Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 24, 2017, 21:30:35
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Hatıra Defteri  |  Konu: Doğum Günün Kutlu Olsun*** Bigalım *** 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 ... 9 10 [11]
Gönderen Konu: Doğum Günün Kutlu Olsun*** Bigalım ***  (Okunma Sayısı 45500 defa)
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Popülarite: 226

Bruce Lee ..

« Yanıtla #100 : Nisan 14, 2015, 03:16:15 »

Değerli agacığım , çok çok teşekkür ediyorum mesajın için .. geç cevap vereceğimi söylemiştim ,
                  bu yıl fazla da geç sayılmaz hani .. Şu site de sen de olmasan kutlayan olmayacak vallahi .. 
                                                                                                                                                                    Hani

Senin yaşına iki yıl daha yaklaştım artık , ben de sana çok sağlıklı günler ve işinde kolaylıklar
                   diliyorum sevgili arkadaşım ..  Burada kafamız kazan gibi oluyor , sakin yer iyidir gene , bahar da
                   geldi , benim için de bir tane açarsın bir ağaç altında , bir akşamüstü !..
                                                                                                                                      perdono

not: bakalım görebilirsek seneye de bu kutlama aynı mı olacak ?
                          - bence böyle de güzel , olsun yani !..   
                                                                                        Islık

* * *               * * *                * * *

Y A Ş A S I N    C U M H U R İ Y E T  !

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

* * *                * * *                * * *
Sayfa: 1 ... 9 10 [11]
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Hatıra Defteri  |  Konu: Doğum Günün Kutlu Olsun*** Bigalım *** « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02239 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog