Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ekim 21, 2017, 16:55:26
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Yeni üyelerin dikkatine (Sitemizi daha yakından tanımanız için) 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 3
Gönderen Konu: Yeni üyelerin dikkatine (Sitemizi daha yakından tanımanız için)  (Okunma Sayısı 18574 defa)
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« : Haziran 25, 2006, 18:30:58 »

Şu sıralar yeni üyelerin eski üyelerden özel mesaj yoluyla siteyi tanımalarına yardımcı olmak istedikleri yönünde raporlar ve bilgiler alıyoruz. Bu bağlamda sitemize yeni üye olmuş kişilere sitemizi tanımalarını kolaylaştıracak bilgiler yazmayı gerekli gördük.

Sitemiz bir portal sitesidir. Adacımız da Balkan Türklerinin internet üzerinden haberleşmesini, bilgi paylaşmasını, dayanışmasını ve tartışma yaratan konularda kendi aramızda fikir alış verişini sağlamaktır. Bunu yaparken de bunun seviyenin korunarak ve genel adaba uygun yapılmasını sağlama amacındayız. Gelelim sitemizin bölümlerine.

1 - Ana Sayfa; Son haberlerin ve son forum mesajlarının bulunduğu bölümdür. Gitmek istediğiniz yere sizi en kısa yoldan ulaştıracak sitemizin ana kapısıdır.

2 - Forum; Sitemizin en yoğun bölümüdür. Aşağı yukarıda her konuda ilginizi çekebilecek bölümlere sahiptir. Forumların amacı bilgi alışverişini sağlamaktır. Bazen bir soru sorulur, bazen tarihi bilgiler paylaşılır, ve buna diğer üyeler cevap veya yorum yazarak o başlığın gelişmesine katkıda bulunur.

3 - Günlük; Kendi günlüğünüzü tutmanızı ve sizin izninize bağlı olarak bunun diğerleri tarafından okumaya açılması veya kapanması sağlanmaktadır. Günlük tutmak isteyen üyeler içindir.

4 - Resim Galerisi; Üyelerin paylaşmak istedikleri resimlerini yayınlayabilecekleri bölümdür.

5 - Yaygara; Tüm üyelerin her bölümden görebileceği mesaj alanıdır. Sıcağı sıcağına duyurular yapılır.

6 - Download; Bu bölümden bazı dosyaları download edebilirsiniz. Made in Balkanlar.NET damgalı Balkanlar Reverse isimli cep telefonu oyununu bu bölümden indirebilirsiniz.

7 - Haberler; Diğer üyeler ile paylaşmak istediğiniz haberleri girebileceğiniz bölümdür. Eski haber arşivine de oradan ulaşabilirsiniz.

8 - Favori Site; Paylaşmak istediğiniz likleri yada kendi sitenizin linkini ekleyebileceğiniz bölümdür. Yeni site eklendikten sonra yöneticinin onay vermesi gerekmektedir. Yönetici onay vermeden önce yeni eklenen siteyi inceler ve uygun görürse onayını verir. Mesela adult içerikli site linkleri, monarşik yönetime sahip sitelerin linkleri eklenmemektedir.

9 - Makaleler; Balkan Türkleri ile ilgili makale niteliği taşıyan bilgilerin yayınlandığı bölümdür. Tarihi makeleler ve Ünlülerimiz gibi kategorilere ayrılmıştır. Sizinde paylaşmak istediğiniz makaleleriniz varsa bu bölüme ekleyebilir, mevcut makaleler ile ilgili yorumlarınızı dile getirebilirsiniz.

10 - Kullanıcı Görüşleri; Olumlu veya olumsuz Balkanlar.NET hakkındaki görüşlerinizi dile getirebileceğiniz ve belirtilen görüşleri okuyabileceğiniz bölümdür.

11 - Sohbet; Sitemizin sohbet odasıdır. Şu sıralar teknik sorunlardan dolayı çalışmamaktadır.

12 - Oyunlar; Keyif veren flash oyunların bulunduğu, skor tutan ve diğer üyeler ile yarışabileceğiniz oyun oynama alanıdır.

Yukarıda sitemizin her bölümü hakkında kısa açıklamalar verilmiştir. Yapılan açıklamalar yeterli gelmediyse daha derin açıklamalar için site yöneticilere başvurulması gerekmektedir.

AYÇE555555
forever mestanlı
Onursal Üye

Popülarite: 198

« Yanıtla #1 : Haziran 26, 2007, 14:48:42 »

Yüksel ,kırmızı isimli yeni arkadaşlar var (ADMİN ,Yönetim)  Hani bilgilendirirmisin?
TEKERAGA
Onursal Üye

Popülarite: 132

« Yanıtla #2 : Temmuz 12, 2007, 14:19:06 »

Iıııı biraz önce bi hata yapıyodum arkadaşlar tüm arkadaşlar bu konu başlığı altından söyleyim herhangibi bir konuya yazı yazdığımız zaman önizlemeye tıklayıp gitmiyor diye yazmamalıyız çünkü biraz önce aynı duruma ben düştüm Cheesy Cheesy.İyice formu inceledim ve yanındaki yere baktım gönder diyor ondan sonra anladım durumu.Küçük bi detay ama yazıyı yazıpta önizleme yapıpı ne doğru ne yanlış,hangi anlam neden çıkıyor bunları görüp ondan sonra gönder e tıklayıp gönderelim.Y aişte bi böle komik ve benim açımdan trajik durum yaşadım Cheesy.Dikkat edin...
erdinck
Yeni Üye
*

Popülarite: 2

« Yanıtla #3 : Eylül 08, 2007, 23:12:00 »

arkadaşlar bir türlü video ekleyemedim. nasıl yapcaz baa..  Angry
bilser
BiLSeR
Üye

Popülarite: 24

senzizlik benim canımı acıtan

« Yanıtla #4 : Eylül 08, 2007, 23:20:12 »

merhaba tesekkürler bilgi için ama ben hala çoğu linke giremiyorum foto galerisi falan  arama yapamıyorum nedeni nedir  Huh Huh

herkes aynı hayatta kendini bişey sanma ne kadar çok bilirsen okadar bela başa zaman herşeyi çözer aslında şu beklemek olmasa....... YAŞAMAK doğumu bilmekle ölümü bilmek arasıdır
DJ-TANER-HAKKI
DJ-TANER
Yeni Üye
*

Popülarite: 8

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

« Yanıtla #5 : Ekim 02, 2007, 17:54:06 »

slm
tümsitede olanlara
sitenize yeni üye oldum
ama
tam olarak
bazı konularda
görüşler almak isterim
yardımcı olacak kişi ve arkadaşlara
teşekür ederim
sitenizde çok mükemmel
ama bazı konularını bilmediğimden
birşey yapamıyorum
yardımlarınız için teşekürler

Defalarca uyarılmasına rağmen forum konularını alakasız kategorilere açtığı için siteden 3 günlüğüne uzaklaştırılmıştır.
hizarci1967
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #6 : Ekim 14, 2007, 23:03:14 »

Aranıza yeni katıldım.Herkese selamlar
Ailem 1923-1933 yılları arasında drama edirnecik-sarı şaban ve bulgaristanda  dospat romanyadan silistre/papuçcular köyünden gelenlerle kurulmuştur.Bu yerlerle ilgili ayrıntılı bilgi toplamak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
erdal
alemdar
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #7 : Ekim 15, 2007, 10:58:21 »

slam bende yeni üye oldum türkiyedenim bende şumen kliment köyünde de sözlüm var 10 gündür haber alamıyorum endişe içindeyim telefonla ulaşıyrdum 1 yıldır görüşüyorduk başka türlüde ulaşamadığım için burdan yardım bekliyorum bana yardımcı olacağını umuyorum msn erdal_581972@hotmail.com akşam8 yani türkiye saati 20 ile 21 arası nette olacağım inşallah sizinle temasa geçerim ne olur bana yardımcı olun
dura
Üye

Popülarite: 21

düşünebiliyorum!!!Demek ki, Varım.

« Yanıtla #8 : Kasım 02, 2007, 07:50:53 »

arkadaşlar bu  resim  galerisine nasıl  üye  olunurdu acaba bi  türlü  çözemedim.teşekürler
ismail19
İsmaİL
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #9 : Kasım 02, 2007, 23:59:59 »

Selam Bulgaristanımın güzel insanları ben yeni katıldım bu siteye ve hoşumada gitti zamanımın cogunu boş boş internet başında geçiriyorum isterseniz moderatörlük yaparak sizlere yardımcı olabilirim bilginize...

Pravi Lubov a ne Voina..
Sayfa: [1] 2 3
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Yeni üyelerin dikkatine (Sitemizi daha yakından tanımanız için) « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03938 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog