Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 26, 2017, 15:43:41
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: TÜRKİYE 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILABİLİR Mİ 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3
Gönderen Konu: TÜRKİYE 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILABİLİR Mİ  (Okunma Sayısı 9515 defa)
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 10, 2009, 17:47:31 »

Mustafa Denizli'ylede olmaz abi bu iş.Kesinlikle Rıdvan Dilmen.Böyle bir nimetimiz var elimizde ama kullanmıyoruz.İllede Fatih Terim.
öfk
öfk
Üye

Popülarite: 11

« Yanıtla #11 : Eylül 10, 2009, 17:57:28 »

rıdvan dilmenin de çalıştırdığı takımlarla yaptığı ortada  Undecided ama rıdvanı severim eline verilecek kaliteli bir kadroyla belki başarı sağlar.
belki de bir futbol mucizesi olur. (avrupa şampiyonasında baya bi olduydu) estonya kaderimiz sana bağlı  Roll Eyes estonyanın yapacağı işe bak ya takım bizim kaderimizi çizecek estonya bosnayı yenerse (ispanyanın bosnaya yenileceğini sanmıyorum) belki afrika da biz fatih terimle yola devam edeceğiz yenemezse de fatih terim filan kalmaz.grup maçları başlamadan önce neler konuşuluyordu şimdi neler konuşuluyor avrupa şampiyonasından sonra fatih terimle sözleşme imzalamak için neler yapılmıştı  düşünme

İki ayrı tekiz aslında biz, biz olmayan tek, olmayan herşey ve hiçbirşey
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 10, 2009, 18:10:58 »

Fatih Terim'den daha başarılı olur düşüncesindeyim ben.
WhiteSpiDeR
. SINCE 1979 .
Onursal Üye

Popülarite: 358

« Yanıtla #13 : Eylül 10, 2009, 18:19:51 »

Böyle bir oyunla Güney Afrika'da yapılacak dünya kupasına gitsek ne olacak ki ? Bırakalım da futbolun güzelliklerini sergileyen ve hakeden takımlar gitsin.O kaybetse,bizde ordan 1 puan alsak,sonra onları yensek gibi hesaplarla habur sınır kapısından hiç çıkma daha iyi.
öfk
öfk
Üye

Popülarite: 11

« Yanıtla #14 : Eylül 10, 2009, 18:24:04 »

Böyle bir oyunla Güney Afrika'da yapılacak dünya kupasına gitsek ne olacak ki ? Bırakalım da futbolun güzelliklerini sergileyen ve hakeden takımlar gitsin.O kaybetse,bizde ordan 1 puan alsak,sonra onları yensek gibi hesaplarla habur sınır kapısından hiç çıkma daha iyi.
biz bu tabloyla avrupa şampiyonasından önce de karşılaşmıştık sonuçta avrupa şampiyonasına gittik ve her şeyi alt üst ettik ama bu kez böyle olacağına bende inanmıyorum rakibimiz olan ispanyayı ve bosnayı yenemezsek o iş olmaz zaten benim vurgulamak istediğim estonya gibi bi takımın bizim önümüzdeki turnuvalara yön çizeceği özellikle de teknik direktör konusunda

İki ayrı tekiz aslında biz, biz olmayan tek, olmayan herşey ve hiçbirşey
Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #15 : Eylül 10, 2009, 18:25:27 »

Türkiye milli takımın kadro olarak jenerasyonu gayet iyi, bu milli takımın başına başarılı ve kariyeri ortada teknik direktor lazım...

Sen Estonya'yı her 2 maçta yenemıyorsan , Belçika ile evde berabere kalıyorsan Dünya kupasında işin yok.

varna-hawa
..
Kıdemli Üye

Popülarite: 121

Daha bana neler göstereceksin?

« Yanıtla #16 : Eylül 10, 2009, 18:25:46 »

Son 4 maçtan , 4 puan zor alırız diyorum ..
               Dediğin yere de asla gidemeyeceğiz zaten ..
               bu kafayla ( Terim ) 2012 de hayal olur ..

Dediklerin aynen gerçekleşecek gibi gözüküyor.

Aynen katılıyorum. Bu futbolla Afrika'ya gitsek ne olur gitmesek  ne olur?  Undecided Futbolcularımızın sergilediği oyun göz doldurmadıktan ve bir ümit vaat edmedikten sonra bunun hiç bir önemi yok.  Hani

Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir!
MaXiLLa
Kıdemli Üye

Popülarite: 139

« Yanıtla #17 : Eylül 10, 2009, 18:36:21 »

Sen Estonya'yı her 2 maçta yenemıyorsan , Belçika ile evde berabere kalıyorsan Dünya kupasında işin yok.

Estonya ve Belçika maçlarından fena zarar ettik galiba dostum ? Smiley Bu kadar sert yazmazdın sen yoksa , hem Estonya'yı yendik burda onuda yanlış yazmışın... Smiley (Bekide Bosna'yı 2 maçta yenemiyosan demek stediydin, ama onuda burda yendik. Var bir sinir harbi bişey Tongue )

Şerrefsizimm, bir cinnet herşeyi halleder !!
WhiteSpiDeR
. SINCE 1979 .
Onursal Üye

Popülarite: 358

« Yanıtla #18 : Eylül 10, 2009, 18:46:57 »

Ceniz baba iddaa şirketleride az değil ha,bu maçın %100 düzmece değilse bende insan değilim.Türkiyenin çıkma olmasılığı azdı,Bosnanın olasılığı fazlaydı,siz iyisimi  bu maçı alt ve 0 bitirin de biz işimize baklaım.Dün oynanan %'lik oranlara baktım %74 üst %64 maç sonucu 2.  Hani

"İyi oynayan kazansın" lafı eskidenmiş o. 
Napolyon
Üye

Popülarite: 8

« Yanıtla #19 : Eylül 10, 2009, 18:48:42 »

Türkiye hiç iyi oynamıyo..Avrupa şampıyonasındada 3. falan olduk ama yüz yılda bir olacak olaylar gerçekleşti ve sırf şans ile 3. olduk..Bi daha öyle bir oyunla 3. olacagımızı zannetmıyorum.Hiçbir maçı rahat bir şekilde izleyemedım ben,ne avrupa şampıyonasında ne su anda oynanan maçlarda.Fatih akşamda şansa bala 90larda bi gol atarız diye bekledi ama gelmedi.Her zaman olmaz o iş.FAtih gitmesi lazım ama yerine kim gelir onu bilemıyorum.Asıl soruya gelirsek, bence Bosna estonyayı yener ve giderler.Bu satten sonra adamların bırakacagını zannetmıyorum.

Karanlık aydınlıktan,yalan dogrudan kacar.
Güneş yanlız olsa da etrafına ısık sacar.
Üzülme
Dogruların kaderidir yanlızlık.
Kargalar sürü ile KARTALLAR yanlız ucar.
Sayfa: 1 [2] 3
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: TÜRKİYE 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILABİLİR Mİ « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02346 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog