kırca Ali
627.   Çelikli   Stomanevo    Paşmaklı(Smolyan)
628.   Çelikli   Stomantsi    Kırca Ali
629.   Çeltikçi    Orizovo    E.Zağra
630.   Çenge    Asparuhovo    Varna
631.   Çengel    Div Dedevo   Şumnu
632.   Çepelce   Planintsa   Burgaz
633.   Çepelli   Çepelare   Filibe
634.   Çepine   Çepino   Tatar Pazacık
635.   Çepinli   Çepintsi    Sofya
636.   Çerçelen   Dıbovan   Filibe
637.   Çeren   Bir Türk Köyü   -
638.   Çerençe   Çerença   Şumnu
639.   Çergenli ,Çerkenli   Çerganovo   E.Zağra
640.   Çeri Başlar   Voyvodenets   Hasköy
641.   Çerkeşli   Ferdinandovo    Siliven
642.   Çerkeşli   Slavyantsi    Burgaz
643.   Çerkez Köy   Aleksandrovo    Şumnu
644.   Çeşme Mahalle   Çeşma    Tırnova
645.   Çeşnegir   Sadovo     Filibe/Istanimaka(Asenov-Grad)
646.   Çeşnegir Yeni Mahalle   Çeşnegirovo    Filibe
647.   Çıfıt Kuyusu   Yovkovo   H.O.Pazarcık
648.   Çiftlik   Dırjaven    E:Zağra
649.   Çiftlik   Lovni Dol   Gabrova/Selvi(Sevlievo)
650.   Çiftlik   Radevo    İslimiye(Sliven)
651.   Çiftlik   Zbor   Kırca Ali
652.   Çiftlik Mahalle   Bilka    Burgaz
653.   Çıkancı   Bir Türk Köyü   
654.   Çıkarcı   Tsarsko-Selo    E:Zağra/Çırpan
655.   Çıkrıkçılar   Malko-Çerkovna   E:Cuma
656.   Çıkrıkçılar   Petrino   E.Cuma
657.   Çilingir Mahalle   Klüçevo    Kırca Ali
658.   Çillerçiren   Yarebitsa    Silistre
659.   Çımalı   Mığlen    Burgaz
660.   Çıracı   Borovo    E.Zağra
661.   Çiren   -   Vraca(Vratsa)
662.   Çirik   Çirikovo   -
663.   Çirmen   Çirmen    Hasköy /Svilen-grad
664.   Çırpan    Çırpan    E.Zağra
665.   Çırpılı   Klimentinovo    Filibe
666.   Çit-Ak   Bela-Reka    Filibe/Hacı İlyas(Pırvo May)
667.   Çit-Ak   Tiça   İslimiyekazan(Kotel)
668.   Çit-Ak İ Atik   Star -Çitak   Kırca Ali
669.   Çit-Ak İ Cedit   Nov-Çitak   Kırca Ali
670.   Çit-Ak Vadisi   Çitaşko    Kırca Ali
671.   Çit-Aklar   Gorno Voyodino   Hasköy
672.   Çit-Aklar   Gorno  Voyvo   Hasköy
673.   Çıtalı   Ploska Mogila    E.Zağra
674.   Çoba   -   Filibe
675.   Çoban   Pastirtsi    Paşmaklı(Smolyan)
676.   Çoban Köy   Gorni-Çobanka   Tırnova
677.   Çoban Kuyusu   Pastir   H.O.Pazarcık
678.   Çoban Nasuh   Zagoriçe    Şumnu
679.   Çobanlar   -   Burgaz
680.   Çoban-Mahalle   Bir Türk Köyü   Şumnu
681.   Çok Oba   -   Sliven
682.   Çolak-Ova   Yavorovo    E.Zağra
683.   Çomakoğlu   Çumakovtsi    Bela-Slatina
684.   Çorbacılar   Çorbaciysko    Kırca Ali
685.   Çorlu   Çorlovo    Lom
686.   Çökek   Kitka    Varna
687.   Çömlek Köy   Botevo    Yan Bolu
688.   Çubuklu   Lulitsa    Sliven
689.   Çufallar   Tıkaç    Şumnu
690.   Çuha   Suşino     Şumnu
691.   Çukur Alan   Nizka-Polyana   Sliven
692.   Çukur Köy   Çukarovo    Yan Bolu
693.   Çukur Köy   Yasenkovo   Şumnu
694.   Çukur Köy   Zabırdo    Paşmaklı(Smolyan)
695.   Çukurlu   Pesnopoy    Filibe/Karlıova
696.   Çukur-Ova    Gabra    Sofya
697.   Çukur-Ova   Trapişte    Razgrad
698.   Çulfa   Suşina    Şumnu
699.   Çulfalar   Tıkaç    Şumnu
700.   Çulluk   Graf-İgnatievo    Filibe
701.   Çunguruz   -   Vidin
702.   Dağ Çiftlik   Dobrotino    Cuma İbâlâ(Blagoev-Grad)
703.   Dağ Erik   Gors-Slivovo    Gabrova/Selvi(Sevlievo)
704.   Dağ Harman   Svobodinovo    Kırca Ali
705.   Dağ Köy   Gorsko-Selo   E.Cuma(Tırgovişte)
706.   Dağ Köy   Gorsko-Selo    E.Cuma/Tırgovişte
707.   Dağ Mahalle   Balkan    Kırca Ali
708.   Dağ Yeni   Lübnen   Pop Köy(Popovo)
709.   Dağlar-Başı   Bir Türk Köyü   Şumnu
710.   Dalakça   Kosturino    Şumnu
711.   Dalar Göz   Rujitsa    Şumen
712.   Dalgaç    Dılgaç    E.Cuma
713.   Dallıca   Çubrika    Kırca Ali
714.   Dam Ada    Zagrad   Silistre
715.   Damar Göz   Jilino    Şumnu
716.   Damlalı  Ehatlar   Dolno-Staveykovtsi    Varna
717.   Damlalı Orta   Sredno-Salveykovtsi    Varna
718.   Dana Göz   Yunets    Varna
719.   Danişmentli   Bir Türk Köyü   
720.   Dar Köy   Nadarovo   E.Cuma
721.   Dar Yeni   Lübnen   E.Cuma
722.   Darı Dere   Zlato-Grad   Paşmaklı(Smolyan)
723.   Darı Dere İlçesi   -    Paşmaklı
724.   Datlar   -   Hasköy
725.   Davulcular   Gusla    Şumnu
726.   Davulcular   Padina    Silistre
727.   Davut-Beyli    Zlatinitsa    Yanbolu
728.   Davutlar   Davitovo    E:Cuma
729.   Davutlar   Davitovo    Silistre
730.   Davutlu   Kableşkovo   Burgaz/Ah Yolu
731.   Davut-Ova   Davitkovo    Kırca Ali
732.   Daydır    -   Bulgaristan Da Bir Türk Köyü
733.   Dede-Bal   Dedintsi    Tırnova
734.   Dede-Köy   Dobri-Dol    Varna
735.   Dede-Köy   Dyadovo   İslimiye
736.   Dede-Köy   Dyadovsko   Kırca Ali
737.   Dedeler    Dedets    Kırca Ali
738.   Dedeler    Dyadovitsi   Kırca Ali
739.   Dede-Mahalle   Dedina    Tırnova
740.   Değirmenciler   Vodeniçarsko    Kırca Ali
741.   Değirmen-Dere   Gavrailovo   İslimiye
742.   Değirmen-Dere   Jerka    Kırca Ali
743.   Değirmen-Dere   Melnitsa    Yan Bolu
744.   Değirmen-Dere   Pırvenets   Filibe
745.   Değirmen-Köy   Vodeniçare    Yanbolu
746.   Değirmen-Mahalle   Vodeniçare    Yanbolu
747.   Değirmen-Viran   Podrumçe    E.Zağra
748.   Değnekler   Miladinovtsi    H.O.Pazarcık.
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2006, 11:42:31 Gönderen: 4akal » Logged

Jivotıt ne se meri s broq na vdişvaniqta, a s momentite, koito spirat dıha ni!
4akal
Yeni Üye
*

Popülarite: 3
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 47


« Yanıtla #11 : Nisan 24, 2006, 11:34:47 »


749.   Deli-Ahat   Kovil    Kırca Ali
750.   Deli-Binleri   Yazdaç   E.Zağra
751.   Deliciler   Bojak    Kırca Ali
752.   Deli-Gözler-Gâvuroğlu(Sevdalım)   Sevdalima    Kırca Ali
753.   Deli-Hüseyin-Mahalle   Golyama-Delçevo    Varna
754.   Deli-Ormanlar   Vladimirovo    H.O.Pazarcık
755.   Deli-Sülü   Dragomirovo    Tırnova
756.   Deli-Yusuf-Kuyusu   Loznitsa    H.O.Pazarcık
757.   Deli-Yusuflar   Krasnogor   Silistre
758.   Delne-Bey-Köy   Semtemvriytsi    H.O.Pazarcık
759.   Delveler   Devino    Kırca Ali
760.   Demirci-Köy   Jelyazno    Filibe
761.   Demirci-Köy   Lilkovo    Filibe
762.   Demirci-Köy   Strahilitsa   Şumnu
763.   Demirciler   Jelezari    Kırca Ali
764.   Demirciler   Jelazaritsi    E.Cuma/Osmanpazarı(Omurtag)
765.   Demirciler   Jelezkovets   Razgrad
766.   Demirciler   Kovaçevets    E.Cuma
767.   Demirciler   Kovaçevitsa   Cumai Bala/Nevrokop (Gotse-Delcev)
768.   Demirciler   Kovoçevo    Pazarcik
769.   Demirciler   Kovaçevtsi    Pernik
770.   Demirciler   Kovoçitsa Kutlu-Viçe (Mihaiov-Grad)   Lom
771.   Demirciler   Moravitsa    E.Cuma
772.   Demirciler   Novo-Jelezari   Filibe(Plovdiv)
773.   Demirciler   Staro-Jelezari   Filibe
774.   Demircili    Kamen    İslimye
775.   Demirdeş   Jelyazovo    Burgaz
776.   Demir-Dişli   Nayden-Gerovo    Filibe
777.   Demir-Hanlı   Jelez    Şumnu
778.   Demir-Hisar   Bir Türk Köyü   
779.   Demir-Kapı   Jelezni-Vrata   İslimiye
780.   Demir-Köy   Jelezartsi    Tırnova
781.   Demir-Köy   Perunika    Kırca Ali
782.   Demirler   Jelezino   Kırca Ali
783.   Deniz-Koyluç   Moryantsi    Kırca Ali
784.   Deniz-Köy   Koşuta    Varna
785.   Denizler   Krasino    Kırca Ali
786.   Denizler   Morsko   Burgaz
787.   Denizler   Varnentsi   Silistre
788.   Derbent   İzvorsko   Varna
789.   Derbent   Prolaz   E.Cuma
790.   Derbent   Zmeyovo    E.Zağra
791.   Derbent(Yeni Mahalle)   Debır    Filibe
792.   Derbent-Dere   Prohod    Burgaz
793.   Dere   Dolets   E.Cuma
794.   Dere-Başı    Sladko-Dum    Kırca Ali
795.   Derecik-Köy   Debrıştitsa    Pazarcik
796.   Dere-Harman   Dolno-Virşilo   Pazarcik
797.   Dere-Köy   -   Hasköy
798.   Dere-Köy   Canka    Kırca Ali
799.   Dere-Köy   Beli-Dol   Kırca Ali
800.   Dere-Köy   Golyamo-Dolyane    E.Cuma
801.   Dere-Köy   Konstantinovo    Varna
802.   Dere-Köy   Kos    Kırca Ali
803.   Dere-Köy   Kostena-Reka   Şumnu
804.   Dere-Köy   Malko-Dolyane   E.Cuma
805.   Dere-Köy   Petrov-Dol    Varna
806.   Dere-Köy   Potoçe    Kırca Ali
807.   Dere-Köy   Poroyna    Filibe
808.   Dere-Köy   Reçitsa    Burgaz
809.   Dere-Köy   Struyno    Şumnu
810.   Dere-Köy   Voden   Yan Bolu
811.   Dereli   Bogdan    Filibe
812.   Dereli   Gorna-Rozitsa   Gabrova/Selvi(Sevlievo)
813.   Dere-Mahalle   Dolets   Silistre
814.   Dere-Mahalle   Dolna-Krepost    Kırca-Ali
815.   Dere-Mahalle   Malık-Voden   Yan Bolu
816.   Dere-Müsellim   Lozenitsa   Cuma İ Bali (Blagoev-Grad)
817.   Dericiler   Kojari    Paşmaklı
818.   Dermanlar   Dermantsi   Lofça/Lukovit
819.   Derviş   İzgrev    Plevne
820.   Derviş-Mahalle   Krumovo    Kutlu-Viçe
821.   Derviş-Müslim   Deteline    Varna
822.   Derviş-Tepe   Dervişka-Mogila    Hasköy
823.   Desteci(Testeci)   Jitnitsa    Varna
824.   Desteci-Köy   Jitnitsa    Tırnova
825.   Deveci-Köy   Dobrin    H:O:Pazarcık
826.   Deve-Dere   Kamilski-Dol    Kırca Ali
827.   Devene   -   Vraca(Vratsa)
828.   Devne   Devnya   Varna/Piri-Adi(Provadiya)
829.   Devren   Zmeyovo   E.Zağra
830.   Dikence-Tikence   Graniçar    Burgaz
831.   Dikenlik (Tekenlik)   Trınak    Burgaz
832.   Dikili-Cafer   Golyam Devesi   Kırca Ali
833.   Dikili-Haluren   Devesilitsa   Kırca Ali
834.   Dikili-Kayınlık   Devesilovo    Kırca Ali
835.   Dikili-Kayrak   Malık Devesil    Kırca Ali
836.   Dikili-Taş   Pobit Kamık   Razgrad
837.   Dikili-Taşlar   Stılpişte,Meçka   Rusçuk
838.   Diksan-Mahalle   Orlyane    Lofça(Loveç)
839.   Dilciler   Gradets    Yeni Zağra
840.   Dinekli    Lozen   Hasköy/Mustafa Paşa
841.   Dıngırlar   Dıngovo    Kırca Ali
842.   Dink-Mahalle   Dink    Filibe
843.   Dipsiz-Göl   Ezerovo    Filibe/Borisov-Grad
844.   Dipsiz-Höyük   Dibsizka-Mogila   İslimye/Yeni Zağra
845.   Dırabollar   Ravna-Selo   E.Cuma
846.   Diren-Ova   Dryanovo    Gabrovo
847.   Diren-Ufça   Drenovets    Vidin
848.   Diş Budak ( Duş Tubak)   Yasenovets    Razgrad
849.   Diş-Budak   Osenovo    Varna
850.   Diş-Budak   Polkovnik-Savovo   H.O.Pazarcık
851.   Dobrucalar   Dobrotitsa    E.Cuma
852.   Doğan Ova    Malo-Konare   Pazarcık
853.   Doğan Yuvası   Sokolovo    Tolbuhin
854.   Doğanca   Çalıkovi    Filibe
855.   Doğanca   Sokolovo   Burgaz
856.   Doğanca(Doğancı)   Sokolitsa   Filibe
857.   Doğanca(Doğancı)   Bir Türk Köyü   
858.   Doğancı   Duvanli    Filibe
859.   Doğancıklı   Benkovski    E.Zağra
860.   Doğancı-Köy   Sokolentsi   Kırca Ali
861.   Doğancıl   Osen    E .Zağra
862.   Doğancılar   Sokolartsi    Sliven/Bela-Slatina
863.   Doğancılar   Sokolyane    Kırca Ali
864.   Doğancılar   Paisevo    Silistre
865.   Doğancılar   Bir Türk Köyü   
866.   Doğancı-Mahmut   Bir Türk Köyü   
867.   Doğan-Kaya   Sokolets   Burgaz
868.   Doğanlar   Yastrebinp   E .Cuma
869.   Doğanlı   Duvanli    
870.   Doğan-Ova   -   Sofya/Yeni Köy(Novo-Selo)
871.   Doğan-Ova   Malko Konere   Pazarcık
872.   Doğrular   Pravda    Silistre
873.   Doğuca   Zornitsa    Varna
874.   Dokuz-Ek   Devetintsi    Burgaz
875.   Dolaplar   Dolapite    Rusçuk
876.   Dolaştır   Zagrejden    Paşmaklı
877.   Domuzluk   Bir Türk Köyü   Şumnu
878.   Domuz-Orman   Mirolübovo    Burgaz
879.   Dongurlar   Zornitsa    Kırca Ali
880.   Doruklu   Provdino    Yan Bolu
881.   Doruklu   Praventsi    Şumnu
882.   Dorutlar   Stan    Silistre
883.   Dorutlu   Pravişte    Filibe
884.   Dospat   Smolyan    Paşmaklı/Devin
885.   Doymuşlar   Osetenovo    E.Zağra
886.   Doymuşlar   Sitovo    Silistre
887.   Doyranlar   Doyrentsi    Lofça
888.   Doyranlar   Doyrentsi    Kırca Ali
889.   Doyranlar   Doyrentsi    Şumnu
890.   Doyuranlar   Doyrensko    Kırca Ali
891.   Dökmen   Leyarovo    Yan Bolu
892.   Dörmete   Lipets    Paşmaklı
893.   Dumanlı   Tseretelovo    Filibe
894.   Dupniçe   Dupnitsa    
895.   Dura-Beyler   Sinçets    Kırca Ali
896.   Dura-Bolu   Ravno-Selo   
897.   Duraç   -   Razgrad/Kemaller(İsperih
898.   Durağan   Drugan    Sofya
899.   Durak-Köy   Boyan-Botove   Hasköy
900.   Durak-Kulak   Blatnitsa    H.O.Pazarcık
901.   Duraklar   Genaral Tsonkovo    Silistre
902.   Duraklar   Stanets    E.Cuma
903.   Dur-Ali   Stoykovo    Hasköy
904.   Duran   Ludo-Gortsi    Razgrad
905.   Duran-Köy   Stoynovo    E.Cuma
906.   Duranlar   Belgun   H:O:Pazarcık
907.   Duranlar   Çekantsi    E.Cuma
908.   Durarca-Köy(Duracak)   Stanyantsi    Şumnu
909.   Durat-Yeni-Mahalle   Stoevo    Filibe
910.   Durbalı-Köy   Tsarevets    Kırca Ali
911.   Dur-Hanlar   Sipey    Kırca Ali
912.   Durlar   Durovtsi    Tırnova
913.   Durmuş   Lozevo    Şumnu
914.   Dursun-Köy   Zdravets    Razgrad
915.   Dursunlu-Tursunlu   Samoilovo    İslimye
916.   Dutlu   Çerniçevo    Kırca Ali
917.   Dutluca-Tekke-Bolu(Tutluca
918.   Tekke-Bolu)   Kaloyanovo   İslimye
919.   Düdükçeli   Svirkovo    Hasköy
920.   Düğüncüler   Svatbare    Kırca Ali
921.   Dülger   Kruşa    Varna
922.   Dülgerli   Dülgeri    Burgaz
923.   Dülger-Mahalle   Zidari    Eski Cuma
924.   Düşük-Dere   Vodni Pad   Paşmaklı
925.   Düz-Bayır   Bir Türk Köyü   Şumnu
926.   Düzlük   Bir Türk Köyü   Şumnu
927.   Düz-Meşe   Ravnovo    Tırnova
928.   Edil-Oğullar   Edil    Kırcaali
929.   Edir-Hanlı   Çobanka    Kırcaali
930.   Efras-Keçiler   Gorno -Kozarevo   Eski Cuma
931.   Efras-Kestane   Dolno Novkovo     Eski Cuma
932.   Eğri-Bucak   Kıtino    Kırcaali
933.   Eğri-Dere   Ardino    Kırcaali
934.   Eğri-Dere   Kriva-Reka   Şumnu
935.   Eğri-Palanga   Bulgaristanda Eski Bir Türk Kasabası   
936.   Ekincek   Silistra    Silistre
937.   Ekincik   Posev    H.Oğlu Pazarcık
938.   Ekizce   Benkovski    Şumnu
939.   Ekizce   Bliznets    İslimye
940.   El-Candıra-İl Candıra      Kırcaali /Eğri Dere
941.   Elciler   Jinzifovo   Kırcaali
942.   Eleç   Dobro-Gled   Varna
943.   Elekçe   Trakiets    Haskova (Hasköy
944.   Elemenli   Sitovo    Yanbolu
945.   Elesçe   Trakiets    Hasköy
946.   Eles-Fakı(İlyas Fakı   Dobroplodno    Varna
947.   Eli-Bey   Pçelarovo    H.O.Pazarcık
948.   Elif-Köy   Novi Pazar   Yeni Pazar
949.   Eller   Stambolovo    Hasköy
950.   Ellezler   İliyno    Eski Cuma
951.   Elma-Çukur   Yamino    Kırcaali
952.   Elma-Dere   Yabılkovo    Burgaz
953.   Elmalı-Kebir   Yabılkovets    Kırcaali
954.   Elvan-Bey Çiftliği Osmanlı Çiftliği.   Güney Bulgaristanda Bir Yer Adı   
955.   Elvasan-Karalar   Panayot-Hitovo   Eski Cuma
956.   Emberler   Kliment    Şumnu
957.   Emine   Emona    Burgaz
958.   Emir Gazi   Krakra    Varna
959.   Emir Gazi(Murgazlı   Yantra    Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna-Orehovitsa)
960.   Emir-Köy   Emirsko    Burgaz
961.   Emir-Köy   Suho-Dol    Silistre
962.   Emirler   Boil    Silistre
963.   Emirler   Dobromirtsi    Kırcaali
964.   Emirler   Genaral-Kiselovo    Varna
965.   Emirler   Geneovo     Kırcaali
966.   Emirler   Kalina    H.O.Pazarcık
967.   Emirler   Knezovo    Kırcaali
968.   Emirler   Markovo    Varna
969.   Emirler   Povelya    Tırnova
970.   Emirler   Şoptsi    Kırcaali
971.   Emirli   Bolyarsko    Yanbolu
972.   Emir-Oğlu   Çistovo   Tırnova
973.   Emir-Oğullar   Vojdovo    Kırcaali
974.   Emir-Oğullar   Glavatartsi    Kırcaali
975.   Enbiya-Sakallı   Naum    H.O.Pazarcık
976.   Enişte   Zetovo    Eski Zağra
977.   Ercek   Ahrensko   Kırcaali
978.   Erci   Gradina    Razgrad
979.   Erci   Zementsi    H.O.Pazarcık
980.   Ercil   Bir Türk Köyü   Kırca Ali
981.   Erden      Kutlu-Viçe-Mihaylov-Grad
982.   Er-Doğanlı   İzgrev   İslimye
983.   Er-Doğanlı   Orlovets   Tırnova
984.   Ereğli      Kırca Ali /  Eğridere (Ardino)
985.   Ereğli   Smilets   Tatarpazarcık/Otluk-Köy (Panagürişte)
986.   Erekli   Şipok   Kırca Ali
987.   Eresiller   Snegovo    Burgaz
988.   Eres-Ova   Vresovo    Burgaz
989.   Ereviş      Eski Cuma (Tırgovişte) /Osman Pazarı (Omurtag)
990.   Erikli   İrali    Burgaz
991.   Erikli   Kukuryak   Kırca Ali
992.   Erikli   Slivak    Şumnu
993.   Erikli   Slivka    Paşmaklı(Smolyan)
994.   Erkeç   Koziçino    Burgaz
995.   Er-Köprü   Mostovo    Filibe(Plovdiv)
996.   Ermenli   Dragaş-Voyvoda   Filibe(Plovdiv)
997.   Esetli   Momçilovo    Varna
998.   Esirli   Blatets    İslimye
999.   Eski-Arnavutlar   Staroselets    Varna
1000.   Eski-Balabanlar      Vazovo    Hezar Grad
1001.   Eski-Dere    Stara-Reka   Filibe
1002.   Eski-Derviş   Stara-Oryahovo    Varna
1003.   Eski-İstanbolluk   Preslav    Şumnu
1004.   Eski-Köy   Stara - Selo   Hasköy
1005.   Eski-Köy   Stara -Selo   Vraca
1006.   Eski-Köy   Stara –Seltsi    Plevne(Pleven)
1007.   Eski-Köy   Vehtovo    Şumnu
1008.   Eskiler   Vehtino    Paşmaklı(Smolyan)
1009.   Eski-Mahalle   Stara -Selişte   Hezar Grad
1010.   Eski-Paslı    Lıka    Burgaz
1011.   Eski-Yeni-Köy   Stara –Novo-Selo   Filibe
1012.   Eski-Zağra   Stara-Zagora   Stara-Zagora
1013.   Esmerli   Murgovo    Kırca Ali
1014.   Esse-Beyli   Pçela    Yan-Bolu
1015.   Eşekçi   Nikolaevo    E.Zağra
1016.   Evciler   Sredno-Graişte   E.Zağra
1017.   Evciler   Ravna-Gora   Hasköy
1018.   Evlekler   Lyahovo   H.O.Pazarcık
1019.   Evren-Köy   Avren    Kırca Ali
1020.   Evrenler   Kandilka   Kırca Ali
1021.   Evrenli   Jeleznik    Burgaz
1022.   Ezedenli   Kıklitsa    Kırca Ali
1023.   Ezerce   Ezerets    Hezar-Grad
1024.   Ezi-Bey   Paskalevo    H.O.Pazarcık
1025.   Fakı   Fakiya    Burgaz
1026.   Fakı-Pınar   Çubrika    Kırca Ali
1027.   Farfarlar   Veslets       Kırca Ali
1028.   Felekler   Nebeska    Kırca Ali
1029.   Ferhatlar   Delçevo    Hezar-Grad
1030.   Fethi-Köy   Hrabrovo    Varna
1031.   Fıçıcılar   Bir Türk Köyü   Şumnu
1032.   Fida-Bey   Velçovo    Tırnova(Veliko-Tırnovo)
1033.   Filibe   Filipopol Plovdiv   Filibe İli
1034.   Fındacık   Şimnatitsa    Kırca Ali
1035.   Fındıcak   Leştak   Paşmaklı
1036.   Fındıkçık   Lyaskovo    Kırca Ali
1037.   Fındıklı   Leşnikovo    Hasköy
1038.   Fındıklı   Lyaskovo   Burgaz
1039.   Fındıklı   Lyaskovo   E.Zağra
1040.   Fındıklı   Lyaskovo   H.O.Pazarcık
1041.   Fındıklı   Şkorpilovtsi    Varna
1042.   Fındıklı(Pındıklı)   Vasil-Levski)   Silistre
1043.   Fındıklı(Pındıklı)    Tervel    Yanbolu
1044.   Firuzlu   Ovçepoltsi    Tatar Pazarcık
1045.   Fren-Köy   Dıb   Kırca Ali
1046.   Furladan   Bir Türk Köyü   H.O.Pazarcık
1047.   Fübeller   Elenovo    E.Cuma
1048.   Gacallar(Gacullar)   Malinka    Gabrova
1049.   Gag-Ova   Gagovo    E.Cuma
1050.   Gaipler   Kaybilâre-Strança   Yanbolu
1051.   Garipçe   Krapets    H.O.Pazarcık
1052.   Gâvur-Dere-Hoca   Penkovtsi   Kırca Ali
1053.   Gâvur-Köy   Gurkovo   H.O.Pazarcık
1054.   Gâvur-Söğütçük   Bılgareevo   H.O.Pazarcık
1055.   Gazi-Canlar   Kaziçane    Sofya
1056.   Gazi-Oğullar   Bogorov-Dol   Kırca Ali
1057.   Gebece   Belovo    Varna
1058.   Gebeş   Krivini    Varna
1059.   Geçit- Köse   Lüti-Brod   Vraca
1060.   Gedikler   Brayagovets   Kırca Ali
1061.   Gedikli    Çelnik    Yanbolu
1062.   Gelembe   Bir Türk Köyü   Sofya
1063.   Gelincik    Dimitr-Ganevo   H.O.Pazarcık
1064.   Genç-Ali   Mladovo   İslimye
1065.   Geniş Dağ    Şiroka Planina    Bel-Gratçık
1066.   Gerdeli    Nevestino    Burgaz
1067.   Gerdeme    Hlevovo   Hasköy
1068.   Gerdeme   Pitovo    İslimye/Yeni Zağra
1069.   Gerdeme   Yasenovo    Burgaz
1070.   Gerdeme- Dere    Reçitsa    Burgaz
1071.   Geren    Bıbel    Eski Cuma
1072.   Gerge-Pınar    Rosenovo    Burgaz
1073.   Gevrekler    Kalimansi    Varna
1074.   Geyikçiler    Rogaçevo     H.O.Pazarcık
1075.   Gigen       Plevne/Niğbolu
1076.   Gigen Mahalle    Gigenska Mahla    Plevne
1077.   Giren    Belozem    Filibe
1078.   Giy Orman    Prolez    H.O.Pazarcık
1079.   Göceci    Stan    Şumnu
1080.   Göcekler    Malino    Kırca Ali
1081.   Göcenler    -   Hasköy
1082.   Göcenler    Zaycer    Burgaz
1083.   Göç- Beyler    Dobriç    Yanbolu
1084.   Göç- Beyler    Krupişte    Hezar-Grad(Razgrad)
1085.   Göçiler    Durumçe   Kırca Ali
1086.   Göçmenler    Bejantsi    Kırca Ali
1087.   Göçürlü     Brod     Hasköy
1088.   Gök Pala    Mihailovo    E.Zağra
1089.   Gökçe-Dölük(Dölök    Bdintsi    Varna
1090.   Gökçe-Evren    Podvis    Burgaz
1091.   Gökçe-Pınar    Siv-Kladenets    Kırca Ali
1092.   Gökçe-Su    Sinya Voda    Razgrad
1093.   Göklemez    Usoyko    Köstendil(Küstendil)
1094.   Göklemezler      Stremtsi    Kırca Ali
1095.   Göklemezler Dere Mahalle    Stremovo    Kırca Ali
1096.   Göksü İle Yenice Köyü Birleşmiş.   Bir Türk Köyü   
1097.   Göktepe    Zvezdets    Burgaz
1098.   Gök-Viran    Kırca Ali   
1099.   Gölcük    General-Geşevo   Kırca Ali
1100.   Gölcük    Lebed    Kırca Ali
1101.   Göl-Çiftlik    Blatino     Köstendil
1102.   Göle-Köy   Zasmyano    Varna
1103.   Göl-Kara-Ağaç    Brestitsa    H.O.Pazarcık
1104.   Göl-Köy    Lokvata    Tırnova
1105.   Göller    İz-Bul    Şumnu
1106.   Göl-Pınar    Bistrentsi    Ruscuk
1107.   Gönüllü Mahalle    Lübenova-Mahala    İslimye/Yeni Zağra
1108.   Göre    Vidno    H.O.Pazarcık
1109.   Göreci    Ognyanovo    Sofya
1110.   Görücü    Preslaven    E.Zağra
1111.   Göz-Eken    Kozyak-Grad    Burgaz
1112.   Gurbet    Stranko    Hasköy
1113.   Gücenler    Zaycar    Burgaz
1114.   Güç-Eri    Preselka    Şumnu
1115.   Güdüller    Çerepovo    Hasköy
1116.   Güğümlü    Krumovo    Yanbolu
1117.   Gül     Roza    Şumnu
1118.   Güller    Rozino    Kırca Ali
1119.   Güller    Rujitsa    Şumnu/Yeni Pazar(Novi-Pazar)
1120.   Güller-Köy    Alekovo   Silistre
1121.   Gül-Pınar    Rozov-Kladenets    E.Zağra
1122.   Gülüm    -   Yanbolu
1123.   Gün-Doğdu    İzgrev    Varna
1124.   Gündüzler    Çerna-Voda   E.Cuma
1125.   Gündüzler    Dennitsa    Yanbolu
1126.   Gündüzler    Zornitsa    Pamaklı(Smolyan)
1127.   Güne-Köy    Koprets   E.Cuma
1128.   Gün-Eli    Lübenets    İslimye
1129.   Gün-Eli    Lübenovo    Hasköy
1130.   Gün-Eli   Pripek    Kırca Ali
1131.   Gün-Eli-Mahalle    Lübenovo-Mahala    İslimye
1132.   Gün-Yalısı   Slınçevo    Varna
1133.   Gürgen    Gaberovo    Hasköy
1134.   Gürgencik    Popkralevo    Silistre
1135.   Gürgen-Köy    Gaberovo    Burgaz
1136.   Gürgenli    Gaber    H.O.Pazarcık
1137.   Gürgenli    Gabritsa    Şumnu
1138.   Gür-İç    -   Vidin/Bel-Gradcık
1139.   Güvece    Zvinartsi    Razgrad
1140.   Güvençler    Gılıbets    Hasköy
1141.   Güvençler      
1142.   Güvendikli          Podkrepa     Hasköy
1143.   Güvenli    Gılıbinka    Eski Cuma
1144.   Güveren (Güvüren)   Zvezdel     Kırca Ali
1145.   Güzelce-Alan    Kamenovo    Razgrad
1146.   Güzel-Gani    Krasino    Kırca Ali
1147.   Güzel-Hatip    Sladko-Dum   Kırca Ali
1148.   Güz-Eli    Peşakovo    Vidin
1149.   Habip    Vladimirovtsi    Razgrad
1150.   Habipçe    Lübimets     Hasköy
1151.   Hacı    Haciyle    Gabrova
1152.   Hacı Ahmetler   Pçelartsi    E.Cuma
1153.   Hacı –Ayvalı    Daskal –Atanasovo    E.Zağra
1154.   Hacı Balabanlı    Dragantsi    Burgaz
1155.   Hacı Bayram   Hacı-Dimitr    H.O.Pazarcık
1156.   Hacı- Hamza   Boevitsa    Sofya
1157.   Hacı-Abdul Mahallesi   Omur    Razgrad
1158.   Hacı-Fakılar   Genaral-Dobrevo   Razgrad
1159.   Hacı-Hüseyin Mahalle    Nadejden    Hasköy
1160.   Hacı-İlyas*Hacı Eles   Borisov-Grad(Pırvomay    Filibe
1161.   Hacı-Kamber Mahalle    Matovtsi    Razgrad
1162.   Hacı-Köy   Blagovets    H.O.Pazarcık
1163.   Hacı-Köy   Blaguntsi    Hasköy
1164.   Hacı-Köy   Botka    Kırca Ali
1165.   Hacı-Köy   Brestovo    Kırca Ali
1166.   Hacı-Köy   Bukak    E.Cuma
1167.   Hacı-Köy   Slivarka   Kırca Ali
1168.   Hacı-Köy   Yerusalimovo    Hasköy
1169.   Hacılar   Kalugenere    Silistre
1170.   Hacılar     Vransko    Kırca Ali
1171.   Hacılı    Yunatsite     Tatarpazarcık(Pazarcik)
1172.   Hacı-Mahalle   Haciysko    Kırca Ali
1173.   Hacı-Mahalle   Çegantsi    Kırca Ali
1174.   Hacı-Mahalle   Çerkaski    Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
1175.   Hacı-Mahalle   Gorno-Haciyska    Tırnova
1176.   Hacı-Mahalle   Struya    Burgaz
1177.   Hacı-Mehmetler    Odılçensko    Kırca Ali
1178.   Hacı-Musa    Morava   Tırnova/Ziştovi (Ziştov)
1179.   Hacı-Oğlu  Pazarcık(Pazarcık   Tolbuhin    Tolbuhin
1180.   Hacı-Oğulları   Hacivetsi    Kırca Ali
1181.   Hacı-Sinanlar(Hacı-Hasanlar)   Benkovsko    Varna
1182.   Hacı-Stamo-Çiftliği    -   E.Zağra
1183.   Hacı-Yürük    Duşka    Kırca Ali
1184.   Hacı-Yürük    Opaka    E.Cuma
1185.   Hain-Boğaz  Köyü   Hainboazki  Prohod   Koca Balkan Dağı Dibinde
1186.   Halil-Hoca-Mahalle   Dragovtsi    E.Cuma
1187.   Halit Köy   Kruşevo    Filibe
1188.   Hallaç Dere   Jitnitsa    Kırca Ali
1189.   Hallaçlı    Drındar    Varna
1190.   Hallaçlı    Odrintsi     Kırca Ali
1191.   Halvacı    Mayor-Uzunovo     Vidin
1192.   Halvacı-Köy     Rudina    Burgaz
1193.   Halvacılar    Halvaciysko    E.Cuma/Osman Pazar
1194.   Halvacılar    Rudina    Burgaz
1195.   Halvacı-Yeni-Köy    Tsaasen    E.Cuma
1196.   Hamursuz    Rıjena    E.Zağra
1197.   Hamza-Köy   Bankovets    E.Cuma
1198.   Hamzalar   Dobrinovo    Kırca Ali
1199.   Hamzalar   Filaretovo    İslimye
1200.   Hamzalar   Hrabrovo    H.O.Pazarcık
1201.   Hamzalar   Kruşka    Kırca Ali
1202.   Hamzalar   Zelenikovo    Filibe
1203.   Hamzalar   Borilovo                               E.Zağra
1204.   Hamza-Mahalle    Usoyna   Tırnova
1205.   Hamza-Ören (Tunca)   Bezmer    Yanbolu
1206.   Hamzaç   Dıbovets    Hasköy
1207.   Haralı     Koriten    H.O.Pazarcık
1208.   Harami-Dere   Razboyna    Burgaz
1209.   Hardallar    Golâmâ-Çinka    Kırca Ali
1210.   Hardallı    Koriten    H.O.Pazarcık
1211.   Harman-Köy   Buzov-Grad    E.Zağra
1212.   Harman-Kuyusu    Kardam    H.O.Pazarcık
1213.   Harmanlı    Harmanli   Hasköy
1214.   Harmanlık    Dıbovnik    H.O.Pazarcık
1215.   Hasan Babalar   Baştino    Kırca Ali
1216.   Hasan- Dere   Reçani    Paşmaklı
1217.   Hasan -Köy   Kadınka    Kırca Ali
1218.   Hasan –Köy    Asenets    Paşmaklı
1219.   Hasan-Beyli    İzgrev    Yanbolu
1220.   Hasanca    Asenovets    H.O.Pazarcık
1221.   Hasan-Fakı    Palaititsa    E .Cuma
1222.   Hasan-Fakı   Graniçarevo    Silistre
1223.   Hasan-Kova   Borikovo    Paşmaklı
1224.   Hasan-Kova   Lovets    Şumnu
1225.   Hasan-Köy    Tsar-Asen   E.Cuma
1226.   Hasanlar    Getsovo    Razgrad
1227.   Hasanlar    Kiselets    E.Cuma
1228.   Hasanlar   Stoyanovtsi   Tırnova
1229.   Hasanlar    Yasanite    Gabrova
1230.   Hasan-Mahalle    Golyama-Voda    Razgrad
1231.   Hasan-Oğlu    Aleksandrovo    Yanbolu
1232.   Hasan-Oğulları    Dobrintsi    Kırca Ali
1233.   Hasan-Ova   Evdokiya    Şumnu
1234.   Hasan-Terzi    Kroyaç    Razgrad
1235.   Hasat    Krın    E.Zağra
1236.   Has-Beyli   Dobrinovo    Burgaz
1237.   Hasçı-Köy   Makrio-Pol   E.Cuma
1238.   Hası-Köy   Svoboditsa    E.Cuma
1239.   Hasırcık    Ştipsko    Varna
1240.   Hasır-Köy    Ribarsko    Tırnova
1241.   Hasır-Kuyusu    Rogoina    H.O.Pazarcık
1242.   Hasırlı    Rogozinovo    Hasköy
1243.   Hasırlık    Ograjden     Hasköy
1244.   Hasırlık    Riltsi    Cuma İ Bâlâ(Blagoev-Grad
1245.   Hası-Yurt   Tsarino    Kırca Ali
1246.   Has-Keçiciler    Dolno-Kozarevo    E.Cuma
1247.   Has-Kestane    Gorno-Novkovo    E.Cuma
1248.   Has-Köy    Dobrotitsa    Silistre
1249.   Has-Köy    Haskovo    Haskovo
1250.   Has-Köy   Krın    E .Zağra
1251.   Has-Köy   Sladun   Cimri Mustafa Paşa/Hasköy
1252.   Haşlıca-Köy    Prisad    H.O.Pazacık
1253.   Hatipler    Pravdolüb    Kırca Ali
1254.   Hatipler   Bir Türk Köyü     Rrazgrad
1255.   Hatip-Oğulları   Fotinoov    Kırca Ali
1256.   Hatun    Katun    Sofya
1257.   Havuzlu(Havazlı)   Şterna    Kırca Ali
1258.   Haydar    Kardam    E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
1259.   Haydar-Ova   Oreşnik   Cumai Bala
1260.   Hayranlar    Gruevo    Kırca Ali
1261.   Hayrat   Bir Türk Köyü   Silistre
1262.   Hayreddin    Eredin    Tırnovo (Veliko Tırnovo)
1263.   Hezar-Grad    Razgrad    Razgrad
1264.   Hibili    Strahilovo    Tırnova/Ziştovi(Sviştov)
1265.   Hıdır    Vladimirovo    Yan Bolu
1266.   Hıdırca    Nikoaevka    Varna
1267.   Hıdır-Çelebi    Gospodinovo    Silistre
1268.   Hıdırlı    Krum    Hasköy
1269.   Hıdrezli    Tırniçene    E.Zağra
1270.   Himitli    İvan-Vazvo   Filibe/Karlı-Ova(Karlovo)
1271.   Himitli   Radetski    İslimye
1272.   Himitli   Yasenovo    E .Zağra
1273.   Himmet Paşalar(Hümet-Hömet Paşalar    Paşintsi    Kırca Ali
1274.   Himmet-Köy    Strinitsa    Kırca Ali
1275.   Hırs-Ova   Hırsovo    Dobruca/Silistre
1276.   Hırs-Ova    Hırsovo     Razgrad
1277.   Hisar    Tsarevets    Tırnova /Ziştovi(Sviştov)
1278.   Hisar Üstü    Vişe-Grad   Kırca Ali
1279.   Hisar-Kapı    Hisar-Kapiya   Filibe(Plovdiv)
1280.   Hisar-Köseler    Momina-Banya   Filibe/Karlıova(Karlovo)
1281.   Hisarlı    -   Kırca Ali
1282.   Hisarlık   Zagrede   Cuma-İ Bala(Blagoev-Grad
1283.   Hisarlık   Zagrede    Cuma-İ Bala
1284.   Hisar-Yaltı    Jelyazna-Vrata    Kırca Ali
1285.   Hısım Dede    Yabılkovo    H.O.Pazarcık
1286.   Hısımlar    Oreşnitsa   Kırca Ali
1287.   Hısımlar    Radoevskoto    Lofça(Loveç)
1288.   Hoca-Köy    Hocinovo,Bogdantsa   Filibe/Asenov-Grad
1289.   Hoca-Köy   Hocovtsi    Kırca Ali
1290.   Hoca-Köy   Kalugerene    Silistre
1291.   Hoca-Köy   Kitino    E. Cuma
1292.   Hoca-Köy   Kraynovo    Yanbolu
1293.   Hoca-Köy   Malko-Popovo    Hasköy
1294.   Hoca-Köy   Nova-Popina    Silistre
1295.   Hoca-Köy   Pırventsi    Kırca Ali
1296.   Hoca-Köy   Popoviç    Varna
1297.   Hoca-Köy   Slınço-Gled    Kırca Ali
1298.   Hocalar    Rusalina    Kırca Ali
1299.   Hocalar   Stefanovo    Gabrova
1300.   Hocalar(Hocamar)    Meden-Rudnik   Burgaz
1301.   Hoca-Mahalle    Pirinets    E .Cuma
1302.   Hoca-Yeni-Mahalle    -   Hasköy
1303.   Horozlar    Petelevo    Kırca Ali
1304.   Horozlar    Petlino    Kırca Ali
1305.   Horozlar   Petlite    Kırca Ali
1306.   Horozlar   Rozovo    E .Zağra
1307.   Horozlu    Pevets    Tatar-Pazarcık
1308.   Hoş-Kadem    Kotlentsi    H.O.Pazarcık
1309.   Hotan(Fotan)   Fotinovo    Kırca Ali
1310.   Hotaşlı (Hoşatlı)   Rusalsko   Kırca Ali
1311.   Hotluca (Otluca)    Treven    H.O.Pazarcık
1312.   Hotul    -   E .Cuma/Osman Pazar
1313.   Höceki    Zahari-Stoyanovo    Ruscuk
1314.   Höyüklü (Üyüklü)    Darets    Kırca Ali
1315.   Höyüklü(Üyüklü)    Todorovo    Razgad
1316.   Huy-Ven    İvanovo    Şumnu /Preslav
1317.   Hüceki    Mogilino    Bela
1318.   Hüsemler    Diamandovo    Kırca Ali
1319.   Hüseyince    Osenets    Razgrad
1320.   Hüseyince-Köy     Viçovo    H .O.Pazarcık
1321.   Hüseyin-Köy     Rumeliya    Hasköy
1322.   Hüseyinler   Dolnaglavanak    E .Cuma
1323.   Hüseyinler   Drago-Mıj    Razgrad
1324.   İbrahimler    Abramovo    Kırca Ali
1325.   İbrahimli    Kunevo    Yanbolu
1326.   İbrahim-Mahalle    İbryam Mahla    Silistre
1327.   İbrik    İbriçevo    Tırnova
1328.   İçme    Stefan-Karacavo    Yanbolu
1329.   İçme-Dere    Pivki-Dol    İslimye
1330.   İçmen-Zeamet    Zaimçevo    Burgaz
1331.   İçme-Vakıf    Çeraşa    Burgaz
1332.   İde -Bey-Köy    Knijovnik    Hasköy
1333.   İdris-Kuyusu    Momçil    H.O.Pazarcık
1334.   İdrisli    Lülyakovo    Kırca Ali
1335.   İhitman    -    Sofya
1336.   İki-Evler   Dve-Kışti    E .Cuma
1337.   İkizler    Volovarovo    E .Zağra
1338.   Ilıca    -   Kırca Ali/Eğridere(Adrino
1339.   İlyasçı    İliysko    Kırca Ali
1340.   İmamlar   Verko    Kırca Ali
1341.   İmamlar     Zvınçe   Kırca Ali
1342.   İman-Oğulları   Ednovertsi    Kırca Ali
1343.   İmrahor   Doktor-Stambolov    Şumnu
1344.   İmren-Köy    Dıbova    İslimye
1345.   İmrenler    İmrençevo    Şumnu
1346.   İnallar    Poçevo    Kırca Ali
1347.   İnce-Balkan    Novo-Selo    İslimye
1348.   İnce-Bayır   Bir Türk Köyü   Şumnu
1349.   İnce-Hisarlı    Okop    Yanbolu
1350.   İncekli    Stroyno    Yanbolu
1351.   İnce-Köy   Gorovo    Burgaz
1352.   İnce-Köy   Temenuga    Tırnova
1353.   İnce-Köy   Tınkovo    Burgaz
1354.   İnce-Köy   Tınkovo    Hasköy
1355.   İnce-Köy(İnci-Köy)   Topoli    Varna
1356.   İncili    Biser    Hasköy/Harmanlı
1357.   İne-Bekçi    Strema    Filibe
1358.   İne-Bekçi    Strajest    Razgrad
1359.   İnece    Tsarev-Brod   Şumnu
1360.   İnekçi    Kravino    E.Zağra
1361.   İrice    Krupen    H.O.Pazarcık
1362.   İriler    İzvor   Filibe
1363.   İsaklar    Slınçovets    E .Cuma
1364.   İsaklar(Esnaflar)   İvantsi    Kırca Ali
1365.   İsitli    Devetak    Burgaz/Karin-Abat(Karnobat)
1366.   İskenderli    Petrovo    E.Zağra
1367.   Islahane   Bir Türk Köyü   Şumnu
1368.   İslam-Mahalle    Knyajeva-Mahala    Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
1369.   İslimye    Sliven   Sliven
1370.   İsmail-Fakı    San-Stefano   Burgaz
1371.   İsmail-Köy    Çerno-Mortsi    H.O.Pazarcık
1372.   İsmailler    Boynen    Kırca Ali
1373.   İsmail-Pınar    Kneja    Vraca
1374.   İstanimaka   Stanmaka, Asenov-Grad   Filibe
1375.   İstirelçe    Strelça    Tatarpazarcık
1376.   Istralca    Stralca   Yanbolu
1377.   İşi-Beyli    Vaskovo    Hasköy
1378.   Işık-Köy    Osenovets    Şumnu
1379.   Işıklar    Lübiçevo    E .Cuma
1380.   Işıklar   Rani-List    Kırca Ali
1381.   Işıklar   Samuil    Razgrad
1382.   Işıklı    Kınçevo    E .Zağra
1383.   İz-Beyli    -   Filibe(Plovdiv)/İstanimaka
1384.   İzledi    Zlatitsa    Sofya
1385.   İzor-Mahmut   Bir Türk Köyü   
1386.   İzzeddinli    -   Filibe
1387.   K Aya-Başı-Yağmurlar   Tatul    Kırca Ali
1388.   Kaba-Ağaç   Debelyanovo     Kırca Ali
1389.   Kaba-Ağaç   Novo-Selo   Hasköy
1390.   Kaba-Ağaç (Hasırcılar)   Rogozari   Kırca Ali
1391.   Kaba-Aplı    Stambolovo    Sofya
1392.   Kaba-Kulak   Uşintsi    Razgrad
1393.   Kaba-Sakal   Polkovnik-Minkovo    H.O.Pazarcık
1394.   Kaba-Sakal   Ravnets    Burgaz
1395.   Kaba-Viran   Zvezden    Kırca Ali
1396.   Kab-Dağı   Bir Türk Köyü   Şumnu
1397.   Kabiller   Kabile    Kırca Ali
1398.   Kabı-Yük   Vırbak    Şumnu
1399.   Kabullar   Kıpinovtsi   Razgrad
1400.   Kadem-Erler   Staro-Myasto   Kırca Ali
1401.   Kademler   Bılgaranovo    E:Cuma
1402.   Kadı-Alan   Bozveliysko    Kırca Ali
1403.   Kadı-Köy   Bozveliysko   Varna/Pirivadi(Provadı)
1404.   Kadı-Köy   Kadievo    Filibe
1405.   Kadı-Köy   Kapitan-Dimitrovo   H.O.Pazarcık
1406.   Kadı-Köy   Kozarevo    Yanbolu
1407.   Kadı-Köy   Luliçka   Kırca Ali
1408.   Kadı-Köy   Malık-Preslavets   Silistre
1409.   Kadı-Köy   Mıdrino    Burgaz
1410.   Kadı-Köy   Panayot-Volovo    Şumnu
1411.   Kadı-Köy   Sıdievo    Burgaz
1412.   Kadı-Köy   Sıdievo    İslimye
1413.   Kadı-Köy   Strajitsa    Tırnova
1414.   Kadı-Köy   Vedrina   H.O.Pazarcık
1415.   Kadı-Köy(Kadı Viran)   Dolno-Sıdievo   Hasköy
1416.   Kadir Fakılı   Vezenkovo    Burgaz
1417.   Kadir Mescit    Zelenikovo    Kırca Ali
1418.   Kadırlar Sredna    Sredna-Arda   Kırca Ali
1419.   Kadırşık (Kadir Işık)   Streltsi    Filibe
1420.   Kalağlar     Dolna Levski    Tatar Pazarcık
1421.   Kalakoç-Dere   Bir Türk Köyü   Şumnu
1422.   Kalamçılar     Kırçovsko    Kırca Ali
1423.   Kalaycı    Radin-Grad    Razgrad
1424.   Kalaycı Dere    Tvırditsa    H.O.Pazarcık
1425.   Kalaycı-Dere    İglika    Şumnu
1426.   Kalaycılar    Kalaycievo    Kırca Ali
1427.   Kalaycılar    Prisoyna    E .Cuma
1428.   Kalay-Dere (Kalaylı)   Kamenyak    Şumnu
1429.   Kalfa    Siedinenie    E .Zağra
1430.   Kalfa(Yürük Kalfa)   Ovçarovo    H.O.Pazarcık
1431.   Kalfa-Köy    Miladinovtsi    Yanbolu
1432.   Kalfa-Köy    Pomoştnik    E.Zağra
1433.   Kalfa-Köy (Kalfa-Dere)    Telets    Razgrad
1434.   Kalfalar    Minzuhar    Kırca Ali
1435.   Kalgamaç    Dobrovan    Burgaz
1436.   Kalıkçı    Staetsi    H.O.Pazarcık
1437.   Kal-Ova    Dyankovo    Razgrad
1438.   Kalpazanlar    Boriki    Gabrova(Gabrovo)
1439.   Kalu-Fer    Kalofer    Filibe
1440.   Kalu-Ger Mahalle    Kaluger Mahla    Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad)
1441.   Kamberler    Zaritsa    Silistre
1442.   Kambur    Kamburovo    E.Cuma
1443.   Kamçı-Mahalle   Kamçiya(Kamçi-Mahla)    Burgaz/Karinabat
1444.   Kangırlar    Tırnovitsi    Kırca Ali
1445.   Kan-İpe    Zebil    Slistre
1446.   Kanlı-Köy    Kınino    E .Cuma
1447.   Kapaklı    Aleksandriya    H.O.Pazarcık
1448.   Kapaklı   Kilimentovo    Varna
1449.   Kapaklı   Slatina    Silistre
1450.   Kapaklı-Yeni-Köy    Rujitsa    Yanbolu
1451.   Kapıcı    Kapuci    Burgaz
1452.   Kapıcı-Köy    Vratitsa    Burgaz
1453.   Kapıcı-Mahalle    Vrataarite   H.O.Pazarcık
1454.   Kara- Orman   Çerna-Gorovo   Hasköy
1455.   Kara- Orman   Çerna-Gorovo    Tatar Pazarcık
1456.   Kara- Orman   Stratsimir     Silistre
1457.   Kara- Pınar   Gılıbovo    E .Zağra
1458.   Kara- Pınar   Grudovo    Burgaz
1459.   Kara- Pınar   Moryantsi    Kırca Ali
1460.   Kara- Pınar   Kladençevo    Varna
1461.   Kara- Pınar   Sladık-Kladenets    E .Zağra
1462.   Karaşlı    Slavyanova    Hasköy
1463.   Kara-Ağaç   Bayçevo    H.O.Pazarcık
1464.   Kara-Ağaç   Bılgarski-Karagaç Toltleben    Plevne
1465.   Kara-Ağaç   Borisovo    Plevne
1466.   Kara-Ağaç   Brestak    Varna
1467.   Kara-Ağaç   Brestnik    Filibe
1468.   Kara-Ağaç   Brestovene    Razgrad
1469.   Kara-Ağaç   Brestovets   Burgaz
1470.   Kara-Ağaç   Brestovets   Plevne
1471.   Kara-Ağaç   Brestovitsa    Filibe
1472.   Kara-Ağaç   Brestovo    Hasköy
1473.   Kara-Ağaç   Brestovo    Lofça
1474.   Kara-Ağaç   Bryastovo    Hasköy
1475.   Kara-Ağaç   Levski    Plevne
1476.   Kara-Ağaç   Slavynaovo    E .Cuma
1477.   Kara-Ağaç   Snyagovo    E .Cuma
1478.   Kara-Ağaç Sofular    Trsıtikovo     Varna
1479.   Kara-Ahmet Mahalle    Debelets    Varna
1480.   Kara-Ahmetler    Grivyak    Kırca Ali
1481.   Kara-Alan    Bryagovo    Filibe
1482.   Kara-Ali    Troyanovo    E .Zağra
1483.   Kara-Apdullah    Bojan    H.O.Pazarcık
1484.   Kara-Aplı    Lisovo    Hasköy
1485.   Kara-Arnavut    Golem –İzvor    Razgrad
1486.   Kara-Atlar    Vrani-Kon    E .Cuma
1487.   Kara-Atlar    Çerno-Konovo    Hasköy
1488.   Kara-Bacak    İgratovo    Kutli-Viçe (Mithalyov-Grad
1489.   Kara-Bağlar     Lozenets    H.O.Pazacrık
1490.   Kara-Bahaslı    Kaloyantsi    Kırca Ali
1491.   Kara-Baki    Lülyakovo    H.O.Pazarcık
1492.   Kara-Baş-Köy    Çerno-Kaptsi    E.Cuma
1493.   Kara-Başlar    Dyakonovo   Kırca Ali
1494.   Kara-Başlı    Çerno-Glavtsi    Şumnu
1495.   Kara-Başlı    Voysil    H.O.Pazarcık
1496.   Kara-Bayır    Meden-Rudnik    Burgaz(Burgas)
1497.   Kara-Beyli    Pelin   Kırca Ali
1498.   Kara-Bulak    Borino    Paşmaklı/Dövlen(Devin
1499.   Kara-Burun   Çernalevo    Paşmaklı (Smolyan)
1500.   Kara-Burun   Çerni-Vrıh       Şumnu
Logged

Jivotıt ne se meri s broq na vdişvaniqta, a s momentite, koito spirat dıha ni!
4akal
Yeni Üye
*

Popülarite: 3
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 47


« Yanıtla #12 : Nisan 24, 2006, 11:35:51 »

1501.   Kara-Burun   Zname-Nosets    E .Zağra
1502.   Karaca-At    Sırnegor    Filibr
1503.   Karaca-At   Sırnets   H.O.Pazarcık
1504.   Karacalar    Karacalovo    Filibe
1505.   Karacalar    Poroyno    E .Zağra
1506.   Karacalar    Sırnino    H.O.Pazarcık
1507.   Karacalı    Sırnevo    E:Zağra
1508.   Karaca-Ot   Stefan-Karaca   Varna/Piri-Vadi
1509.   Karaca-Ova    Sırno-Pole   Filibe
1510.   Karaca-Ören    Sırnevets    E.Zağra
1511.   Karacılar    Popovo    Filibe
1512.   Kara-Çocuklar    Voynovo    Kırca Ali
1513.   Kara-Çufallar    Kozma    E :Cuma
1514.   Kara-Dede    -   Kırca Ali
1515.   Kara-Demir     Vinitsa    Şumnu
1516.   Kara-Demir    Jeleznik    Kırca Ali
1517.   Kara-Demirler    Polkovnik –Jelyazovo    Kırca Ali
1518.   Kara-Dilli    Moravka    E .Cuma
1519.   Karadır    Moraven    E .Cuma
1520.   Karadırlar    Çerno-Gor    Silistre
1521.   Kara-Durmuş    Snyagovo    H.O.Pazarcık
1522.   Karaelez (Kara İlyas )   Tsarevets    H.O.Pazarcık
1523.   Kara-Ese-Köy    Çernolik    Silistre
1524.   Kara-Evren    Bliznak    E .Zağra
1525.   Kara-Gitli    Viden    E .Zağra
1526.   Kara-Göz    Veselina    Razgrad
1527.   Kara-Göz-Kuyusu    Çerno-Okovo    H .O.Pazacık
1528.   Kara-Gözler    Çerni-Oçi   Kırca Ali
1529.   Kara-Gözler    Çerno-Oçene    Kırca Ali
1530.   Kara-Gözler    Çerno-Okovo    Şumnu
1531.   Kara-Gözler    Karavelovo    Şumnu
1532.   Kara-Gözler    Marinka    Burgaz
1533.   Kara-Gözler   Vaklino    H.O.Pazarcık
1534.   Karağan   -   Tatar Pazacık
1535.   Kara-Hasan   Aleksandrovo    Lofça(Loveç)
1536.   Kara-Hasan   Lozen    Tırnova /Yukarı Rahova
1537.   Kara-Hasan   Zaraevo    E .Cuma
1538.   Kara-Hasanlar    Filip-Totevo    Tırnova
1539.   Kara-Hıdır    Çerni-Dıb    Hasköy
1540.   Kara-Hisarlı    Skobelovo    Hasköy
1541.   Kara-Hüseyin    Stratsimir    Varna
1542.   Kara-İp Kara Eyüp   Çudomir    Razgrad
1543.   Kara-İsen    -   Tırnova
1544.   Kara-Karayağmurlar   Poroyno   Silistre
1545.   Kara-Kaş    Lozengradtsi    Kırca Ali
1546.   Kara-Kaşlı    Probuda    E .Cuma
1547.   Kara-Kaya   Çerna-Skala    Kırca Ali
1548.   Kara-Kaya   Kozare    Burgaz
1549.   Kara-Kilise     Çerna-Çerkva   Kırca Ali
1550.   Kara-Kışla    Zimnitsa    H.O.Pazarcık
1551.   Kara-Kocalar    Suşevo    Razgrad
1552.   Kara-Kocalı     Ekzarlh Yosif    Rusçuk/Belene
1553.   Kara-Koç    Oven     Silistre
1554.   Kara-Köse    Çerno-Ok    Varna
1555.   Kara-Köy    Kos    Kırca Ali
1556.   Kara-Köy   Lale    Kırca Ali
1557.   Kara-Köy-İbikler    Kanyak    Kırca Ali
1558.   Kara-Kurt    Primortsi    H.O.Pazarcık
1559.   Kara-Kurt   Prohorovo    İslimye
1560.   Kara-Kurt   Vasilevo    H.O.Pazarcık
1561.   Kara-Kurtlar    Vılçovtsi    Tırnova
1562.   Kara-Kütük    Pınçevo    Burgaz
1563.   Karalar    Çerna    Şumnu
1564.   Karalar    Çernovo    Sofya
1565.   Karalar    Gorna-Krepost   Köstendil (Küstendil)
1566.   Karalar   Neykovo    H :O.Pazarcık
1567.   Karalar    Taymişte    E .Cuma
1568.   Karalar   Çerna   
1569.   Kara-Lom   Çerni-Lom    Rusçuk
1570.   Karalı    Krasen    H.O.Pazarcık
1571.   Karalılar (Kara Aliler)   Listets     Burgaz
1572.   Kara-Mal    -   Razgrad
1573.   Karamanca    Koznitsa    Burgaz
1574.   Karamanlar    -   Varna
1575.   Karamanlar    Kara Mihal    Razgrad
1576.   Karamanlar    Karamantsi    Hasköy
1577.   Karamanlı    Karamanite    Varna
1578.   Karamanlı    Valino    
1579.   Karamanlı      Velikovo    E .Zağra
1580.   Karaman-Ova   -   Tırnova
1581.   Karamanova(Karaman)      
1582.   Karamca    Karantsi    Tırnova
1583.   Kara-Mehmet    -   Kırca Ali/Eğri Dere
1584.   Karamlık    Mladejko    Burgaz
1585.   Kara-Muart-Yeni Köy   Batenberg    Razgrad
1586.   Kara-Murat    Zlatiya    H.O.Pazarcık
1587.   Kara-Muratlı   Elenovo    Şumnu
1588.   Kara-Musalar    Çernovtsi    Kırca Ali
1589.   Kara-Musalar    Vodentsi    Hasköy
1590.   Kara-Mustafalar    Lüben    Filibe
1591.   Kara-Muş    Kornisoş    Paşmaklı
1592.   Kara-Mürsel    Vinogradets    Tatar-Pazarcık
1593.   Kara-Nasuf    Malıovo    H.O.Pazarcık
1594.   Kara-Omur   Smilets    Silistre
1595.   Kara-Orman   Çerna-Gora   E .Zağra
1596.   Kara-Ova   Çerno-Pole    Vidin
1597.   Karapça     Malomir    Yanbolu
1598.   Karapça    Stoyan-Zaimovo    E.Zağra
1599.   Kara-Pelit    Mednikarovo     E .Zağra
1600.   Kara-Pelit    -   H.O.Pazarcık
1601.   Kara-Pınar   -   Tatar Pazacık
1602.   Kara-Pınar    Karabunarska    Grudovska
1603.   Kara-Reis    Bolyartsi    Filibe
1604.   Kara-Sarlı    Çerno -Grad    Burgaz
1605.   Kara-Sarlı   Seliminovo   İslimye
1606.   Kara-Sarlı   Stoletovo    Filibe
1607.   Kara-Seller    Poroyno    E .Cuma
1608.   Kara-Sinan    Rosenovo    H.O.Pazarcık
1609.   Kara-Su    Çerna-Voda   Rusçuk
1610.   Kara-Sular   Lovçantsi    H.O.Pazarcık
1611.   Kara-Şabanlar   Limets    Kırca Ali
1612.   Kara-Tahir   Yoakim-Gruevo    Filibe
1613.   Kara-Tarla   Çerna-Niva    Kırca Ali
1614.   Kara-Tepe   Çerna-Mogila   Burgaz
1615.   Kara-Tepe   Çerna-Mogila    Hasköy
1616.   Kara-Tepe   Çerni-Rid   Kırca Ali
1617.   Kara-Tepe   Çerni-Vrıh   Burgaz
1618.   Kara-Tepe   Çerni-Vrıh    Kutlu-Viçe
1619.   Kara-Tepe    Çerni-Vrıh    Lofça
1620.   Kara-Terziler    Zapadno-Şivaçevo   
M Al   Malko Şivaçevo    E.Zağra/Çırpan
1621.   Kara-Toprak    Çerno-Zeman
(Tam Okunamadı   Filibe
1622.   Kara-Veli    Lüben     Silistre
1623.   Kara-Veliler    Kara-Velovo    Burgaz
1624.   Kara-Yapılar    Kremena    H.O.Pazarcık
1625.   Kara-Yaş    Velikovo    Lofça
1626.   Kara-Yazıcı    Pisaovo    H.O.Pazarcık
1627.   Karaş   -   Vraca (Vratsa)
1628.   Karezli    Dovrovnitsa    Tatar Pazarcık
1629.   Karga-Köy   Hanovo    Yanbolu
1630.   Kargalı     Kargona    Yanbolu
1631.   Kargalık    Vranino    H.O.Pazarcık
1632.   Karin-Abat    Karnobat    H:O:Pazarcık
1633.   Karin-Abat İlçesi    Karnobatska Okoliya    Burgaz
1634.   Karlı    Snegotin    Kırca Ali
1635.   Karlı-Bey-Köy   Prespa    H.O.Pazarcık
1636.   Karlı-Köy    Kralevo    E    .Cuma
1637.   Karlı-Ova    Karlovo    Filibe
1638.   Karluk    Slavey    Paşmaklı (Smolyan)
1639.   Karluk-Ova    -   Lofça/Yukarı Lukovit
1640.   Karpuzca    Dinya    E:Zağra(Stara Zogaro)
1641.   Karsınlı    Panretovtsi    İslimye(Sliven)
1642.   Karşı Yaka      Şumnu
1643.   Karşılı    Vievo    Paşmaklı (Smolyan)
1644.   Karşı-Mahalle    Nasreştna    E.Cuma(Tırgovişte)
1645.   Kar-Yağdı   Snejina    Varna
1646.   Kasap    Kasapsko    Paşmaklı(Smolyan)
1647.   Kasaplar    Dibiç    Şumnu(Şumen )
1648.   Kasaplartabyası      Şumnu
1649.   Kasaplı    Zograf    H.O.Pazarcık
1650.   Kasım-Çeşme      Şumnu
1651.   Kasım-Köy   Genaral-Toşevo   H.O.Pazarcık
1652.   Kasım-Kuyucuk   Rakovski    Razgrad
1653.   Kasımlar    Çintulovo    İslimye
1654.   Kasımlar   Esenitsa    Varna
1655.   Kasımlar   Mominska    Filibe
1656.   Kasımlar   Osen    Silistre
1657.   Kasımoğlu-Mahalle      Yanbolu
1658.   Kasırgalar    Treskavets    E.Cuma
1659.   Kaspi-Çan    Kasp.çan    Şumnu
1660.   Katırlı   Boyantsi    Filibe
1661.   Kavacık    Topolka    Kırca Ali
1662.   Kavacık   Vidanovo    E .Cuma
1663.   Kavak-Dere   Topoli-Dol   Tatar Pazarcık
1664.   Kavak-Dere   -   Filibe/Koyun Tepe
1665.   Kavaklar    Kavatsite    Burgaz/Size-Bolu(Sozopol)
1666.   Kavaklı   Topolov-Grad   Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
1667.   Kavaklı-Büyük   Topolçane    Kırca Ali
1668.   Kavaklık      Şumnu
1669.   Kavak-Mahalle   Kralevo   Hasköy
1670.   Kavak-Mahalle   Topolitsa    Burgaz
1671.   Kavak-Mahalle   Topolovo    Hasköy
1672.   Kavak-Mahalle   Topolyane    E.Zağra
1673.   Kavarna   Buzone    Dobruca
1674.   Kavlak      Şumnu
1675.   Kavlaklı   Topolçane   İslimye
1676.   Kavuklu   Belokopitovo    Şumnu
1677.   Kavur-Alan   Bılgarska-Polyana   Yanbolu
1678.   Kavurga   Voynikkovo    H.O.Pazarcık
1679.   Kaya –Ardı   Kamel-Dyal   Varna
1680.   Kaya-Altı   Zvezdelina   Kırca Ali
1681.   Kaya-Baş   Skala    Burgaz
1682.   Kaya-Başı   Zdravkovets    Gabrova
1683.   Kaya-Başı   Elşa    E.Cuma
1684.   Kaya-Başı   Skalina    Kırca Ali
1685.   Kaya-Bey-Köy   Skalna-Bryak    H.O.Pazarcık
1686.   Kaya-Burun   Konevets    Yanbolu
1687.   Kayacı-Başı    Kamenartsi    Kırca Ali
1688.   Kayacık    Dimitrov Grad   Hasköy
1689.   Kayacık    Rakovski    Sofya/Mustafa-Paşa
(Sliven Grad
1690.   Kayacık    Skalitsa    Yanbolu
1691.   Kayacık    Skalsko    Gabrova
1692.   Kayacıklar    Skalişte    Kırca-Ali
1693.   Kayacık-Timar    Timarevo    Şumnu
1694.   Kayalar     Çernik     Silisitre
1695.   Kayalar(Kaylar)   Kamenka    Kırca Ali
1696.   Kayalı   Filevo    Hasköy
1697.   Kayalı    Kameno    Burgaz
1698.   Kayalı    Vırbitsa    Filibe
1699.   Kayalı-Dere    Kamenna-Reka   Yanbolu
1700.   Kayalı-Dere    Kamenyak    Şumnu
1701.   Kayalı-Dere    Kayaliyska  Reka    Hasköy
1702.   Kaya-Mahalle   Slivnitsa    Ruscuk(Ruse)
1703.   Kaya-Pınar    Skalni-Kladenets    E.Cuma
1704.   Kayık-Köy    Raykova-Mogila    Hasköy
1705.   Kayınlar    Buk    Kırca Ali
1706.   Kayınlık      Şumnu
1707.   Kayın-Tepe    Trepetlika    Kırca Ali
1708.   Kaykı    Stoyan Mihaylovski    Şumnu
1709.   Kaykılar    Bryak    E.Cuma
1710.   Kaymaklı   Tsenino    İslimye 
1711.   Kaynarca    İzvor    Burgaz
1712.   Kaynarca    İzvor    E :Cuma
1713.   Kaynarca    İzvor    Filibe
1714.   Kaynarca    İzvor    Pernik/Radomir
1715.   Kaynarca    İzvor    Vidin
1716.   Kay-Pınar    Polkovnik-Çolkaovo    Silistre
1717.   Kayradı   Snejina    Varna
1718.   Kayrak    Kamentsi    Silistre
1719.   Kayrak   Tınkovo    Paşmaklı (Smolyan)
1720.   Kayrak-Köy    Kruşevets   Burgaz
1721.   Kayrak-Köy   Plazovets    Burgaz
1722.   Kayrak-Mahalle   Dubromir    Burgaz
1723.   Kayrak-Seydeli    Plazişte    Kırca Ali
1724.   Kaytan   Gaytan    Cumai Bala/Nevrokop
1725.   Kazak-Dere   Kazaşka-Reka    Varna
1726.   Kazaklı   Kazak    Kırca Ali
1727.   Kazaklı    Kazatsite   Kırca Ali
1728.   Kazaklık-Yeni-Mahalle    Vedrovo    Burgaz
1729.   Kazak-Mahalle   Kazaşko    Varna
1730.   Kazallık   Krasimir    Varna
1731.   Kazan   Kazanka    Eski.Zağra
1732.   Kazan   Kotel    İslimye
1733.   Kazancılar    Kotlari    Kırca Ali
1734.   Kazanlık     Krasimir    Varna
1735.   Kazıklı    Komets    Hasköy
1736.   Keçi-Dere    Kozin-Dol    İslimye
1737.   Keçi-Deresi   Enina(Yanina)   E.Zağra
1738.   Keçi-Deresi    Polkovnikk-Kozarevo    Hacı oğlu Pazarcık
1739.   Keçiler    Kolitsa    E:Cuma
1740.   Keçiler-Mahalle    Kozyak    Silistre
1741.   Keçiler-Mahalle (Yavuzlar)    Kozarevets    E:Cuma
1742.   Kedi-Ören    Rosina    E .Cuma
1743.   Kelebek-Mahlle    Kruşolak     E .Cuma/Osmanpazarı
(Omurtag)
1744.   Keleş-Köy    Troyanovo    Burgaz
1745.   Keller    Gorno-Şivaçevo   Trınova
1746.   Kel-Oğullar    Peşintsi    Kırca Ali
1747.   Kel-Oğullar     Zagoriçane    Kırca Ali
1748.   Kemal-Köy    Diçevo    Silistre/Tutrakan
1749.   Kemaller (Kemanlar)   Stroynovtsi    E .Cuma
1750.   Kemaller-Kemallar   İsperih   Razgrad
1751.   Kemikler    Kostino    Kırca Ali
1752.   Keneler   Bojurtsi    Kırca Ali
1753.   Kepeli (Küpeli)   Tsar Boris    Tatarpazarcık/Otlukköy
(Panagürişte)
1754.   Keramet    Bojanovo    H.O.Pazarcık
1755.   Kerçan      Şumnu
1756.   Keremedin    Milino    E .Cuma/Osman Pazarı
1757.   Keremenler   Kalinka    Kırca Ali
1758.   Kerimler   Oreşone    Silistre
1759.   Kermenli   Kermen    İslimye
1760.   Kersenlik   Borintsi    İslimye
1761.   Kesap   Nova-Şipka   Varna
1762.   Kese-Bir   Pod-Gorie    Sofya
1763.   Kestam-Bol   Momin-Sbor    Tırnova
1764.   Kestane    Kestenyavo    E .Cuma
1765.   Kestencik   Kesten    Paşmaklı (Smolyan)
1766.   Kestiriç    Tsarevo    Varna
1767.   Keşiş-Mahalle    Kalugerovo    Filibe
1768.   Keşkekçiler    İzvorovo    E .Cuma
1769.   Ketenli    Lensko    Kırca Ali
1770.   Ketenlik    Lenovo    Filibe
1771.   Kıdır-Aşık    Guslar    H.O.Pazarcık
1772.   Kıdır-Köy    Kitançevo    E .Cuma
1773.   Kılavuzlar    Vodaç    Kırca Ali
1774.   Kilecik (Kalecik)   Lisi-Vrıh    Şumnu
1775.   Kiliciler    Krasno-Seltsi    E .Cuma
1776.   Kılıçlar    Asenovo    Tırnova
1777.   Kılıçlar    Nojarrovo    Razgrad
1778.   Kılıçlı    Genaral-Nikolaevo    Filibe
1779.   Kılıç-Serman    Bırdokvo    Razgrad
1780.   Kili-Far    Kilifarevo    Tırnova
1781.   Kılıç    Tülenovo    H.O.Pazarcık
1782.   Kilise –Köy    Tsırkvişte    Sofya
1783.   Kilisecik    Tsırkvitsa    Sofya
1784.   Kilisecik (Kesecik)   Taltsek    H.O.Pazarcık
1785.   Kıllak      Şumnu
1786.   Killi-Kadı    Zırnevo    H.O.Pazarcık
1787.   Killi-Kuyucuk    Kiçenitsa    Hezargrad (Razgrad)
1788.   Kına-Köy   Kınino    E .Cuma
1789.   Kınalı    Huma    Razgrad
1790.   Kiralar    Pıtnikovo    Hasköy
1791.   Kırallı-Köy(Rarlı Köy    Kralevo    E .Cuma
1792.   Kıral-Pınar    Tsarski-İzvor    Tırnova
1793.   Kıranlar    Verinsko    Sofya/İhtiman
1794.   Kirazlı    Çereşnitsa    Kırca Ali
1795.   Kirazlık    Çereşak    Hasköy
1796.   Kiraz-Tarla    Yonçovo    Kırca Ali
1797.   Kırca Ali   Kırcali    Kırca Ali
1798.   Kırcalar    Zagoritsi      Kırca Ali
1799.   Kırcılar    Polyak    Burgaz
1800.   Kır-Çeşme    Polski-İzvor    Burgaz
1801.   Kireççi (Kürekçi)   Otets-Kirilovo    Filibe
1802.   Kireçli    Gorno-Pavlikene   Lofça(Loveç)
1803.   Kireçlik    Varnik    Hasköy
1804.   Kiremitlik    Lülyakovo    Burgaz/Aydos
1805.   Kirepçe    Krepça    E .Cuma
1806.   Kır-Harman    Harman    Burgaz
1807.   Kirim-Bey (Kerim Bey)   Tsar-Borisovo    Vidin
1808.   Kırk-Ağaç   Gorun    H.O.Pazarcık
1809.   Kırk-Çalı    Draçevo    Burgaz/Karapınar
1810.   Kırkım    Strijba    Kırca Ali
1811.   Kırlar(Horazlar)   Povet    Kırca Ali
1812.   Kırlar(Horozlar)    Zimzelen    Kırca Ali
1813.   Kirlik    Benkovski    Kırca Ali
1814.   Kırtılı    İlinitsa    Kırca Ali
1815.   Kırtıllı –Cami-Mahalle    Bojurka    E .Cuma
1816.   Kırtıllı –Kayalar    Payduşko    E .Cuma
1817.   Kısıklar-Emir-Mahalle    Emirovo    Burgaz
1818.   Kısıklar-Hacı-Mahalle    Struya    Burgaz
1819.   Kispetli    Karanovo    İslimye
1820.   Kispetli   Karanovo   
1821.   Kışla   Çomakovo    Kırca Ali
1822.   Kışla   Zimntisa    E .Zağra
1823.   Kışla-Arası   Makedontsi    Kırca Ali
1824.   Kışla-Köy    Zadruga    Razgrad
1825.   Kışla-Köy   Zimen    Burgaz
1826.   Kışla-Köy   Zimnitsa   Yanbolu
1827.   Kıymatlı    Tsenevo    E .Zağra
1828.   Kızana-Tekke   Momino    E .Cuma
1829.   Kızanlık    Kazanlık    E.Zağra
1830.   Kızıkcıklı    -   Silistre
1831.   Kızıl    Çevren   Rusçuk
1832.   Kızıl-Ağaç   Elhovo   Yanbolu
1833.   Kızıl-Ağaç-Dere    Sredno-Gorovo    E.Zağra
1834.   Kızıl-Baş    Pyasıçnik    Varna
1835.   Kızıl-Burun    Ruyno    Silistre
1836.   Kızılcık    Dryankovets   Burgaz
1837.   Kızılcıklı    Dryanovo    Yanbolu
1838.   Kızılcıklı    Profesör Zlatarski   H.O.Pazarcık
1839.   Kızılcıklı-Belde    -   E.Cuma/Osman Pazar
1840.   Kızılcılar    Çerventsi    Varna/Pirivadi(Provadı)
1841.   Kızıl-Çal    Jılti-Çal    Kırca Ali
1842.   Kızıl-Kaya    Çervena –Skal    Şumnu
1843.   Kızıl-Kıyı    Çevren-Breg   Lofça
1844.   Kızıl-Kıyı    Çevreni-Breg    Köstendil
1845.   Kızıllar    Gloginka   E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
1846.   Kızıl-Murat   Blagoevo    Razgrad
1847.   Kızıl-Pelit   Jelıd   Şumnu
1848.   Kızıl-Su   Çervena-Voda   Rusçuk
1849.   Kızıl-Yaka   Çevren-Breg   Lofça
1850.   Kız-Kilsie   Momino-Tsırkva    Burgaz
1851.   Kızlar(Kızıl-Dere-Köy )    Sredno –Gorovo    E .Zağra
1852.   Kızlar-Köy(Kazlar-Köy)   Devino    E .Cuma
1853.   Kızlccık   Rapitsa    Burgaz
1854.   Kız-Mahalle    Momino    Hasköy
1855.   Koca-Ahmetler    Grivka    Kırca Ali
1856.   Koca-Aliler    Rodopsko    Kırca Ali
1857.   Koca-Bük   Golyamo-Bukovo     Burgaz
1858.   Kocacıklar   Tervel   Şumlu
1859.   Koca-Doğan    Golyama-Sokolovo    E.Cuma
1860.   Koca-İnli    Golyama-Dolina    Hasköy
1861.   Koca-Kayın    Golemo-Buk    Burgaz
1862.   Koca-Kışla    Zimovina    Hasköy
1863.   Koca-Köy    Saraya    Tatar-Pazarcık
1864.   Koca-Musalar    Leştarka    Kırca Ali
1865.   Koca-Oğullar    Pop-Grueva    H.O.Pazarcık
1866.   Koca-Ömer   Starovo    Kıca Ali
1867.   Koca-Türk    Tsar-Petrovo   Vidin/Kule
1868.   Koçak   Radevo    Varna
1869.   Koçan   -   Cuma-İ Bala
1870.   Koçaşlı    Kozlets    Hasköy
1871.   Koçaşlı    Makovo    E .Cuma
1872.   Koçine (Yürükoğulları)   İşirkovo    Otets-Paisievo
1873.   Koçmalar    Otets-Paisievo    Filibe
1874.   Koçmarlı    Koçmar    H.O.Pazarcık
1875.   Koç-Ova   Koç Ova   Şumnu
1876.   Kokarca    Boyana    Varna
1877.   Kokarca   Dimitrov-Grad   Hasköy
1878.   Kokarca   Yazovets    E.Cuma
1879.   Kokarca   Zagoritsi    H.O.Pazarcık
1880.   Kokarca-Mahalle    Malık-Porovrts    Razgrad
1881.   Kokar-İçme    Çereşe     Burgaz
1882.   Kolanlar    Çavdar    Sofya
1883.   Kolcular    İskritsa    E.Zağra
1884.   Komarlar   Drangovo    Filibe(Plovdiv)
1885.   Konacık    Padala    Kırca Ali
1886.   Konak    -   E .Cuma/Popköy(Popovo)
1887.   Konak   Byala-Voda    Burgaz
1888.   Konak   Geşanovo    H.O.Pazarcık
1889.   Konuş   -   Filibe/İstanmaka
1890.   Koparan   Poroy    Burgaz
1891.   Kopuzcu   Padina    Varna
1892.   Koraşlı   Knyaz-Borisovo    Hasköy
1893.   Korkut   Strahil    Varna
1894.   Kor-Ova   Korovo    Tatar-Pazarcık
1895.   Kortalık      Şumnu
1896.   Koruca-Erenler   Tsarevo-Grad    Tırnova
1897.   Korucu   Aleksandrovo    Hasköy
1898.   Korucu   Pıdarevo    İslimye
1899.   Korucular    Pıdarsko    Filibe
1900.   Korucu-Viran    Pıdartsi    Kırca Ali
1901.   Kos-Köy   Kosovets    Burgaz
1902.   Kos-Ova    Kosovo    Varna
1903.   Kos-Ova    Kosovo    Vidin
1904.   Koşu-Kavak   Krumov-Grad    Kırca Ali
1905.   Kovancılar   Pçelino    Hasköy
1906.   Kovancılar   Pçelno    E.Cuma
1907.   Kovancılar   Pçelarovo    Kırca Ali
1908.   Kovanlık   Pçelin    Sofya
1909.   Kovanlık   Pçelinar    Razgrad
1910.   Kovanlık   Pçelişte    Tırnova
1911.   Kovanlık   Pçelnik   Varna
1912.   Kovanlık   Pçelnitsi    Pernik /Radomir
1913.   Kovanlık   Pçelarevo    H.O.Pazarcık
1914.   Kovanlık(Erikli Dere)   Slivito    E .Zağra
1915.   Kovanlık-Mahalle    Pçelnik    H.O.Pazarcık
1916.   Kovat-Köy   Silen    Hasköy
1917.   Koy-Nar   Koynare    Bela-Slatina
1918.   Koyunlu   Ovçarovo    Hasköy
1919.   Koyunlu-Köy   Bonevo    H.O.Pazarcık
1920.   Koyun-Pınar   Ovçi-Kladenets    Yanbolu
1921.   Koyun-Tepe   -   Filibe
1922.   Koz-Dere   Kozya-Reka   Tırnova
1923.   Kozlu-Bük    Kostovo    Hasköy
1924.   Kozluca    Nov-Gradets    Varna
1925.   Kozluca   Oreşari    Kıca Ali
1926.   Kozluca   Oreşets    Hasköy
1927.   Kozluca   Oreşino    Kırca Ali
1928.   Kozluca   Oreşnik    Yanbolu
1929.   Kozluca   Oryahovets    Paşmaklı
1930.   Kozluca   Oryahovo    E .Zağra
1931.   Kozluca   Şanovo    E. Zağra
1932.   Kozluca-Tavşan (Tavşan-Kozluca)   Zayçino-Oreşe    Şumnu
1933.   Kozluca-Tekke  (Tekke-Kozluca)   İz-Bul    Şumnu
1934.   Kozlu-Duy    -   Vraca /Rahova
1935.   Kozluk    Draygoynovo    Filibe
1936.   Koz-Pınar    Dılbok-İzvor    Filibe
1937.   Köçekler    Payduşko    E .Cuma
1938.   Köçekler    R Içenitsa    İslimye
1939.   Kökçe-Dölük    Bdinitsi   Varna
1940.   Köklüce    Venets    Şumnu
1941.   Köklüce     Zvezditsa    Varna
1942.   Kömürcü    Vıglarovo    Hasköy
1943.   Kömürcü-Çiftlik    Vıglen    İslimye
1944.   Kömürlük    Vıglen    Varna
1945.   Köpek-Köy   Mengşevo    Şumnu
1946.   Köpekli    Avramov    İslimye
1947.   Köpekli    Gradinarovo    Varna
1948.   Köpekli    Peştersko    Burgaz
1949.   Köpekli    Skobelovo    İslimye
1950.   Köprü    Primorsko    Burgaz
1951.   Köprü –Köy    Rakovets    Varna /Pirvadi(Grozdievo)
1952.   Köprü-Köy    Zlokuçen    Şumnu
1953.   Köprülü    Mosten    Kırca Ali
1954.   Körlü-Mahalle    Kojuhartsi    Kırca Ali
1955.   Köse-Abdi    Raynino    Razgrad
1956.   Köse-Aydın   Goleş    Silistre
1957.   Köse-Hasanlar   Golo-Brad    Kırca Ali
1958.   Köse-Köy   Golo-Bradovo    Hasköy
1959.   Köse-Köy   Krışno    E :Cuma
1960.   Köse-Köy   Preslavets    Hasköy
1961.   Köseler    Brusevts    Hasköy
1962.   Köseler   Kösevo    Kırca Ali
1963.   Köseler   Kösevtsi    E.Cuma
1964.   Köseler   Pçelino    H:O:Pazarcık
1965.   Köseler   Peniovo    Kırca Ali
1966.   Köseler   Telerig    H.O.Pazarcık
1967.   Köseler   Zvegor   Şumnu
1968.   Köseli    Golo-Bradovo   E .Zağra
1969.   Köse-Mahalle   Novo Selets    İslimye
1970.   Köse-Murat    Bratanitsa    Tatar Pazarcık
1971.   Köse-Oğulları    Paşentsi    Kırca Ali
1972.   Köstekçiler   Verijari    H.O.Pazarcık
1973.   Köstence    Köstenets    Sofya
1974.   Köstence-Derbendi      Sofya
1975.   Köşkler      Şumnu
1976.   Köteş    Koçovo    Şumen
1977.   Köy-Alan   Selska-Polyana    Hasköy
1978.   Köy-Başları   Glogovets    Tırnova
1979.   Köycük   Debrene    E Cuma
1980.   Köy-Çalı (Kücalı)   Malka Polyana    Burgaz
1981.   Köylük   İreçek    H .O.Pazarcık
1982.   Kubadın (Kopadın)   Loznitsa    E.Cuma
1983.   Kufalar    Boturçe    Kırca Ali
1984.   Kufalar   Razvigorovo    Şumnu
1985.   Kula-Kasaplı   İvaylo    Tatar-Pazarcık
1986.   Kulaklı    Zagov    Yanbolu
1987.   Kulak-Ova   Dolina    Şumnu
1988.   Kulanlı    Ovçarovo    Hasköy
1989.   Kulazlar    Kray-Pole    E :Cuma
1990.   Kulazlı    Krumovo-Gradişte    Burgaz
1991.   Kul-Köy   Robovo    Yanbolu
1992.   Kul-Oğulları    Robino    Kırca Ali
1993.   Kule      
1994.   Kule   Kula    Vidin
1995.   Kule   Kula-Sredne    Rusçuk
1996.   Kule    Kulata    Cumai Bala(Blagoev Grad)
1997.   Kuleler   Bir Türk Köyü   Filibe
1998.   Kule-Mahalle    Kula- Mahala    Kutlu Viçe(Mihail Grad)
1999.   Kulfalar   Razvigorovo    Şumnu
2000.   Kulfalar   Konop    E Cuma
2001.   Kulfalı    Karamfil    Kırca Ali
2002.   Kuman-İtsa   Türk Köyü    Sofya
2003.   Kumanlar   Radoslovovo    Sofya
2004.   Kum-Doğancı   Gılıbovo    E Zağara
2005.   Kum-Köy   Pyasıçevo    Hasköy
2006.   Kumluca   Krumovo    Varna
2007.   Kumrular   Angel Voyvoda    Hasköy
2008.   Kurancılar    Kaçulka    Kırca Ali
2009.   Kurşunlu      Sofya Da Mahalle
2010.   Kurt-Alan   Vılça Polyana   Yanbolu
2011.   Kurt-Alan   İvança    E.Cuma
2012.   Kurt-Dere   Vılçi-Dol    Varna
2013.   Kurt-Dere   Vılçan    Paşmaklı
2014.   Kurt-Duman   Vasilevo     H .O.Pazarcık
2015.   Kurt-Faşi   Stoyanovo    Kırca Ali
2016.   Kurt-Koca   Vılçin    Burgaz
2017.   Kurt-Köy   Vılkoviç    Kırca Ali
2018.   Kurt-Ova    Kurtovo Konare   Filibe
2019.   Kurt-Palan    Vılkan    Silistre
2020.   Kurt-Pınar   Tervel    H.O.Pazarcık
2021.   Kurt-Pınar   Vılçi-İzvor    Yanbolu
2022.   Kurt-Pınar   Vinarovo    E :Zağra
2023.   Kuruca-Dere   Gorski İzvor    Kırca Ali
2024.   Kuruca-Köy   Bratişte    H.O.Pazacık
2025.   Kuru-Çeşme    Gorski-İzvor    Hasköy
2026.   Kuru-Dere   Rakovskovo    Burgaz
2027.   Kuru-Dere   Suha-Reka    Şumnu
2028.   Kuru-Dere    Suho-Dol    Burgaz/Karapınar
2029.   Kuru-Himitli    Suho-Zem    Filibe
2030.   Kurumuşlu    Trınkovo    Yanbolu
2031.   Kuru-Veli-Köy   Velevo    E.Cuma
2032.   Kus-Köy(Kız Köy)   Momina Sılza   Kırca Ali
2033.   Kuş Alan   Komuniga    Kırca Ali
2034.   Kuşalılar-Yeni-Mahalle    Novo-Selişte    Kırca Ali
2035.   Kuşluk-Köy   Ptiçevo    E:Cuma
2036.   Kuş-Tepe    Royak    Varna
2037.   Kutlu-Bey   Neofit–Rilski    Varna
2038.   Kutluca    Dıbrova    E.Zağra
2039.   Kutlu-Viçe   Mihaylov Grad    Mihaylov Grad
2040.   Kuyucuk    Marçino    E.Cuma
2041.   Kuyucuk    Podslon    H.O.Pazarcık
2042.   Kuyucuk-Viran    Mişevsko   Kırca Ali
2043.   Kuyu-Köy   Karnuna     H.O.Pazarcık
2044.   Kuyumcu-Gedük    Zlatari    Yanbolu
2045.   Kuz-Bayır      Şumnu
2046.   Kuzgun(Kuzgunluk)   Atimovo    Silistre
2047.   Kuzgun-Dere    Bırza-Reka    Kırca Ali
2048.   Kuz-Köy   Tıkaç    Şumnu
2049.   Kuzular    Yagnevo    Kırca Ali
2050.   Küçük-Ada-Köy    Ostrovçe    Razgrad
2051.   Küçük-Ahmet     Ognyanovo    H.O.Pazarcık
2052.   Küçük-Ahmet     Tsani-Ginçevo    Şumnu
2053.   Küçük-Ak-Pınar   Mali-İzvor    H.O.Pazarcık
2054.   Küçük-Alan    Malka-Polyana    Burgaz
2055.   Küçük-Arda    Malka-Arda -Yada –
Staro Selo    Paşmaklı
2056.   Küçük-Çamurlu     Malık-Molnitsa    H.O.Pazarcık
2057.   Küçük-Dere    Vitina    Paşmaklı
2058.   Küçük-Erceli    Sedlovina    Kırca Ali
2059.   Küçük-Hasan   Golyamo-Asenovo    Hasköy
2060.   Küçük-Hasan Tekke   Malko-Asenovo    Hasköy
2061.   Küçük-Hediyatlar    Pripek    Burgaz
2062.   Küçük-İp-Dere    Çiçevo    Kırca Ali
2063.   Küçük-Kaynarca    -   Silistre
2064.   Küçük-Kokarca    Malık-Porovets    Razgrad
2065.   Küçük-Koru-Köy    Malo-Konare    Filibe
2066.   Küçükler    Byalo-Pole    E.Zağra
2067.   Küçükler    Klimentinovo    E.Zağra
2068.   Küçükler    Malko-Selo    İslimye
2069.   Küçükler      Gerl Ova
2070.   Küçük-Manastır    Malık-Manastır    Yanbolu
2071.   Küçük-Oba    Manolovo    Eski Zağra
2072.   Küçük-Sırt    -   E.Cuma/Osman Pazar
2073.   Küçük-Türkler    Stambolovo    Tırnova
2074.   Küçük-Viran    Mişev    Kırca Ali
2075.   Küçük-Yusuflar    Gorsko    Tırnova
2076.   Külahçılar    Şapkarevo     Kırca Ali
2077.   Külcüler   Hrastovo    Kırca Ali
2078.   Külcüler    Pepelişte    Kırca Ali
2079.   Külevce      Şumnu
2080.   Küllüce    Pepelka    E.Cuma
2081.   Küpeler    Metodievo    H.O:Pazarcık
2082.   Küplüce      Şumnu
2083.   Kürklü    Kojuhartsi    Kırca Ali
2084.   Küstü-Köy   Kostur    Hasköy
2085.   Küstü-Köy   Radievo    Hasköy
2086.   Kütüklü   Dobrucanka    Silistre
2087.   Kütüklü    Koren    Hasköy
2088.   Kütüklü    Pınevo    Kırca Ali
2089.   Kütüklü    Tsar-Samuli    Rusçuk
2090.   Lahanlı    Vetren    E.Zağra
2091.   Lefece    Bregovitsa    Tırnova
2092.   Lefeci    Aprilovo    E.Zağra
2093.   Lefke    -   Hasköy
2094.   Licene    Lıcene    Tatar Pazarcık
2095.   Lipnik    Nikolovo    Ruscuk
2096.   Loç-Ova    Glocevo    Razgrad
2097.   Loç-Pınar    Bukovo    Filibe
2098.   Lofça    Loveç    Lovec
2099.   Macar    -   Sofya
2100.   Macarlar    Macari    Hasköy
2101.   Macarlar    Zetiovo    Burgaz
2102.   Madara    -   Şumnu
2103.   Maden    Raven    Paşmaklı
2104.   Mağlıç    Drınar    Varna
2105.   Mağura    Zagrajden    Plevne
2106.   Mahalle    Mahlata     Plevne
2107.   Mahalle    Maritsa    Sofya
2108.   Mahalle    Staliska-Mahala    Kutlu Viçe
2109.   Mahmudiye     Radoykovo    Vraca
2110.   Mahmutça    Strahil-Voyvoda    Kırca Ali
2111.   Mahmut-Köy    Mostiç    Şumnu
2112.   Mahmutlar    Siniger    Kırca Ali
2113.   Mahmutlar    Slavyanin    E.Zağra
2114.   Mahmutlu    Strancevo    Kırca Ali
2115.   Mahmut-Oğulları    Yarebitsa    Kırca Ali
2116.   Mahmut-Ova    Alusiyan    Kırca Ali
2117.   Mahmuzlu    Todor-İkonomovo    Şumnu
2118.   Makak    -   Şumnu
2119.   Makaklar    Makak    E .Cuma
2120.   Makaklar(Salman)   Ençets    Kırca Ali
2121.   Makmutlu (Makmulu)    Padina    Kırca Ali
2122.   Maksutlar-Mahzunlar    Beli-Vir    Kırca Ali
2123.   Mal-Bey    Bojurets    H.O.Pazarcık
2124.   Malkoç    Seltse    H.O.Pazarcık
2125.   Malkoç-Dere    Malkoç    Kırca Ali
2126.   Malkoç-Ova    Malkoçovo    Gabrovo(Gabrova)
2127.   Manastır    Manastir    Hasköy
2128.   Manastır    Manastir    Varna/Pirivadi
2129.   Manav-Çiftlik    Maçevo     Sofya
2130.   Mandacılar    Bivolyane    Kırca Ali
2131.   Mandır-Ağaç    Povien    Kırca Ali
2132.   Mansarlı    Pobeda    Yanbolu
2133.   Mansur-Köy    Svoboda    H.O.Pazarcık
2134.   Mansur-Köy      Sofya
2135.   Marafta    Morava    Burgaz
2136.   Maraş-Tırıstenik    Trıstenik    Plevne
2137.   Maruflar    Kruşevska    Kırca Ali
2138.   Masutlar    Novarevo    Silistre
2139.   Maşkılı    Kobilâne    Kırca Ali
2140.   Maya-Kurfalı   Ovçartsi    İslimye
2141.   Maynaslı    Sıbrano    İslimye
2142.   Mazlum-Köy (Matlım-Köy)   Lomnitsa     H.O.Pazarcık
2143.   Mecit-Sünetler (Sünnetler)    Kanliy    E .Zağra
2144.   Meçikler    Belomortsi    E.Zağra         
2145.   Mehmet-Bey-Çiftlik   Petrunovo    Pernik
2146.   Mehmet-Köy    Bistrogled    Kırca Ali
2147.   Mehmet-Köy    Rosen    Burgaz
2148.   Mehmetler    Zvezda    E Cuma
2149.   Mehrem-Bey    Staro-Tırnova    Sliven   
2150.   Mekiş    -   Tırnova
2151.   Memeler    Menkovo    Kırca Ali
2152.   Memiş-Sofular    Priseltsi    Varna
2153.   Merdane    Merdanya    Tırnovo
2154.   Meriç    Maritsa    Hasköy
2155.   Meriçler    -   E .Zağra /Çırpan
2156.   Mesçit Mahalle   Pirliçevo    Kutlu-Viçe
2157.   Mesimler    Listets    Silistre
2158.   Mesim-Mahalle    Mıdrevo    Razgrad
2159.   Mestanlar    Prisoyna    E :Cuma
2160.   Mestanlı    Momçil-Grad   Sultan Yeri
2161.   Mestanlı İlçesi    Momçil-Gradska Okoliya    Kırca Ali
2162.   Mesutlar    -   Yeri Belliolmayantürk Köyüü
2163.   Meşe-Koru    Tserova-Koriya    Tırnova
2164.   Meşeli    Dıbovo    Yanbolu
2165.   Meşe-Mahalle   Dıbrava   H.O.Pazarcık
2166.   Meşe-Mahalle   Dıbravitsa    E Zağra.
2167.   Mihallar    Mihaltsi    Tırnova
2168.   Mıkmıl    Mak    Kırca Ali
2169.   Mikre    -   Loveç (Lovac)           
2170.   Minkov Mahalle    Minkova-Mahala    Kutlu-Viçe
2171.   Mintişli    Marino-Pole    Filibe
2172.   Mir-Hanlı    Trem       Şumnu
2173.   Mırzık    Vodnyantsi    H.O.Pazarcık
2174.   Misilim    Pravoslav    E .Zağra
2175.   Mithat Paşa Köy    Aleksandrovo    Tırnova
2176.   Mitiriz-Ova    Levski    Filibe
2177.   Molla Musalar    Daskalovo    Kırca Ali
2178.   Mratt-Allar    Mirovitsi    Şumnu
2179.   Muharrem-Oğulları    Metliçka    Kırca Ali
2180.   Muhla    Mogila    Şumnu
2181.   Mumcu-Köy   Malovets    H.O.Pazarcık
2182.   Mumcular    Sveştari    Razgrad
2183.   Mura-Dere    Zmeevo    Burgaz(Burgas)
2184.   Murat-Bey-Köy         Tırnova Byala-Çerkva         
(Gorni Turceta )
2185.   Murat-Hanlı    Mamarçevo    Yanbolu
2186.   Muratlar    Buynovo    E .Cuma
2187.   Muratlı    Kolyo-Gançevo    E:Zağra
2188.   Muratlı    Momino-Selo    Filibe
2189.   Murat-Paşalar    Metlika    Kırca Ali
2190.   Murat-Sofu(Sofu)   Ovçaga    Varna
2191.   Mursal    Spasovo    E.Zağra
2192.   Mursal-Köy    Severtsi    H.O.Pazarcık
2193.   Mursal-Köy    Tırnovka    H.O:Pazarcık
2194.   Mursallar    Sredska    Kırca Ali
2195.   Mursatlı    Boyanovo    Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
2196.   Murtaza   Bırçevo    Paşmaklı
2197.   Murtaza-Ova   Breza    Paşmaklı
2198.   Musa-Baba-Tekke   Tsırvino    Razgrad
2199.   Musa-Bey    Gılıbnik    Pernik/Rodoplar 
2200.   Musa-Bey-Çiftlik (Çiftlik Mahalle)   Dolen-İzver     Vidin
2201.   Musacıklar    Voden    Filibe
2202.   Musacık-Tekke    Kalugerovo    Hasköy
2203.   Musa-Çelebi    Musaçevo    E.Zağra
2204.   Musa-Çelebi    Musaçevo    Sofya
2205.   Musa-Kocalı    Gılıbintsi    İslimye
2206.   Musalar   Okorş    Silistre
2207.   Musalar    Visoçka    E :Cuma
2208.   Musalı    Muselievo    Plevne
2209.   Musatlı (Mustalı)   Orlovo    Hasköy
2210.   Muslu-Çalı    Vırben    Filibe
2211.   Mustafa Paşa    Sliven-Grad   Hasköy
2212.   Muşuklu    Klimentovo    Tırnovo
2213.   Mutaflar    Plıstina    E :Cuma
2214.   Mülüz(Mülüzler)   Mıglij    E .Zağra
2215.   Mürselim    Kondovo   Kırca Ali
2216.   Müslim    Pravoslav (Pravoslaven)   E .Zağra
2217.   Müslim    Miryantsi    H.O:Pazarcık
2218.   Müslim    Pravoslaven    Filibe
2219.   Müslimler    Dıhovo    Kırca Ali
2220.   Müslimler   Hristiyanovo    E .Zağra
2221.   Müslimler        Sredorek    Sliven
2222.   Nadır    Nadarevo    E .Cuma
2223.   Nadır-Köy   Nadır    Burgaz
2224.   Nadırlar (Nadarlar)   Rojden    Burgaz
2225.   Nal-Bantlar     Kovaçevo    Sliven
2226.   Nal-Bantlar    Kovaçite    Sliven
2227.   Nal-Bantlar    Podkova    Kırca Ali
2228.   Nal-Döken    Kovaç    E .Zağra
2229.   Nanazlı-Dere (Narazlı Dere)   Nane    Kırca Ali
2230.   Nasçı-Köy    Makriopolsko    E .Cuma
2231.   Nasırlı    Radko-Dimitrievo    Şumnu
2232.   Nasreddin    Bisertsi    Razgrad
2233.   Nasreddin    Bojurovo    H.O.Pazarcık
2234.   Nasufçular    Duhovets    Razgrad
2235.   Nasuf-Paşa    Mınino    H.O.Pazarcık
2236.   Nasuhlar    Rucey    Kırca Ali
2237.   Nasva-Köy    Nedelevo    Filibe
2238.   Nazır-Mahalle    Gurkovo    Vidin
2239.   Nebi-Köy    Dolno-Pole    Hasköy
2240.   Nebi-Kuyusu    Yasnets    H.O.Pazarcık
2241.   Nebiler    Zdravçets    Kırca Ali
2242.   Nebi-Paşa    Bregovo    Kırca Ali
2243.   Nev-Rokop    Gotse-Delçev    Cumai Bala(Blagoev-Grad)
2244.   Nevse-Sipahiler    Guliyka    Kırca Ali
2245.   Nevse-Taşlı  (Taşlı)   Guliya    Kırca Ali
2246.   Niğ-Bolu    Nikopol    Plevne
2247.   Niküp    -   Tırnova
2248.   Nuh-Sel   Novo-Selo    Şumnu
2249.   Nuh-Sel    Novo-Selo    Tırnova
2250.   Oba      
Logged

Jivotıt ne se meri s broq na vdişvaniqta, a s momentite, koito spirat dıha ni!
4akal
Yeni Üye
*

Popülarite: 3
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 47


« Yanıtla #13 : Nisan 24, 2006, 11:36:54 »

2251.   Obruklu   Obruçişte    Hasköy
2252.   Odalar     Odatite    Tırnova
2253.   Oğlanlı (Ohlanlı)   Momkovo    Hasköy
2254.   Okçular    Aleksandrovo    E .Zağra
2255.   Okçular    Strelets    Tırnova
2256.   Okçular    Sveti-Kliment    Filibe/Karlıovo
2257.   Okçular    Zdravets    E .Cuma
2258.   Okçulu    -   Otluk-Öy(Panagürişte)
2259.   Olacak    Spoluka    Kırca Ali
2260.   Oluklu    Kutlovitsa    Silistre
2261.   Omanlar    Bosilitsa    Kırca Ali
2262.   Omarça    Ralitsa    E .Cuma
2263.   Omur-Bey    Zahari-Stoyanovo    E .Cuma
2264.   Omur-Bey   Stambolovo   Tırnova
2265.   Omurca    Stariçene    Razgrad
2266.   Omur-Fakı    Jeklartsi    H.O.Pazarcık
2267.   Omur-Köy     Strelets    Burgaz
2268.   Orhaniye    Bote-Grad    Sofya
2269.   Orlan-Köy    Orhanovo    Burgaz
2270.   Orlanlar    Oraç    E .Cuma
2271.   Orman    Goritsa    Burgaz/Ah Yolu
2272.   Orman    Kavrakirovo    Cuma İ Bala
2273.   Orman (Omran)    Razdel    Silistre
2274.   Orman-Beş-Evli    Goriçevo    Razgrad
2275.   Ormancık    Goritsa    E .Cuma
2276.   Orman-Çiftlik    Damyanitsa    Cuma İ Balâ
2277.   Ormanlı    Lesnovo    Sofya
2278.   Orta    Dvorişte    E .Zağra
2279.   Orta- Mahalle   Dennitsa    Şumnu
2280.   Orta- Mahalle   Elda    E .Cuma
2281.   Orta- Mahalle   Sreditsa    Kırca Ali
2282.   Orta- Mahalle   Sredna-Mahala    Burgaz
2283.   Orta- Mahalle   Srednevo    Kırca Ali
2284.   Orta- Mahalle   Sredno-Seltsi    Razgrad
2285.   Orta- Mahalle   Stolnik    Silistre
2286.   Ortaca-Köy    Sredniyat-Vrıh    Plevne
2287.   Ortacı    Sretsko    Kırca Ali
2288.   Orta-Çamurlu    Sredna-Smolnitsa    H.O.Pazarcık
2289.   Ortakçı    Drujintsi    Kırca Ali
2290.   Orta-Köy   Asparuhovo    Plevne
2291.   Orta-Köy   İvaylov-Grad    Kırca Ali
2292.   Orta-Köy   Sredişte    E .Cuma
2293.   Orta-Köy   Sredne    Şumnu
2294.   Orta-Köy   Sredno-Selo    Varna
2295.   Orta-Kuyusu    Sredina    H .O.Pazarcık
2296.   Orta-Mahalle   Bratovo    E .Cuma
2297.   Orta-Pınar Yolu    -   E Cuma
2298.   Oruç-Gazi    Yunak    Varna
2299.   Osman Pazarı    Omurtag    E Cuma
2300.   Osman Pazarı İlçesi    Omurtagska  Okoliya   E Cuma
2301.   Osman-Baba-Tekkesi     Teketo    Hasköy
2302.   Osman-Fakı    Kozloduytsi    H.O.Pazarcık
2303.   Osmaniye     Aleksandrovo-Bırzitsi     Vidin
2304.   Osman-Köy    Dıbnik    Burgaz
2305.   Osman-Köy    Vransko    Kırca Ali
2306.   Osmanlar    Osmantsi    Kırca Ali
2307.   Osmanlar    Visino    E Cuma
2308.   Osmanlar   Visok    E .Cuma
2309.   Osmanlılar    Planintsa    Gabrova
2310.   Osman-Mahalle    Peçenitsa    Razgrad
2311.   Osman-Paşalar    Osmanovo    Kırca Ali
2312.   Osmar    -   Şumnu
2313.   Otaklar (Hatanlar)    Sestrinsko    Kırca Ali
2314.   Otaşlı    -   Kırca Ali/Eğri Dere
2315.   Otluca   Trevna   H.O.Pazarcık
2316.   Otluk-Köy    Panagürişte    Tatar Pazarcık
2317.   Otman-Köy    Rezbartsi    Köstendil (Küstendil)
2318.   Otmanlı    Simeonovo    Yanbolu
2319.   Ovacık    Gorno-Pole    Hasköy
2320.   Ovacık    Polyanovo (Bılgarski-                                       
Ovocik Ve Ferdinandovo   Hasköy /Harmanlı
2321.   Ovacılar    Bagryanka    Kırca Ali
2322.   Ova-Söğütlüsü    Vırvane    Şumnu
2323.   Ova-Şermen(Şermen)    Volno    Razgrad
2324.   Oyvoda    Voyvoda   Şumnu
2325.   Öksüzce    Sirakovo    Hasköy
2326.   Ömer-Köy   Rogaç    Kırca Ali
2327.   Ömerler    Lübino    Kırca Ali
2328.   Ömerli    Soyko    Tatar-Pazarcık
2329.   Ömer-Mahalle    Botevo    Kutlu-Viçe
2330.   Ömer-Oğulları-Yağmurlar   Dıjdovnitsa    Kırca Ali
2331.   Ör-Bek    -   Kırca Ali/Eğridere
2332.   Örçenler    Bojurga    E .Cuma
2333.   Ördekçiler (Gök Viran)   Patitsa    Kırca Ali
2334.   Ördekler    Gıskovo    Kırca Ali
2335.   Örencik    Golâma-Gradişte    E Cuma
2336.   Örencik    Gradsko    İslimye
2337.   Örencik    Konstantinovo    Hasköy
2338.   Örencik    Krepost    Hasköy
2339.   Örenciler    Zlato-Ustovo    Hasköy
2340.   Örenli    Asen    E .Zağra
2341.   Öse-Köy    Visoko    Kırca Ali
2342.   Öte-Mahalle    Östreştina    E.Cuma
2343.   Özbek    Ezbetsi    Kırca Ali
2344.   Özlü-Bey-Köy(Özlü Benlik)    Mogolişte    H.O.Pazarcık
2345.   Padırlar    Padarino    E :Cuma
2346.   Palaska    Budo-Zemya    Paşmaklı
2347.   Pamukçu (Pamukça ,Pamuklu)   Pamukliy    Şumnu
2348.   Paparcık (Tağarcıklar)   Sekirya    Kırca Ali
2349.   Papazlar    Malo-Gradets    E .Cuma
2350.   Papazlı    Popovitsa    Filibe
2351.   Paracık    Bistrets    H.O.Pazarcık
2352.   Para-Mahalle    Paritsa    Rusçuk
2353.   Paşa-Balı    Kableşkovo    H.O.Pazarcık
2354.   Paşa-Köy    Bolyarevo    Yanbolu 
2355.   Paşa-Köy   Generalovo    Hasköy
2356.   Paşa-Köy   Malenovo    Yanbolu
2357.   Paşa-Köy   Mirovo    Tırnova
2358.   Paşa-Köy   Paşino    Burgaz
2359.   Paşa-Köy   Vladislavovo    Varna
2360.   Paşa.-Köy   Voyvodovo    Hasköy
2361.   Paşa-Köy   Voyvodovo    Vraca
2362.   Paşa-Mahalle    Krumovo    Filibe
2363.   Paşa-Mahalle    Paşovo    Hasköy
2364.   Paşa-Mahalle    Voyvoda    E .Zağra
2365.   Paşa-Yiğit    Voyvodino    Varna
2366.   Paşmaklı    Smolyan    Smolyan İl Merkezi
2367.   Pazar(Yeni Pazar)   Çerno-Oçene    Kırca Ali
2368.   Pazarcık    Tırgovişte    İslimye
2369.   Pazarlar    Pazartsi    Kırca Ali
2370.   Peçeli    Vekilitsi    Şumnu
2371.   Peresiler    Skalak    Kırca Ali
2372.   Peser-Ova    Pisarevo    Plevne
2373.   Peştere     Peştera    Tatar Pazarcık (Pazarcık)
2374.   Piller    Starçişte    E .Cuma
2375.   Pınar-Beş-Evli    Bojurovo    Razgrad
2376.   Pınarcık    Bunarçevo , İzorovo    Hasköy
2377.   Pınarcık    H.G.Danov     Filibe
2378.   Pınarlı    İzvornik    Varna
2379.   Pireler    Starçişte    E. Cuma
2380.   Pir-İ Fakı    Ravnets    H .O.Pazarcık
2381.   Pir-İ Vadi    Provadiya    Varna
2382.   Pirinçli    Zlato-Pole    Hasköy
2383.   Pirli-Cami-Mahalle    Glavamtsi    H.O.Pazarcık
2384.   Pirli-Davulcular-Mahalle    Oreşnik    H.O.Pazarcık
2385.   Pirli-Köy    Gradnitsa    H.O.Pazarcık
2386.   Pişman    Razkayane    E .Zağra
2387.   Pıtraklı    Baştino    Silistre
2388.   Plevne    Pleven    İl Merkezi
2389.   Ponduzguzlar    Besnurka    Kırca Ali
2390.   Pop-Köy    Popovo    Yanbolu
2391.   Pop-Köy    Popovo    E Cuma
2392.   Pop-Köy İlçesi    Popovska   Okoliya    E Cuma
2393.   Postalar    Starjevtsi    Kırca Ali
2394.   Posunlar    Krasino    E Cuma
2395.   Potruşan    Petruşan    Varna
2396.   Poturnak    Velika    Burgaz
2397.   Pranga    Patriarh-Evtimievo    Filibe
2398.   Pulmiye(Lom-Palanga)   Lom    Kulu Viçe
2399.   Püller    Starçişte    E Cuma
2400.   Radne-Mahalle    Radnevo(Radne-Mahle)   E Zağra
2401.   Rahimli    Ralitsa    Kırca Ali
2402.   Rahman-Âşıklar    Okorş     Silistre
2403.   Rahman-Hoca    Raliçevo    Kırca Ali
2404.   Rahmanlar    Blagovets    Kırca Ali
2405.   Rahmanlar   Boji-Dar    Filibe
2406.   Rahmanlar   Rozino    Plevne
2407.   Rahmanlı   Rozovets    Filibe
2408.   Rah-Ova    Oryahovo    Vraca
2409.   Rah-Ova İlçesi    Oryahovska  Okoliya   Vraca
2410.   Rakit-Ova    Rakitovo    Tatarpazarcık
2411.   Rako-Viçe    Orehovitsa    Plevne
2412.   Ramadanlar    Velikdençe    Kırca Ali
2413.   Ram-Köy (Ramiş)   Ayrovo    Kırca Ali
2414.   Raş-Köy    Lübentsi     Tırnova
2415.   Razgrad-Mahalle   Razgrad-Mahala    Kutliviçe
2416.   Recep-Köy    Dryanovets    H .O.Pazarcık
2417.   Recep-Mahalle    Arkovna    Varna
2418.   Recep-Mahalle    Granitets    Burgaz
2419.   Reis-Köy    Glavatar    Filibe
2420.   Resiller    Ralitsa    H.O.Pazarcık
2421.   Resiller    Snyagovo    Burgaz
2422.   Rumeli    Rumeliya    Sofya
2423.   Rupça (Urupça)   -   Burgaz
2424.   Ruscuk    Ruse    İl Merkezi
2425.   Ruscuk İli    Rusenski Okrıg    İl Merkezi
2426.   Ruslar    Ignatievo    Varna
2427.   Rüstemler    Maystorovo    Kırca Ali
2428.   Saatler    Zdravets    Hasköy
2429.   Sabri-Paşa-Köy   Botevo    Vidin
2430.   Sabuncular    Sabunare    Kırca Ali
2431.   Sadık-Köy    Tyanevo     Hasköy
2432.   Sadıklar    Verentsi    E .Cuma
2433.   Sadıklı    Veren    E .Zağra
2434.   Sağırlar    Dryanovets     Ruscuk
2435.   Sağırlar    Gledika-Gluhar    Kırca Ali
2436.   Sağırlar    İrnik    Silistre
2437.   Sağsınlar    Zafirovo    Silistre
2438.   Sakarlı    Markovo    E Zağra
2439.   Salaş    -   Vidin/Belgratcık
2440.   Saldım-Köy    Yakim-Gruevo     Razgrad
2441.   Salihler    Branitsa    Hasköy
2442.   Salihler    Bratimir     Silistre
2443.   Salihler    Prilentsi    Kırca Ali
2444.   Salihler    Smoçevo     Burgaz
2445.   Salman    Plenimir    H.O.Pazarcık
2446.   Salman-Cami-Atı    Ençets    Kırca Ali
2447.   Salmanlar    Slamino    Yanbolu
2448.   Salmanlar    Snejinka    Kırca Ali
2449.   Salmanlar      Şumnu
2450.   Saltıklar    Koprinka    E .Zağra
2451.   Saltıklar    Presiyan    E :Cuma
2452.   Saltıklar    Sredkovets    Şumnu
2453.   Saltıklar    Visoka    Kırca Ali
2454.   Samana    -   Kırca Ali/Koşukavak
2455.   Sancaktar    Grozden    Burgaz
2456.   Sandıkcı    Rakla    Varna
2457.   Sapaca    Sneja    Burgaz
2458.   Sap-Dere    Bırzeya    Kırca Ali
2459.   Saran-Bey (Saruhan-Bey)   Saranovo    Pazarcık
2460.   Saranlı    Oryahovo    Hasköy
2461.   Saranlı    Saransko    Yanbolu
2462.   Saranlı-Yeni-Köy    Telets    Yanbolu
2463.   Sarhoşlar    Veselçane    Kırca Ali
2464.   Sarı-Beyli    Yavorets    Gabrova
2465.   Sarıca    Balog    H.O.Pazarcık
2466.   Sarıca    Rositsa    H.O.Pazarcık
2467.   Sarıca-Viran    Samokkitna    Kırca Ali
2468.   Sarı-Demirci    Zlato-Sel    Filibe
2469.   Sarıdır   Venelin    Varna
2470.   Sarı-Duran     Tvırdintsi    E .Cuma
2471.   Sarı-Göl    Blatnitsa    Tatarpazarcık
2472.   Sarı-Göl    Lüben-Karavelovo     Varna
2473.   Sarı-Göl    Tırnovitsi    Silistre
2474.   Sarı-Hanlar    Jılti-Hani   Burgaz
2475.   Sarı-Hanlı    Sedefçe    Kırca Ali
2476.   Sarı-Hatip    Vladimirovtsi    Razgrad
2477.   Sarı-İsmail    Samuilovo    E Zağra
2478.   Sarı-Kaya    Skalak    Burgaz
2479.   Sarı-Kız    Jıltuşa    Kırca Ali
2480.   Sarı-Kovanlık    Medovets    Varna
2481.   Sarı-Mahmut    Alekseevo    H.O.Pazarcık
2482.   Sarı-Meşe   Gorun    H.O.Pazarcık
2483.   Sarı-Musa   Smin    H.O.Pazarcık
2484.   Sarı-Musa   Veselie    Burgaz
2485.   Sarınasıf   Zavetno    E :Cuma
2486.   Sarı-Nebi    Balik    H.O.Pazarcık
2487.   Sarı-Papazlar    Jılto-Kamık    E.Zağra
2488.   Sarı-Taş    Jılt-Kamık    Filibe((Plovdiv)
2489.   Sarı-Yar   Hacı Dimitriovo    Tırnova /Ziştovi
2490.   Sarı-Yar   Jılt-Bryag   Siliven
2491.   Sarı-Yar    Jılti-Rid    Kırca Ali
2492.   Sarı-Yurt   Jılti-Breg   Hasköy
2493.   Sarmaşık   Brışlyan    Burgaz
2494.   Sarnıç   Sırnak    Kırca Ali
2495.   Sarnıç   Sırnitsa    Hasköy
2496.   Sarp-Dere   Ruçey    Kırca Ali
2497.   Sarp-Dere    Vırli-Dol   Kırca Ali
2498.   Sarsaklar   Zimornitsa    Kırca Ali
2499.   Sarsanlar   Zafirovo    Silistre
2500.   Sarsıplı   Tserovişte    E Cuma
2501.   Satı-Bey   Nadejdino    Filibe
2502.   Satı-Köy    Polyanets    Kırca Ali
2503.   Satılmış    Ezerets    H.O.Pazarcık
2504.   Sazlı    Trıstika    Razgrad
2505.   Sazlı-Köy    Trıstikovo    Burgaz
2506.   Sefer-Köy    Raklinovo    Burgaz
2507.   Sefer-Mahalle    Bozartsi    E .Uma
2508.   Selalı    Borets    Filibe
2509.   Sel-Bükün    -   Hasköy
2510.   Selçuk-Ova    Kalyanovo    Filibe
2511.   Selim-Köy   Mirovets   E .Cuma
2512.   Selim-Kuyusu    Konare    H.O.Pazarcık
2513.   Selim-Mahalle    Kirkovo-Mahala   Lofça(Loveç)
2514.   Selvi (Servi)    Sevlievo    Gabrova
2515.   Semçin    -   Tatar Pazarcık
2516.   Semerci    Semercievo    Ruscuk(Ruse)
2517.   Semerciler    Sellari    Kırca Ali
2518.   Semerciler    Semertsi    E Cuma
2519.   Semerler    Semertsi    E.Cuma
2520.   Semihçe    Klokotnisa    Hasköy
2521.   Semiz-Ala    Draganovo    H.O.Pazarcık
2522.   Semizler    Sırakovo    H.O.Pazarcık
2523.   Semizler    Velikovo    H.O.Pazarcık
2524.   Sene-Bir    Sini-Bir   Şumnu
2525.   Sepetçi    Novo-Malko-Koşniçari    E .Cuma
2526.   Serdar-Çiftlik    Stoyanovo    Kutlu-Viçe
2527.   Serdimen    Orlova-Mogila    H.O.Pazarcık
2528.   Ser-Güveç    Ser-Güvets    Tırnova
2529.   Sevar    Sevar    Razgrad
2530.   Sevdalı    Kamen    H.O.Pazarcık
2531.   Seydi Köy    Vino-Grad    Tırnova
2532.   Seydi-Oğlu    Seydol    Razgrad
2533.   Seyit    Seyaçi    E .Cuma
2534.   Seyit-Ahmet   Rakovski    H.O.Pazarcık
2535.   Seyit-Ali-Fakı    Skala    Silistre
2536.   Seymen    Lozenets    Yanbolu (Yambol)
2537.   Seymen   Mirovo    E .Zağra
2538.   Seymen   Simeonov-Grad   Hasköy
2539.   Seymen    Strajar    E .Zağra
2540.   Sıçanlı    Bejantsi    Kırca Ali
2541.   Sığırcık    Govedare    Filibe
2542.   Sığırcık    Rıtlina    E .Cuma
2543.   Silistre    Silistra    İl Merkezi
2544.   Simitler    Gorno-Çerkovişte    E .Zağra
2545.   Simitler    Morozovo    E .Zağra
2546.   Simitli    Simigli (İzvorite)   Cuma-İ Balâ
2547.   Sinan    Pomen    Şumnu
2548.   Sinaplı    Sinapovo    Yan Bolu
2549.   Sindel    Sendel    Varna
2550.   Sinecik    Stamboliyski    Hasköy
2551.   Sınır-Yeni-Mahalle   Mejdan    Silistre
2552.   Sipahiler (Ispahlar)   Ovçevo    Kırca Ali
2553.   Sipahlar-Burnu    Konnitsa    Kırca Ali
2554.   Sıra-Kaya    Skalak    Burgaz
2555.   Sır-Alan    Bratan    İslimye
2556.   Sıratça    Straja    E .Cuma
2557.   Sırcılar    Podles    Silistre
2558.   Sırna-Bey    Borisovo    Ruscuk
2559.   Sırt-Alan-Kılıç    Beliçitsa    Razgrad
2560.   Sırt-Harman    Gorno-Vırşilo   Tatar Pazarcık
2561.   Sırt-Köy   Bilo    H.O.Pazarcık
2562.   Sırt-Köy   Bilo    İslimye
2563.   Sırt-Köy   Gırbişte    Kırca Ali
2564.   Sırt-Köy    Rıt   Kırca Ali
2565.   Sırt-Mahalle    Vetrişte    Şumnu
2566.   Sivri-Kaya    Ostır-Kamık   Hasköy
2567.   Siyahlar    Angelovo    Silistre
2568.   Size-Bolu    Sozopol    Burgaz
2569.   Softalar    Softite    Kırca Ali
2570.   Sofular    -   Razgrad
2571.   Sofular    Bogomiltsi    E.Cuma
2572.   Sofular   Kovil    E.Cuma
2573.   Sofular   Malomir    Şumnu
2574.   Sofular   Mıdrets    E.Zağra
2575.   Sofular   Mıdrets    Kırca Ali
2576.   Sofular   Osenets    Şumnu
2577.   Sofular   Skobelovo    E.Zağra
2578.   Sofular   Sobina    E.Cuma
2579.   Sofular   Vılnari    Şumnu
2580.   Sofu-Yurdu (Sofular)   Bogomolsko    E .Cuma
2581.   Soğanlık –Yeni Mahalle    Malko-Paisievo    Silistre
2582.   Soğucağız    Studenitsa    Şumnu
2583.   Soğucak    Çistemensko    Silistre
2584.   Soğucak    Studena    Hasköy
2585.   Soğucak    Studena    Sofya
2586.   Soğucak    Studenets    Razgrad
2587.   Soğuk-Dal    Mançevo    Kırca Ali
2588.   Soğuk-Pınar    Studen-Kladenets    Kırca Ali
2589.   Solmaz    Voden    Hasköy
2590.   Soluklar    Glumovo    Kırca Ali
2591.   Sorgunlu    Vırbovo    Hasköy
2592.   Soyaklı    Angelariy    H.O.Pazarcık
2593.   Söğün-Dal    Suhin-Dol   Tırnova
2594.   Söğütçük    Riltsi    H.O.Pazarcık
2595.   Söğütçük    Vodno    Silistre
2596.   Söğütlü    Vırbak    Şumnu
2597.   Söğütlü    Vodnyanka    E.Zağra
2598.   Söneç   Sırpovo    Silistre
2599.   Söycük    Vodno    Silsitre
2600.   Söylemezler    Dryanova-Glava   Kırca Ali
2601.   Söylüm    Pigavets    Kırca Ali
2602.   Suatçe    Suhatçe    Vraca
2603.   Sucağız    -   Razgrad
2604.   Sucağız-Köy   Voditsa    Varna
2605.   Sultan    Nevski    E.Cuma
2606.   Sultan-Köy(Sultanlar)   Sultantsi    Varna
2607.   Sultan-Köy(Sultanlar)   Sultantsi   
2608.   Sultanlı    Zlatolist    Kırca Ali
2609.   Suluca-Alı    Sadova    Varna
2610.   Sulucalı    Çarda    Yanbolu
2611.   Sulu-Derbent    Momina-Banya         
(Momino-Prohod)   Sofya
2612.   Sulu-Köy    Ohlüvets    Kırca Ali
2613.   Sulumlu    Zagarsko    Kırca Ali
2614.   Sungurlar (Songurlar)   Sulitsa    E.Zağra
2615.   Sungurlar(Sungular)   -   Karin-Abat(Karnobat)
2616.   Sungurlar(Sungullar)   Vokil    Silistre
2617.   Susam    -   Hasköy
2618.   Su-Sığırlık      Şumnu
2619.   Susuz    Bez-Vodno    Kırca-Ali
2620.   Susuz-Burun    Buhovo    Kırca-Ali
2621.   Susuz-Köy    Bez-Voditsa    H.O.Pazarcık
2622.   Suvatlar    Suvatite    Burgaz
2623.   Sül-Büklün     Malki-Voden   Hasköy
2624.   Süleyman-Fakı    Strajitsa    H.O.Pazarcık
2625.   Süleyman-Köy    Novogortsi    Tırnova
2626.   Süleyman-Köy    Seçişte    Şumnu
2627.   Süleymanlık    Spasovo    H.O.Pazarcık
2628.   Sülmeşli    Plodovitovo    E .Zağra
2629.   Sülmeşli    Sredets    E.Zağra
2630.   Sülya –Köy    Dositeevo    Hasköy
2631.   Sün-Bey    Banovo    Varna
2632.   Sünnetçiler    Rezaç    Tırnova
2633.   Sünnetler    Mozorovo    E.Zağra
2634.   Sürgülü    Vleçugovo    Kırca-Ali
2635.   Sürmenler    Şiroko-Pole    Kırca-Ali
2636.   Sürtü-Köy    Nanevo    H.O.Pazarcık
2637.   Söbceler   Ostra-Mogila (Kotel)   İsliven
2638.   Süt-Kesiği    Mleçino    Kırca-Ali
2639.   Şaban    Draganovo    Kırca-Ali
2640.   Şaban-Kırı    Zagoritsi   Burgaz
2641.   Şaban-Köy    Draganovo    Kırca-Ali
2642.   Şabanlar   Kableşkovo    Kırca-Ali
2643.   Şabanlar   Topolska    Kırca-Ali
2644.   Şabanlı    Sırnitsa    Tatar Pazarcık
2645.   Şabanlı      Yanbolu
2646.   Şabla    -   H.O.Pazarcık
2647.   Şadi-Köy   Dobrotiç    Varna
2648.   Şadiler    Çavka    Kırca-Ali
2649.   Şahinciler    Sokolnik    H.O.Pazarcık
2650.   Şahin-Dere   Orlov-Dol    Hasköy
2651.   Şahinler    Krugauevo    H.O.Pazarcık
2652.   Şahinler   Mıjentsi    Kırca Ali
2653.   Şahinler   Nova-Kamena   H.O.Pazarcık
2654.   Şahinler   Sokolite    Kırca Ali
2655.   Şahlı   Sokolsko    Kırca Ali
2656.   Şahlı (Şahin-Kaya)   Sokolovo   Lofça(Loveç)
2657.   Şah-Pala    Krilatitsa    Kırca-Ali
2658.   Şah-Pazlı   Yastrebovo    E.Zağra
2659.   Şahveler    Tsarevtsi    E.Cuma
2660.   Şamlı   Gorno-Botevo    E.Zağra
2661.   Şamlı    Şamlievo    Plevne
2662.   Şarlılar    Braniçevo    Şumnu
2663.   Şavklar (Şevkler)   Svetlina    İslimye /Yeni Zağra
2664.   Şef    Zlaten-Rog    Vidin
2665.   Şekerli    Hacı-Dimitriovo    E.Zağra
2666.   Şeker-Pınar     Sladık-Kladenets    E.Zağra
2667.   Şekere    Lov    Razgrad
2668.   Şen-Ova    Senovo    Razgrad
2669.   Şeremet    Bırzitsa    Varna
2670.   Şeremet    Stoletovo    E:Zağra
2671.   Şeremet-Köy    Veslets    Razgrad
2672.   Şeremetler    Berkovski    E:Zağra
2673.   Şeyh-Aslı    Eşikasli    Tatar Pazarcık
2674.   Şeyh-Köy    Glavatartsi    Kırca Ali
2675.   Şeyhler (Şıhlar)   Raklitsa   Burgaz
2676.   Şeyhler(Şehler)   Stareyşino    Kırca Ali
2677.   Şeytancık    Hitrin    Şumnu
2678.   Şeytan-Köy    Kosovo    Paşmaklı
2679.   Şeytanlar    Usoi    Tırnova
2680.   Şişeler    Şişentsi    Vidin
2681.   Şişko    Şişkovitsa    E.Cuma
2682.   Şişmanlar    Avtoevo    Filibe
2683.   Şumnu    Şumen    Şumen
2684.   Şumnu      Şumnu
2685.   Şükürler    Svetoslantsi    Tırnova
2686.   Taban    Venkovets    Sofya
2687.   Taban    Sandrovo    Rusçuk
2688.   Taçlar    Venkovets    Sofya
2689.   Tağar-Köy    Tagarevo    Burgaz
2690.   Tahtalı    Malko-Topolovo    Filibe
2691.   Talaşman-Dere   Samovila    Kırca Ali
2692.   Talaşmanlı    Genaral-Toşevo    Yanbolu
2693.   Talaşmanlı    Strelets    E.Zağra
2694.   Taptık    Kipra    Varna
2695.   Taraş-Köy    Kruşevo    Burgaz
2696.   Tas-Tepe   Çukarka    Burgaz
2697.   Taş-Arı    Pçelin    Burgaz
2698.   Taşçı    Kamenar    Razgrad
2699.   Taş-Hisar    -   Varna/Pir-İ Vadi(Provadiya)
2700.   Taş-Kesen    Sarantsi    Sofya
2701.   Taşkın    Buyhovitsa    Paşmaklı
2702.   Taşkınlar    Vrelo    Kırca Ali
2703.   Taşlı-Çilingir    Golayamo-Kamenyane   Kırca Ali/Koşu-Kavak
2704.   Taşlı-Köy   Kamneyane    Kırca Ali
2705.   Taşlı-Köy (Taşlık)   Kamenyak    Burgaz
2706.   Taşlı-Sütlü-Dere   Malko-Kamenyane    Kırca Ali
2707.   Taşlık    Kamensko    Burgaz
2708.   Taşlık   Noçevo    Kırca Ali
2709.   Taş-Tepe    Kamen-Vrıh    Yanbolu
2710.   Tatar    Moskovets    Filibe
2711.   Tatar-Atmaca    Sokol    Silistre
2712.   Tatarcık    Slana-Bara   Vidin
2713.   Tatar-Kadı-Köy    Kapitan-Dimitrovo    H.O.Pazarcık
2714.   Tatar-Köy   Filipovo    Yanbolu
2715.   Tatar-Köy   Gılıbets    Burgaz
2716.   Tatar-Köy   Konstantinovo    Yanbolu
2717.   Tatar-Köy   Konuş    Hasköy
2718.   Tatar-Köy   Radovets    Yanbolu
2719.   Tatarlar    Tatare    Tırnova
2720.   Tatar-Mahalle    Dondukovo    Kutlu-Viçe/Pulmiye(Lom)
2721.   Tatar-Mahalle    Veselin    Varna
2722.   Tatar-Ova    Tatarevo    Filibe/Hacı-İlyas(Pırvo-May)
2723.   Tatar-Pazarcık    Pazarcik    Pazarcık
2724.   Tavalı    Tavaliçevo    Köstendil
2725.   Tavşan-Tepe    Kabile    Yanbolu
2726.   Teker    Zlatna-Niva    Şumnu
2727.   Tekir   Sivino    Paşmaklı
2728.   Tekir    Trivoditsi    Filibe
2729.   Tekke    Bogomil    Hasköy
2730.   Tekke   Bogomilovo    E:Zağra
2731.   Tekke   Hristo-Danovo    Filibe
2732.   Tekke   Manastırtsi    E.Zağra
2733.   Tekke   Obriçişte    H.O.Pazarcık
2734.   Tekke    Voden    Razgrad
2735.   Tekkeciler    Dıbravitsa    E.Cuma
2736.   Tekke-Dere      Şumnu
2737.   Tekke-Köy   Malevo    Hasköy
2738.   Tekkeler    Obitel    E.Cuma
2739.   Tekkeler-Cami    Malko-Tsırkvişte    E.Cuma
2740.   Tekkeler-Kebir    Obitel    E.Cuma/Osman Pazar
2741.   Tekkeler-Sagir    Golyama-Sırkvişte    E.Cuma
2742.   Tekke-Mahalle    Grafitovo    İslimye
2743.   Tekke-Mahalle    Manastirsko   Razgrad
2744.   Tekke-Menetler    Broş    Kırca Ali
2745.   Tellal-Köy   Klikaç    Burgaz
2746.   Tellal-Köy  (Delâv-Köy)   Glaştay    E.Cuma
2747.   Tençe    Tença    Tırnova
2748.   Tepe-Altı    Dolişte    Kırca Ali
2749.   Tepe-Altı    Pod-Vrıh    Kırca Ali
2750.   Tepecik   Rudina    Kırca Ali
2751.   Terbi-Köy   Kapitan Petko    Şumnu
2752.   Tercüman   İzvorişte    Burgaz
2753.   Terke-Bolu   Trapkolovo    İslimye
2754.   Ters-Kondu   Severnyak    H.O.Pazarcık
2755.   Terter   -   Razgrad
2756.   Terzi-Köy   Kroyaçevo    Kırca Ali
2757.   Terzi-Köy    Kroyatsi    Kırca Ali
2758.   Terziler     Dolno-Şivaçevo    Tırnova
2759.   Terzili    Terziysko    Burgaz
2760.   Terzi-Obası   Golemo-Şivaçevo    İsliven
2761.   Terzi-Ören    Tihomir    Kırca Ali
2762.   Tete-Ven   Tetovo    Razgrad
2763.   Tet-Ova    Tetovo    Razgrad
2764.   Tıkızca    Bulgaristan Da Bir Köy   
2765.   Tilkiler    Lisisite    Kırca Ali
2766.   Timurtaşlı    -   Filibe/Koyuntepe
2767.   Tıraşlı    Zelinik    Tırnova
2768.   Tiremezli    Bregovo    Hasköy
2769.   Tırnak    -   Vraca /Bela-Slatina
2770.   Tırnava    -   Vraca /Bela-Slatina
2771.   Tırnovacık    Malko-Tırnova    Burgaz
2772.   Tırnova-Seymen    Zlaten-Dol    Hasköy/Harmanlı
2773.   Tokacık   Takaçka    Kırca Ali
2774.   Tokaç   -   Kırca Ali/Koşu Kavak
2775.   Tokçular   Slaveevo    H.O.Pazarcık
2776.   Tokmak-Köy   Çukovets    Silistre
2777.   Tokmaklı-Dere   Çukovo    Kırca Ali
2778.   Tomaşlar    Rastnik    Kırca Ali
2779.   Topal-Köy    Krivitsa    Şumnu
2780.   Topallar   Hvostyane    Kırca Ali
2781.   Topalllar    Kudsovo    Kırca Ali
2782.   Topçu   Senovo    Razgrad
2783.   Topçu   Strelkovo    Silistre
2784.   Topçu-Köy    Topçiysko    Burgaz
2785.   Toprak-Hisar    Zemlen    E.Zağra
2786.   Toprak-Mahalle    Smirnentsi    Hasköy
2787.   Topuklu    Srednogortsi    Paşmaklı
2788.   Topuzlar    Paşkul    Kırca Ali
2789.   Topuzlar   Topuzevo    İsliven
2790.   Topuzlar    Zornitsa    Yanbolu
2791.   Torfulu    Pırvitsa    Kırca Ali
2792.   Torlak   Hlebarevo    Razgrad
2793.   Torlak-Mahalle   Zagortsi    İsliven
2794.   Toros    Lazor-Stanevo    Lofça
2795.   Tortamış    Brastovo    H.O.Pazarcık
2796.   Tospatlar    Rositsa    Tırnova
2797.   Toyanlı   Jergovets    E.Zağra
2798.   Toy-Köy    Dropla    Burgaz
2799.   Toy-Kuyusu   Dropla    H.O.Pazarcık
2800.   Toz-Burun   Mogolitsa    Paşmaklı
2801.   Toz-İ-Balâ(Toz Balya)   Gorno-Prahovo   Kırca Ali
2802.   Toz-İ-Esir    Dolno-Prahovo    Kırca Ali/Eğri Dere
2803.   Toz-Patlar   Rositsa    E.Cuma
2804.   Trıstenik (Türk Trıstenik )   Slavyanovo    Tınova
2805.   Tunafça      Alacahisar/Koznik
2806.   Turfanlı   İglika    Yan Bolu
2807.   Turhanlar   Tsvetnitsa    E.Cuma
2808.   Turnacık   Türk Bulgar Sınırında   
Türk Köyü   
2809.   Turna-Dere   Rosno    Tırnova
2810.   Turna-Ovası   Turnoso    E.Cuma
2811.   Turpçular   Orlyak    H.O.Pazarcık
2812.   Tursun   Zdravets    Razgrad
2813.   Tutrakan   Tutrakan   Silistre
2814.   Tuzlu-Alan   Maysko    Tırnova
2815.   Tuzluk      Balçişka Tuzlata
2816.   Tuzluk (Tuzluk-Köy)   Solişte    Kırca Ali
2817.   Tuzlu-Su   Solnitsa Varna   Varna
2818.   Tüler     Mrejiçko    Kırca Ali
2819.   Tülüce    Prelog    H.O.Pazarcık
2820.   Türbe(Tülbe)   Kapişte    E:Cuma
2821.   Türbeler   Goritsa    E:Cuma
2822.   Türbeler   Zayçino    Kırca Ali
2823.   Türk-Ala-Gün   Varovnik    Burgaz
2824.   Türk-Alan   Bılgarin    Hasköy
2825.   Türk-Arnavutlar   Belogradets    Varna
2826.   Türk-Bey-Köy   İskra    Burgaz
2827.   Türk-Erceği(Türk-Erecek)   Rodopsko    Kırca Ali
2828.   Türk-Eriği   Kozlovets    Tırnova
2829.   Türkeşe   Şişkovitsa    Tırnova
2830.   Türk-Fındığı   Tuska-Leşnitsa(Leşnitsa)   Troyan
2831.   Türk-Gebe   Plovka    Kırca Ali
2832.   Türk-Kaba-Ağaç   Veleşani    Kırca Ali
2833.   Türk-Kosu   -   Silistre/Tutrakan
2834.   Türk-Kuyusu   Kosara    Silistre
2835.   Türkmenler   Tamarino    Yanbolu
2836.   Türkmen-Mahalle   Bılgarene    E.Zağra
2837.   Türkmeşli   Rupkite    E:Zağra
2838.   Türk-Pınar   Bılgarski-İzvor(Turski-
İzvor)   Teteven
2839.   Türk-Smil    Nova-Çerna    Silistre
2840.   Türk-Söğütçük   Topola   H :O:Pazarcık
2841.   Türk-Ürpek   Latinka    Kırca Ali
2842.   Uflandır   Tulovo    E.Zağra
2843.   Ulanlı(Oğlanlı)   Ruen    Burgaz
2844.   Umucullu    Şeynovo    E.Zağra
2845.   Umur-Fakı   Jeglartsi    H.O.Pazarcık
2846.   Umur-Veren   Dıjlets    Kırca Ali
2847.   Uncular   Kurtovo    Filibe(Plovdiv)
2848.   Upçeli   Asenovo    Yanbolu
2849.   Urlar   Suhino    Kırca Ali
2850.   Urum-Bey   Greevtsi    Kırca Ali
2851.   Urum-Beyli   Lesovo   Yanbolu
2852.   Urum-Çiflik   Stara-Reka    Yanbolu
2853.   Urum-Köy   İnce-Voyvoda   Burgaz
2854.   Urum-Köy   Efrem    Hasköy
2855.   Urum-Yeni-Köy   Bılgarovo    Burgaz
2856.   Usul-Köy   Sekulovo    Silistre
2857.   Uyvan   İvanovo    Şumnu
2858.   Uzlar   Uzovo    H.O.Pazarcık
2859.   Uzun-Ali   -   Kırca Ali(Koşu-Kavak)
2860.   Uzunca   Dılghevo    Hasköy
2861.   Uzunca-Alan   Prostorno    E.Cuma
2862.   Uzunca-Alan   Ravno    Razgrad
2863.   Uzunca-Orman   Bodantsi    Silistre
2864.   Uzunca-Ova   Uzuncovo    Hasköy
2865.   Uzuncular   Deventsi    Kırca Ali
2866.   Uzun-Dere   Nedelino    Paşmaklı(Smolyan)/Darı-
Dere(Zlato-Grad)
2867.   Uzun-Güney   Dılgı-Pripek    Tırnova
2868.   Uzun-Hasan   Trakiya    E.Zağra
2869.   Uzun-Himmetler   Oritsa    Kırca Ali
2870.   Uzun-Kır-Ova   Dılgo-Pole    Filibe
2871.   Uzunlar   Dlıjko    Şumnu
2872.   Uzunlar   Planintsi    Gabrova (Gabrovo)
2873.   Uzunlar   Visokovtsi    Tırnova
2874.   Üç-Durak   Delçevo    Cuma-İ-Bala(Blagoev-Grad)
2875.   Üç-Evler   -   Kırca Ali
2876.   Üç-Tepe   Tri-Mogili    Kırca Ali
2877.   Üç-Tepe   Tri-Mogoli    Filibe
2878.   Ürlemiş   Ezore    İslimye
2879.   Ürpek   Boynik    Kırca Ali
2880.   Üsküdar   Skutare     Filibe
2881.   Üsküdar   Ştit    Hasköy
2882.   Üstün-El   Üstina    Filibe
2883.   Üşenli    Botevo    Varna
2884.   Ütükler   Gortsvet    Razgrad
2885.   Vakıf   Ustrem    Yanbolu
2886.   Varatlar   Delçevo    Razgrad
2887.   Vardun      Şumnu
2888.   Vaya-Köy   Dolno-Ezerovo    Burgaz
2889.   Veis-Köy   Bobovets    H.O.Pazarcık
2890.   Veletler   Verentsi    E.Cuma
2891.   Veli-Baş   Veliko    Burgaz
2892.   Veli-Bey   Milanovo    Şumnu
2893.   Veli-Bey-Köy   Veliçka    E.Cuma
2894.   Veli-Fakı   Popgrigorovo    H.O.Pazarcık
2895.   Veli-Köy   Velikovtsi    E.Cuma
2896.   Veli-Meşe   Güney Bulgaristan’da     
Türk Köyü   
2897.   Vet-Ova   Vetovo    Ruscuk
2898.   Vetren   Jitarovo    Burgaz
2899.   Vidin   Bononia Daha Sonra     
Bdin   Sofya
2900.   Viran-Tekke   Kapitan Andreevo    Hasköy
2901.   Visker      
2902.   Vis-Köy   Tsarev-Dol    Silistre
2903.   Vis-Köy   Vis    Kırca Ali
2904.   Vraca   Vratsa    Vraca (Vratsa)
2905.   Vuruşlu   -   Tatar-Pazarcık/Otluk Köy(Panagürişte)
2906.   Yağ-Basan-Kebir   Golyama-Çinko    Kırca Ali
2907.   Yağ-Basan-Sagir   Malka-Çinka   Kırca Ali
2908.   Yağcı   Maslerevo    Tırnova
2909.   Yağcılar   Veselets    E.Cuma
2910.   Yağ-Kanlı   Dıblovo    E.Zağra
2911.   Yağlar   Dragomir    Filibe(Plovdiv)
2912.   Yağlı   Maslinovo    Hasköy
2913.   Yağmur-Baba   Dıjdovnik    Kırca Ali
2914.   Yağmur-Köy   Dıjdino    Kırca Ali
2915.   Yağmurlar   Dıjdovnik    Kırca Ali
2916.   Yağmurlu   Mokrişta    Tatar Pazarcık
2917.   Yağmurluk      Şumnu
2918.   Yahyalı   Maslinovo    Hasköy
2919.   Yalı-Çatalca   Polyana    Silsitre
2920.   Yalımlar   Ostrets    E.Cuma
2921.   Yalı-Üç-Orman   Tri-Gortsi    H.O.Pazarcık
2922.   Yamaç-Köy   Ridovo    Kırca Ali
2923.   Yamalı   Propast    Kırca Ali
2924.   Yamna   Preselets    E.Cuma
2925.   Yanaklar   Novo-Selo    E.Zağra
2926.   Yanaklar   Yanino    Kırca Ali
2927.   Yan-Bolu   Yambol    Yambol(Yanbolu)
2928.   Yanık-Balabanlı   Asparuhovo    Burgaz
2929.   Yanıklar   Progorelets    H.O.Pazarcık
2930.   Yanık-Ova   Yankovo    Şumnu
2931.   Yanuz-Dere   Elhovets    Paşmaklı (Smolyan)
2932.   Yapılca   Travnik    H.O.Pazarcık
2933.   Yaralı   -   Varna
2934.   Yar-Dere   Ridino    Kırca Ali
2935.   Yardım   Pomoştitsa    E.Cuma
2936.   Yarıcılar   Yareilovtsi    Radomir
2937.   Yar-Kese      Şumnu
2938.   Yassı-Baş   Ravna-Gora    Varna
2939.   Yassıca   Lyahovo    Tatar-Pazarcık
2940.   Yassı-Koru   Ravna-Gor    Tatar-Pazarcık
2941.   Yassı-Tepe   Vetrino    Varna
2942.   Yastıkçılar   Odırtsi    H.O.Pazarcık
2943.   Yaşlar   Perperek    Kırca Ali
2944.   Yaşlı-Köy   Jenda    Kırca Ali
2945.   Yatacık   Kitnitsa    Kırca Ali
2946.   Yatacık   Macarovo    Hasköy
2947.   Yataklar   Lojeto    Kırca Ali
2948.   Yavaş-Köy   Vasil-Levski    E.Cuma
2949.   Yavuz-Dere   Dobroselets    Yanbolu
2950.   Yaya-Köy   Nikolaevo    İslimye
2951.   Yayla   Goron-Bliznak    Varna
2952.   Yayla   Yagnilo    Varna
2953.   Yaylacık   Gorska-Polyana   E.Cuma
2954.   Yaylacık   Visoka-Polyana   Kırca Ali
2955.   Yayla-Köy   İzvortsi    Tırnova(Veliko-Tırnovo)
2956.   Yayla-Köy    Polyana    E.Cuma
2957.   Yaylalı   Kopitnik    Kırca Ali
2958.   Yazıcı   Pisarevo    Şumnu
2959.   Yazıcılar   Poruçik    Çunçevo
2960.   Yazıcı-Mahalle   Gorko-Pisaevo    Tırnova
2961.   Yazıcı-Zade      Sofya Da Mahalle
2962.   Yazla   -   Filibe/Hacı İlyas(Pırvo-Grad
Daha Sonra Boriso-Grad)
2963.   Yazla   Letovnik    Kırca Ali
2964.   Yazla   Lyatno    Şumnu(Şumen)
2965.   Yelceler   Jenzifovo    Kırca Ali
2966.   Yelli-Dere   Vetren-Dol    Tatar Pazarcık
2967.   Yemişler   Ovoştnik    E.Zağra (Stara-Zagora)
2968.   Yengeç-Dere   Rakov-Dol    Burgaz
2969.   Yeni-Balabanlar   İvan-Şişmanovo    Razgrad(Hezar-Grad)
2970.   Yeni-Bey   Çelopeçene   H.O.Pazarcık
2971.   Yeni-Beyli   Malko-Kirilovo    Yanbolu /Kızılağaç(Elhovo)
2972.   Yenice-Köy   Stoil-Voyvoda   Sliven
2973.   Yenice-Köy   Tsarev-Brod   Şumnu
2974.   Yenice-Köy   Zlatina   Varna
2975.   Yeniceler   Güney Bulgaristan’da Türk Köyü   
2976.   Yeni-Cuma   Raven    Kırca Ali
2977.   Yenice   Çerna    H.O.Pazarcık
2978.   Yenice   Eniyo   Hasköy
2979.   Yenice   Novak   Razgrad
2980.   Yenice-Haydar   Kraişte   H.O.Pazarcık
2981.   Yenice-Köy   Preslavitsi   Silistre
2982.   Yeni-Çayır   Nova-Livada   Kırca Ali
2983.   Yeni-Çeri   Goryani    Gabrova(Gabrovo)
2984.   Yeni-Çeşme   Medovo    Hacı Oğlu Pazarcık
2985.   Yeni-Derviş   Novo-Oryahovo    Varna
2986.   Yeni-Han   Novi-Han    Sofya
2987.   Yeni-Köy   Aleksandrovo    E.Cuma
2988.   Yeni-Köy   Brestovitsa    Filibe
2989.   Yeni-Köy   Çernitsa    Burgaz
2990.   Yeni-Köy   Dılgo-Pol(Eski Adı     
Novo-Selo   Varna/Pir-İ Vadi(Provadiya
2991.   Yeni-Köy   Kaluşevo    Hasköy
2992.   Yeni-Köy   Kumanovo    Varna
2993.   Yeni-Köy   Mladinovo    Mustafa Paşa-Svilen-Grad
2994.   Yeni-Köy   Mramor    Yanbolu
2995.   Yeni-Köy   Nikolaevo   E.Zağra
2996.   Yeni-Köy   Novaçevo   Sliven
2997.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Kutlu-Viçe
2998.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Plevne
2999.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Ruscuk
3000.   Yeni-Köy   Novo-Selo       Sofiya
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2006, 11:39:53 Gönderen: 4akal » Logged

Jivotıt ne se meri s broq na vdişvaniqta, a s momentite, koito spirat dıha ni!
4akal
Yeni Üye
*

Popülarite: 3
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 47


« Yanıtla #14 : Nisan 24, 2006, 11:38:34 »

3001.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Şumnu
3002.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Tatar Pazarcık/Peştere
3003.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Troyan
3004.   Yeni-Köy   Novo-Selo   Vidin
3005.   Yeni-Köy   Priseltsi   Burgaz
3006.   Yeni-Köy   Rezovo   Burgaz
3007.   Yeni-Köy   Tsar-Kalonyan   Filibe
3008.   Yeni-Köy   Vetren   Tatar-Pazarcık
3009.   Yeni-Köy   Visoka-Polyana   Şumnu
3010.   Yeni-Köy (Kara-Murat Köyünün
3011.   Öteki      Türkçe Adı)   Batenberg    H.O.Pazarcık
3012.   Yeni-Mahalle   Garvanovo   Hasköy
3013.   Yeni-Mahalle   Lozitsa   Burgaz
3014.   Yeni-Mahalle   Lüpka   E.Zağra
3015.   Yeni-Mahalle   Lülin   Yan Bolu
3016.   Yeni-Mahalle   Mejden   Sşlşstre
3017.   Yeni-Mahalle   Nova-Mahalla   E.Zağra
3018.   Yeni-Mahalle   Novakovo   Varna
3019.   Yeni-Mahalle   Nova-Selişte   İslimye
3020.   Yeni-Mahalle   Novo-Selo   Filibe
3021.   Yeni-Mahalle   Odrintsi    H.O.Pazarcık
3022.   Yeni-Mahalle   Radinka   Sliven
3023.   Yeni-Mahalle   Zavoya    Kırca Ali
3024.   Yeni-Paslı   Kamenovo   İslimye
3025.   Yeni-Pazar   Novi-Pazar   Şumnu
3026.   Yeni-Şar-Köy   Gorno-Novo Selo   E.Zağra
3027.   Yeni-Şehir   Nov-Grad   Tırnova
3028.   Yeni-Zağra   Novo-Zagora    Sliven
3029.   Yere-Basan   Krivo-Pole   Hasköy
3030.   Yesirce   Enevo   H.O.Pazarcık
3031.   Yeşil-Ova   Zelana-Morava   E.Cuma
3032.   Yeşil-Tepe      Şumnu
3033.   Yılancılar   Zmeyno   E.Cuma/Osman Pazarı
3034.   Yılanlık   Zmeevo   H.O.Pazarcık
3035.   Yoğurtçu   Lübenovo   Filibe
3036.   Yoğurtçu   Mlekarovo   Sliven
3037.   Yoğurtçular   Mogilyane   Kırca Ali
3038.   Yukarı-Almalı   Gorno-Yabılkovo   Burgaz
3039.   Yukarı-Banya   Gorna Banya   Köstendil
3040.   Yukarı-Banya   Gorna Banya   Sofya
3041.   Yukarı-Çiftlik   Gorno-Çiftik   Varna
3042.   Yukarı-Damlalı   Gorno-Slaveykovo   Varna
3043.   Yukarı-Dere-Köy   Momçilovtsi   Paşmaklı
3044.   Yukarı-Hüseyinler   Gorno-Hubavka   E.Cuma
3045.   Yukarı-İsiva   Gorno-İzvorovo   E.Zağra
3046.   Yukarı-Kale   Gorno-Kale    Kırcaali
3047.   Yukarı-Kap-Dağ   Gorno-Kabdal   E.Cuma
3048.   Yukarı-Karalar   Gorno-Krepost   Kırca Ali
3049.   Yukarı-Keçeliler   Gorno-Kozarevo   E.Cuma
3050.   Yukarı-Köseler   Karavelovo   Filibe
3051.   Yukarı-Köy   Boyan-Civgrats   Şumnu
3052.   Yukarı-Kumluca   Gorno-Kumluca, Kurumova    Varna
3053.   Yukarı-Lukovit   Lukovit   Lofça
3054.   Yukarı-Mahalle   Gorno-Mahala   Filibe
3055.   Yukarı-Musa-Bey   Gorni-İzvor   H.O.Pazarcık
3056.   Yukarı-Orman   Ladarevo   Cumai Bala
3057.   Yukarı-Rah-Ova   Gorno-Orehovitsa   Tırnova
3058.   Yukarı-Sahrane   Gorno-Sahrane   E.Zağra
3059.   Yukarı-Toz-Patlar   Gorno-Rozitsa   E.Cuma
3060.   Yukarı-Turgan   Gorno-Turgan   Lom
3061.   Yukarı-Übrü-Eren   Gorno-Seltsi   Kırca Ali
3062.   Yukarı-Yeni-Köy   Gorno-Novo Selo   Tırnova
3063.   Yumrukkaya   Pestnik    Tırnova
3064.   Yumrukkaya   Sinio    Kamene
3065.   Yunus-Abdal   Yonkovo   Razgrad
3066.   Yunusca   İvanovo   Hasköy
3067.   Yunuscular   Balkantsi   H.O.Pazarcık
3068.   Yunus-Köy   Zvınarka   Kırca Ali
3069.   Yunuslar   Prelez   Razgrad
3070.   Yunus-Pınar   Kaloyan   Varna
3071.   Yunus-Viran   Bubina   Kırca Ali
3072.   Yura   Yuri   Kırca Ali
3073.   Yurtluk   On-Ogur   H.O.Pazarcık
3074.   Yurtluk-Altı      Şumnu
3075.   Yusuf-Çobanlar   Mrejiçko   Burgaz
3076.   Yusuf-Hanlar   Balkanski   Tırnova
3077.   Yusuflar   İsuflar   Yanbolu
3078.   Yusuflar   Preslav   Filibe
3079.   Yusuflu   Beronovo   Burgaz
3080.   Yusuhanlar   Pristoe   Şumnu
3081.   Yuva-Büyük   Stavri-Dimitriovo   Hasköy
3082.   Yürekler   Sırtsevo   Sliven
3083.   Yürük   Darets   Kırca Ali
3084.   Yürük-Hacı   Stanovets   Şumnu
3085.   Yürükler    Borimeçkovo   Tatar Pazarcık
3086.   Yürükler   Gıskovo   Kırca Ali
3087.   Yürükler   Gurkovo   Sofya
3088.   Yürükler   Kamen-Bryak   H.O.Pazarcık
3089.   Yürükler    Kamenari   Tırnova
3090.   Yürükler   Kırpaçevo   Lofça
3091.   Yürükler   Nikolaevo   Tırnova
3092.   Yürükler   Ruets   E.Cuma
3093.   Yürükler    Seslovo   Razgrad
3094.   Yürükler   Stanovets   Şumnu
3095.   Yürükler   Şişmanovo   Hasköy
3096.   Yürükler   Vladislav   Tırnova
3097.   Yüşepli   Botevo   Varna
3098.   Yüzsüzler   Stalevo   Hasköy
3099.   Zağarlı   Veliçkovo   Tatarpazarcık
3100.   Zağarlı-Köy   Stedinenie   E.Cuma
3101.   Zarniç   Zarnik   Silistre
3102.   Zavut   Zavet   Razgrad
3103.   Zincirli   Verigovo   Filibe
3104.   Zincirli-Kuyucuk   Rakovski   Razgrad
3105.   Ziştovi   Sviştov   Tırnova
3106.   Zurnacılar   Manolovo   Kırca Ali
3107.   Ağaç-evli      Sofya
3108.   Ahlan-ova   Brani-pole   Filibe
3109.   Akçe-kilise      Sofya
3110.   Alat-baba      Şumnu/Bela
3111.   Aşağı-singarya   Jostovo,Hacı Dimovo   Cuma-i-Balâ(blovgoevgrad)
3112.   Aşağı-voden   Dolni-Voden   Filibe
3113.   Avanlar      Gerl-ova (deliorman bölgesinde)
3114.   Dağlar-başı      Şumen
3115.   Balcı-bölük      Kırcaali
3116.   Batanlar   Temelkovo    Pernik
3117.   Bayhanlı      Sofya
3118.   Belegler      Gerl-ova (deliorman bölgesinde)
3119.   Boğaz      Şumnu
3120.   Boğaz-Kesen   Presyak   
3121.   Canarlar      Kırca Ali
3122.   Çayır-dere      Şumnu
3123.   Çayır-köy      Deli orman yöresi Şeraniçko ya
yakınında
3124.   Çekan   Çekanets    -
3125.   Çeren      
3126.   Çıkancı      Sofya
3127.   Çirik   Çirikovo   
3128.   Çoban-mahalle      Şumnu
3129.   Danişmentli      Sofya
3130.   Demir-hisar      
3131.   Doğanca(doğancı)      Sofya
3132.   Doğancı-Mahmut      Sofya
3133.   Doğancıl    Osen   
3134.   Doğancılar      Sofya
3135.   Domuzluk      Şumnu
3136.   Dupniçe   Dupnitsa,marekstanke-Dimitrov   Köstendil
3137.   Düz-bayır      Şumnu
3138.   Düzlük      Şumnu
3139.   Ercil      Kırca Ali
3140.   Fıçıcılar      Şumnu
3141.   Furladan      Hacıoğlu pazarcık
3142.   Gelembe(GELENBE)      Sofya
3143.   Göksü ile Yenice köyü birleşmiş.      
3144.   Güvençler      
3145.   Hamarat       Şumnu
3146.   Harman kuyusu (Süleymanlı)   Kardam H.Oğlu pazarcık   H.Oğlu pazarcık
3147.   Hatipler      Razgrad
3148.   Haydar-ova   Oreşnik    Cuma-İ-Balâ
3149.   Hayrat      Silistre
3150.   Höyük( Ükke)Üğük      Şumnu
3151.   Islahane      Şumnu
3152.   İnce-bayır      Şumnu
3153.   İstanimaka   Stanimaka(asenov-grad   filibe
3154.   İzor-Mahmut      
3155.   Kab-dağı      Şumnu
3156.   Kalakoç-dere      Şumnu
3157.   Karalar(kara-Aliler)   Çerna    
3158.   Karamanova(Karaman)      
3159.   Karşı-yaka      Şumnu
3160.   Kasaplar-tabyası      Şumnu
3161.   Kasım-çeşme      Şumnu
3162.   Kasımoğlu-mahalle      Yanbolu
3163.   Kavaklık      Şumnu
3164.   Kavlak      Şumnu
3165.   Kayınlık      Şumnu
3166.   Kerçan      Şumnu
3167.   Kıllak      Şumnu
3168.   Kız-bayır      Şumnu
3169.   Kispetli   Karaovov    
3170.   Koç-ova   koçovo   Şumnu
3171.   Kortalık      Şumnu
3172.   Köstence-derbendi      Sofya
3173.   Köşkler      Şumnu
3174.   Kule(Adliye)   kula   
3175.   Kurşunlu      Sofya da mahalle
3176.   Kuz-bayır      Şumnu
3177.   Küçükler      Gerl-ova Deli orman yöresi
3178.   Külevce      Şumnu
3179.   Küplüce      Şumnu
3180.   Mansur-köy      Sofya
3181.   Oba      
3182.   Omur-bey   stambolovo   Tırnova
3183.   Otluca   Trevna    H.O.Pazarcık
3184.   Salmanlar      Şumnu
3185.   Su-sığırlık      Şumnu
3186.   Sultan-köy(sultanlar)   Sultantsi *tsarevtsi    
3187.   Şabanlı      Yanbolu
3188.   Taşlık       Sofya
3189.   Tekke-dere      Şumnu
3190.   Tunafça      Alaca hisar/Koznik
3191.   Tuzluk   Slannik   
3192.   Vardun      Şumnu
3193.   Yağmurluk      Şumnu
3194.   Yar-kese      Şumnu
3195.   Yazıcı-zade      Sofya
3196.   Yere-basan   Krivo-pole   Hasköy
3197.   Yeşil-tepe      Şumnu
3198.   Yukarı-köseler   Karavelovo   Filibe
3199.   Yurtluk-altı      Şumnu
Logged

Jivotıt ne se meri s broq na vdişvaniqta, a s momentite, koito spirat dıha ni!
h.eminem
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 1


« Yanıtla #15 : Aralık 12, 2006, 10:45:08 »

ya bişi dicem siz arkadaşa bi sürü site adı verdiniz ama ya o bulgarca okumayı biliyomu acaba??? zaten burda doğmuş büyümüş  Wink
Logged
ahmet yılmaz
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 1


Bandırma Balgöç başkanıyım.


WWW
« Yanıtla #16 : Ocak 03, 2007, 13:14:13 »

Merhaba Erhan Bey,
Bahsettiğiniz köy büyük ihtimal Sarsıplı köyü. Benim doğduğum bölgede bulunuyor. Şu anda Bandırmada bulunan Bulgaristan kökenli vatandaşların çoğu bu köyden. Eğer kimlerden olduğunuzu biliyorsanız yani Bulgaristan da ailelerin lakapları vardır( Örn: Hacıhüseyinler veya Hafızlar gibi) size yardımcı olabilirim. Bu konuda bana mail adresime yazabilirsiniz.
omurtaghubavka@hotmail.com

Teşekkürler

Ahmet YILMAZ
Bal Göç Bandırma Şube Başkanı

www.balgoc.org
Logged

AHMET YILMAZ
BANDIRMA BAL GÖÇ BAŞKANI
rayif
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 2


« Yanıtla #17 : Kasım 13, 2007, 17:56:08 »

ya arkadaşlar stratsin köyünden kimse yokmu
Logged
masti
İlgili Üye
**

Popülarite: 6
Offline Offline

Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 53


« Yanıtla #18 : Ocak 11, 2008, 16:33:01 »

 mustollar-mestanlı-kırcaali
 kalburcular-meestanlı-kırcaali
Logged

heR şeY! b!LmeNe geReK yoK hAdd!n! b!L YeteR...
cebelli81
Şavk ver...
Üye
***

Popülarite: 12
Offline Offline

Cinsiyet: Bay
Mesaj Sayısı: 143



« Yanıtla #19 : Ocak 11, 2008, 19:22:20 »

Kırcaali kamenyane Taşlıköy de.Bu köy isimleri ne işimize yarayacak.
Logged

Ne ölümden korkmak ayıp,ne de düşünmek ölümü...
Sayfa: 1 [2] 3
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Bulgaristan  |  Konu: merhaba arkadaşlar ben yeniyim ve bir isteğim var... « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  



    MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02317 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

    Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog