Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Mayıs 25, 2017, 09:43:26
151.698 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Öneri ve isteklerinizi belirtin. 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 25
Gönderen Konu: Öneri ve isteklerinizi belirtin.  (Okunma Sayısı 73928 defa)
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #10 : Mart 09, 2007, 14:43:31 »

Sn. cleopatra,
Belki farkında değilsiniz ama, sitemizdeki yönetici kadrosundan kısaca bahsedersek, 4 tane admin, 3 tane de Global moderatör vardır.

Şimdilik yönetimde açık kadro bulunmamaktadır. İhtiyaç olduğu taktirde bunu temin ederiz.

Sizi böyle düşünmeye teşvik eden şey nedir merak ettim doğrusu? Sizi bu düşünceye sevk eden şeyden bahsederseniz sanırım size yardımcı olabiliriz. Site içi demokrasi den bahsetmişsiniz, öncelik site kuralları, site kuralları çerçevesinde de demokrasi uygulanır. Kuralları çiğneyen birine ceza verip vermeme konusunda demokratik davranarak herkese tek tek fikrini sormamızı beklemiyorsunuz sanırım.

cleopatra
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mart 09, 2007, 15:00:43 »

Böyle uygulamalar görmüştüm ve gerçekten hoş oluyor. Siz ihtiyaç duyulmadığını düşünüyorsanız pekala. Benim bahsettiğim kadro değil ki, buraya uzun zamandır emek veren insanlar var, onların arasından istemeleri kaydıyla 3-5 kişiyi de daha aktif ve yetkili kılarsınız, bunun ne zararı olabilir. İsterseniz örnek olarak size işleyişini çok beğendiğim bir site ismi vereyim, neden bahsettiğimi anlarsınız
angelunsatanas
Excel Mühendisi
Onursal Üye

Popülarite: 286

« Yanıtla #12 : Mart 09, 2007, 15:12:22 »

Şuan için yönetici kadrosu gayet yeterli. Çünkü kural dışı davranışlar Balkanlar.NET'de fazlaca rastlanan bir durum değil. Seviyesi olan bir site olduğu için de mevki değil düşünce konuşuyor bu sitede. Teklif bence gereksiz. Daha önce bu sitede 15 Global Modaratör vardı. Sitede nerdeyse normal üye görünmüyordu. Şimdi ise üyeler çoğunlukta bu da gayet hoş bir görüntü oluşturuyor.

Birkaç kişiye daha modaratörlük verildiği zaman bu sefer mod çekişmeleri başlıyor. Düşüncesini beğenmediği kişilerin mesajlarını kural ihlali olmamasına rağmen silmeye başlıyor vs. vs.

Böyle bence iyi, ama daha önceki tecrübelerimiz ışığında bu yorumları yapıyorum bunun da bilinmesini isterim. Birçok modaratörün olduğu siteleri de biliyorum. Bu duruma göre değişkenlik gösterebilir. İyi de olabilir kötü de olabilir. Daha önce de burda çok sayıda mod varken karmaşa ve kargaşa oldu. Önemli olan mod da olsanız admin de olsanız üye de olsanız rahat bir şekilde düşüncelerinizi dile getirebilmenizdir. Şuan için Balkanlar.NET'de bu mümkün ve ek olarak bildiğim göçmen siteleri arasında en demokratik sitenin Balkanlar.NET olduğunu düşünmekteyim daha önceden düşündüğüm gibi.
cleopatra
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mart 09, 2007, 15:19:18 »

Anlamıyorsunuz, moderatörlükten bahsetmiyorum ben. Siz bilirsiniz. Yine de isterseniz örnek veririm. Anlatamadım çünkü.
angelunsatanas
Excel Mühendisi
Onursal Üye

Popülarite: 286

« Yanıtla #14 : Mart 09, 2007, 15:26:16 »

Anlamıyorsunuz, moderatörlükten bahsetmiyorum ben. Siz bilirsiniz. Yine de isterseniz örnek veririm. Anlatamadım çünkü.

Açıkçası benim anlamam birşey ifade etmez, belirli bir etki ve yetkim yok Balkanlar.NET üzerinde. Ben kişisel görüşümü paylaştım. Bence şuanki Yönetim Kadrosu ve Anlayışı iyi bir yapıda. Yönetim de işler vaziyette. Kanaatimce isim verebilirsin ama isim vermeden de işleyişi anlatman mümkün. Ama benim düşüncem sistem zaten iyi. Değişim ve yeniliçi olmak her zaman için iyidir bu yönde eleştiriye, öneriye açık bir yer burası. Yani Önerini biraz açarsan ve daha sade anlatırsan daha iyi olur.
cleopatra
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mart 09, 2007, 15:38:30 »

Birol Atalay, daha evvel ...MOD'A ELEŞTİRİ... diye bir konu açmışınız ve ufak tefek şeylerle admin'in uğraştığını yazmışınız. Ben de bundan bahsediyorum. Halbuki burdaki mesela sizin gibi ilgili üyeler rahatlıkla izleyip anında uyarı yapabilir. Mesaj silemkten de bahsetmiyorum. Şu durumda yanlış bir şey gördünüz, ikaz etseniz sana ne sen de kim oluyorsun diyebilirler. Geçenlerde adamın biri alenen bir ticari işletmenin reklamını yapıyordu, gördüm ve uyardım, ama ters biri olaydı sana ne diyebilirdi. Yoksa ben de bana ne diyebilirim, yani biraz teşvik lazım. Özel mesajla örnek atıyorum.
TEKERAGA
Onursal Üye

Popülarite: 132

« Yanıtla #16 : Mart 22, 2007, 23:29:59 »

abi bi isteğim var,aslında konuyu buraya mı başka yere mi yazayım dedim ama öneri ve istek olunca kararımı değiştirdim.Şimdi zamanım kısıtlı,sohbet odasını sölecem.Tamam güzel sohbetler oluyorda,zevk de alıyorum fakat,neyi ne şekilde yazacağımıza dikkat edelim liütfen!Ve Türkçe kelime kullanalım,diğer kelimeleri ben anlamıyorum.Özellikle yanlış anlaşılmaya müsait kelimeleri kullanmassak daha iyi olur .Bu arada birine bir şey söylerken karşımızdakilerin kullanıcı adını yazalım yoksa yazılan yazılar ve verilen cevaplar birbirine karışıyor.

Not: Bu arada imaya yer verecek kelimelerde kullanmayalım.                                                                                                 Sohbette bi problemim yok ama bi yazayım dedim.Güzel sohbetlerde ediliyor bu arad birbirimizi tanıyoruz.Teşşekkür ederim Smiley
« Son Düzenleme: Mart 22, 2007, 23:32:15 Gönderen: TEKERAGA » Logged
cleopatra
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Nisan 03, 2007, 13:01:42 »

Uzun zamandır arama çalışmıyor. Benden mi kaynaklanıyor acaba?
SİLVİYA
Onursal Üye

Popülarite: 212

seni sensiz yaşamak

« Yanıtla #18 : Nisan 07, 2007, 23:56:25 »

yüksel bey benim bir önerim olacak
iş arayan gençler var okumuşlar ama mesleklerine göre iş bulamıyorlar ve başka işlerde harcaniyorlar,sigorta primlerini doldurmaları için orta yaşli göçmenlerimiz var ve sadece geçimini sağlamak için iş araynlar var  v.s.
VE
işçi arayan şirketler var
siz anladığım kadarıyla Kıraç ta ikamet ediyorsunuz
Kıraç ve bölgeniz zaten sanayi bölgesi
şirketlerden iş ilanlarını alabilirseniz hem reklamları olur(mümkünse böyle bir şey tabiki,bu konuda fazla bilgi sayibi değilim)
ve ya bizim göçmenlerimizin aradığı iş dallarını siteye taşıyabilirsiniz şirketlere de mail edebilirsiniz .                                         Bu konuyla ilgilenirseniz bir cevapla dönerseniz çok memnun olurum(sınırlarımıda aştıysam özür dilerim)
                                                                                                              Saygilarımla

Hani hayatta oraya buraya saçılmış güzellikler vardır
işte onlardan ne kadarını yakalayabilirsek,
o kadar mutlu olabileceğimizi,
o kadar mutlu edebileceğimizi düşünüyorum...........
TEKERAGA
Onursal Üye

Popülarite: 132

« Yanıtla #19 : Nisan 20, 2007, 17:06:28 »

İlk başta şunu diyim saygı hoşgörü benim için ön planda olup,İnternett üzerinden konuşulduğu ve İstanbul dışından üye olduğum unutulmasın bu canı gönüden ricamdır.Önerim ise Biliyorsunuz İstanbul dışından da üye olanlar var benle beraber.Sizinle ve site yönetimi le iletişim kopuk sorununu olmaması için özellikle  forumda yazdıklarımızın net anlaşılması için uygun bir konu açılmasını istiyorum.İlgilerinize...

Ha son bi not,yazdığım konuya da uygun başlığa da uygun.İyi günler Smiley
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2007, 17:12:14 Gönderen: TEKERAGA » Logged
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 25
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Öneri ve isteklerinizi belirtin. « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03758 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog