Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ekim 21, 2017, 16:55:45
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Öneri ve isteklerinizi belirtin. 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 3 ... 25
Gönderen Konu: Öneri ve isteklerinizi belirtin.  (Okunma Sayısı 84299 defa)
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« : Kasım 02, 2005, 15:18:18 »

Değerli üyelerimiz.

Sitemiz ile ilgili öneri ve isteklerinizi bu mesaj altına belirtebilirsiniz. Sizlere daha interaktif bir ortam sunabilmek için sitemizde eks... olduğunu düşündüğünüz şeyleri veya değiştirilmesini istediğiniz şeyleri burada belirtmeniz hem sizin için, hem de bizin için faydalı olacaktır.

D-J-N-R
Kıdemli Üye

Popülarite: 66

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz.

« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2005, 13:29:53 »

ya sitede kac kiz var bilmiorum ama, shoole genel anlamda kizlara yonelik de bi iki baslik olsa diorum. Aslinda erkeklerin de dikkatini ceken, meragini uyandiran konular cikacaktir. Hem sorunlari hem cozumleri hem de oylesine bilgi paylasimi acisindan. Olabilir mi? Olabilirse cok ii olabilir  Wink olabilemezse canimiz saolsun artik.

Bu dunya bize babalarimizdan miras kalmadi,
biz bu dunyayi cocuklarimizdan odunc aldik.
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2005, 13:42:49 »

Olur tabi neden olmasın, bunun için açılmasını düşündüğün konu başlıklarını vermen yeterli olur.

D-J-N-R
Kıdemli Üye

Popülarite: 66

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz.

« Yanıtla #3 : Aralık 14, 2005, 15:22:12 »

Dusundum de saglik basliinin altina kozmetik & moda, beslenme & diyet gibi alt basliklar konsa da olur.

Bu dunya bize babalarimizdan miras kalmadi,
biz bu dunyayi cocuklarimizdan odunc aldik.
ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 02, 2006, 21:42:31 »

Ya YuXeL sole hepimizin bir araya gelecegi bir gece duzenlesek nasil olur mekanda war zaten fabide hep beraber bulusalim tanisalim kaynasalim derim ben istersen bunuda oylamaya ac  Grin kesin kabul gorur zaten bir cogumuz taniyo birbirini ama tanimayan uyeler icin guzel olur derim ben cewabini merakla bekliyom YuXeL Cool
malmsteen
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 02, 2006, 22:04:22 »

Şimdi çok daha iyi anlıyorum bu Shrek te ki eşee niye avatar olark seçtin.... Huh
  Ulan ama çok konuşuyon, seninle karşı karşı ya gelince düsünüyorum da Grin
  Şimdiden yordun lem beni Grin Grin
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2006, 22:05:56 Gönderen: malmsteen » Logged
ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 03, 2006, 00:14:24 »

Aslinda gorustuk be malmsteen hatta ferayimde icmislimiz bilem war ama sen hatirlamiyon sanirim beni ben yusuf abinin eski ciragi  Grin simdi belki tanirsin  Cool

malmsteen
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 03, 2006, 01:16:53 »

!! Dayı nın çırağı olan senmiydin lem  Grin
   Tanıdım şimdi seni, içtimiz zamanıda anımsadım .... Grin Hade hayırlı olsun  Cheesy
ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 03, 2006, 01:18:13 »

Beni bi taniyan bidaha unutmuyo olede bi ozeligim war malmsteen  Grin Nedense  cokta konusmam halbuki  Grin Tongue
cleopatra
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mart 09, 2007, 14:24:11 »

Bu önerimi, kullanıcı görüşerinde 2-3 gün evvel belirtmiştim, herhangi bir cevap veya yorum yapılmadı. Söyleyeceğim konuda herkezin yorumunu bekliyorum: Dikkat ettiyseniz, başka ciddi sitelerde site yönetimine kullanıcılardan da katılım sağlanmaktadır. Birkaç kişiye yetki verilir ve site kurallarının ihlali durumlarında, yöneticiyi uğraştırmadan bunlar müdahale edebilir. Site hareketli ve tek bir kişi tüm mesaj ve üyeleri takip etmekte zorlanır gibime geliyor. Yani önerim bir yönetim bölümünün oluşturulması. Bu adaylıkla da olabilir, direk olarak yöneticinin teklifiyle de olabilir. Böylece site içi demokrasi işler, katılım ve kalite artar.
Ne dersiniz?
Sayfa: [1] 2 3 ... 25
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Öneri ve isteklerinizi belirtin. « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03618 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog