Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ağustos 17, 2017, 12:30:07
151.699 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Bulgaristan  |  Konu: Komunizme Karşı : Yeraltı Atatürkçüler Örgütü 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2]
Gönderen Konu: Komunizme Karşı : Yeraltı Atatürkçüler Örgütü  (Okunma Sayısı 13582 defa)
AlperenKIRIM
Qırımtatar
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 136

« Yanıtla #10 : Ocak 12, 2009, 18:18:04 »

Alperen kardeşim, Bu Nazım işini kapatalım lütfen bize bir faydası olmaz zararı kadar.önümüzde çok ciddi konular sıraya girmiş bizi boğmaya çalışıyor zaten. Bide bu kominist meselsinide Tarihin çöplügüne biz atmadık zaten,  kendileri yaptı kendileri attı. Şimdi ne pişiriyorlar ona bakalım. tedbirleri alalım.
Saygılar

ben nazim haininden soz etmeye cok merakli degilim, ama bu konuyu ha bire onumuze sunuyorlar isitip isitip bu sitede nazim cok tartisildi. bazi komunist fosiller asiri gelismis zekalari ile guya sinsi propaganda yapiyorlar Cheesy nazimin leshinden post yapip bize kakalicaklar Cheesy

evet komunizm de tarih sahnesinde kendini ispatladi dediginiz gibi kendi coktu, durduk yerde Cheesy birde bu aptal sistem ile kalkmislar dunyayi ele gecirip yonetmeye hehehe geri zekalilar...

neyse benim icinde zaman kaybi...

saygilar

Ant etkenmeñ , söz bergenmeñ bilmek içün ölmege
Bilip körüp milletimniñ közyaşını silmege
Bilmey , körmey biñ yaşasam qurultaylı han bolsam
Yine bır kün mezarcılar kelir meni kömmege

Noman Çelebi Cihan
efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 15, 2009, 03:38:39 »

Şu anda bu örgütün bir faaliyeti kalmadı herhalde.
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ağustos 25, 2009, 21:34:37 »

Teşekkürler taran kedi güzel konu paylaşmışsın.Şu anda Haşim Vatansever'in torununu tanıyorum.Ayrıca bizde 52 göçmeniyiz.Dedemin babasının amcalarından biri Çanakkale gazisi, diğeride Kırcaali'ye gelen Bulgarlar'a köyü vermemk için dağda savaşırken şehit düşmüştür.

Hem atamı hemde tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.
mehmetmnh
İlgili Üye
**

Popülarite: 1

« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2010, 21:52:23 »

bakın şu dünyanın haline nerde savaş \müslüman ülkelerde\ nerde ayaklanma\provokasiya\var içiinde müslüman var nerde kaldı dünyanın çekindiği osmanlı biz kendi işimizi iyi yapsak yine dünyayı sallarız ama batıyı gençlerimize örnek göstericemize- kendimiz örnek olsak dünyaya daha iyi olmayacak mı. biz birbirimizin kuyusunu kazmaktan başka iş bilmiyoruz
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 25, 2010, 03:29:13 »

Ben şahsen Osmanlı'nın geri dönmesini istemem. Bir daha Osmanlı gibi olmakta istemem. Bize yapılınca kötü ama biz dünyaya yapınca iyi öyle mi? Fetihçi, yayılmacı politikayı kabullenemiyorum ben. Bu arada eğer biz gerçekten örnek olabilecek olsaydık gençler batıya yönelmezdi. Biraz kendimizde de suç aramak lazım. Sen çağa ayak uyduramazsan gençlerin uydurur. Batıdan herşeyin alınmasına da karşıyım, iyi yönler, bize faydası olacak yönler alınsın ama gerisi teferruat.
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2010, 03:30:17 Gönderen: Ozan » Logged
trakya-serez
Yeni Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #15 : Haziran 22, 2010, 13:32:13 »

Hakkın Rahmetine Kavuşanları , Rahmetle anıyoruz ,
 Hayatlarına bir idealle anlam katan ve bu uğurda hayatlarını vermekten çekinmeyenleri , tarihe iz bırakanları bizlere örnek olması için saygı ile anıyoruz.
Sayfa: 1 [2]
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Bulgaristan  |  Konu: Komunizme Karşı : Yeraltı Atatürkçüler Örgütü « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02308 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog