Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 26, 2017, 15:38:55
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: TÜRKİYE 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILABİLİR Mİ 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 2 [3]
Gönderen Konu: TÜRKİYE 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILABİLİR Mİ  (Okunma Sayısı 9513 defa)
Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #20 : Eylül 10, 2009, 19:08:00 »

Sen Estonya'yı her 2 maçta yenemıyorsan , Belçika ile evde berabere kalıyorsan Dünya kupasında işin yok.

Estonya ve Belçika maçlarından fena zarar ettik galiba dostum ? Smiley Bu kadar sert yazmazdın sen yoksa , hem Estonya'yı yendik burda onuda yanlış yazmışın... Smiley (Bekide Bosna'yı 2 maçta yenemiyosan demek stediydin, ama onuda burda yendik. Var bir sinir harbi bişey Tongue )

Okul yıllarında matematiğim zayftı  Cheesy ama yindede bir hesap yapmaya çalışacağım...Şu an ki durum itibari ile puanımız 12 , Estonyada braktığımız bir 2 puan var , Belçika karşısında İstanbulda braktığımız bir 2 puan etti 4 puan ve 12+4  eder 16 ne guzel tablo Bosnayı da İstanbulda yendiğimiz için onun üstünde yer alacaktık...Yanlışmıyım dostum.

öfk
öfk
Üye

Popülarite: 11

« Yanıtla #21 : Eylül 10, 2009, 20:24:51 »

Sen Estonya'yı her 2 maçta yenemıyorsan , Belçika ile evde berabere kalıyorsan Dünya kupasında işin yok.

Estonya ve Belçika maçlarından fena zarar ettik galiba dostum ? Smiley Bu kadar sert yazmazdın sen yoksa , hem Estonya'yı yendik burda onuda yanlış yazmışın... Smiley (Bekide Bosna'yı 2 maçta yenemiyosan demek stediydin, ama onuda burda yendik. Var bir sinir harbi bişey Tongue )

Okul yıllarında matematiğim zayftı  Cheesy ama yindede bir hesap yapmaya çalışacağım...Şu an ki durum itibari ile puanımız 12 , Estonyada braktığımız bir 2 puan var , Belçika karşısında İstanbulda braktığımız bir 2 puan etti 4 puan ve 12+4  eder 16 ne guzel tablo Bosnayı da İstanbulda yendiğimiz için onun üstünde yer alacaktık...Yanlışmıyım dostum.

Yanılmışın abi bosnayla aynı puanda olsak 2 li avaraja değil genel avaraja bakılacaktı(bosna estonyayı 7-0 yendiği için avarajı da bizden fazla olurdu) bu yıl değişiklik yapıldı gönül isterdiki o puan kayıpları yaşanmasaydı  Islık

İki ayrı tekiz aslında biz, biz olmayan tek, olmayan herşey ve hiçbirşey
Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #22 : Eylül 10, 2009, 20:45:06 »

Yanılmışın abi bosnayla aynı puanda olsak 2 li avaraja değil genel avaraja bakılacaktı(bosna estonyayı 7-0 yendiği için avarajı da bizden fazla olurdu) bu yıl değişiklik yapıldı gönül isterdiki o puan kayıpları yaşanmasaydı  Islık

İkili averaj ayni ise o zaman genel averaja bakılmıyormu?Bu kural ne zaman değişti ?ben derste yoktum galiba  Cheesy internette arastırdım oyle bir kural değişkliğine rastlamadım .Bir zahmet bulup bana adresi gönder de okuyalım.Nihayetinde İddaa oynunun müdavimiyiz yaş tahtaya basmayalım
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Popülarite: 226

Bruce Lee ..

« Yanıtla #23 : Eylül 11, 2009, 05:38:10 »

Son 4 maçtan , 4 puan zor alırız diyorum ..
               Dediğin yere de asla gidemeyeceğiz zaten ..
               bu kafayla ( Terim ) 2012 de hayal olur ..

-----------------------------------------------------------------------

Buyrun , daha Mayıs ayında söyledim , yukarıda görünüyor ..

Fatih efendi oturmaya devam etsin hala utanmadan o koltukta,
              şurup gibi grupta rezil olduk ..  
              Helal olsun Bosna ya , yürekten başarılar diliyorum play - off ta ..

yeni hocayı da bekliyoruz artık , ama , eski futbolcu arkadaşlarımdan
              aldığım duyumlara göre , yine bir " CEMAAT " adamı Ertuğrul Sağlam
              ön plandaymış , gelmez umarım ..  hiç gelmesin yani , yine Bosna yı
              filan tutmayalım sonra ..

benim isteğim Mustafa Denizli veya Rıdvan Dilmen , ikisi birden de olabilir
              tabi ki ..

bu yönetim ve yalaka teknik heyetle 2012 Avrupa ya da gidemeyiz zaten ..

bakıyorum hala bazı arkadaşlar puan averaj hesabı yapmış , güleyim mi
             ağlayayım mı bilemiyorum ..

biz kalan 2 maçta 2 puan alırız , Belçika yı yine yenemeyiz , hatta yenilebiliriz ..

2012 yi  bile şimdiden söyleyeyim :  g i d e m e y i z  ..    

teknik heyet yani - bu her büyükten bir odunlu ekip - ve küfürbaz artist değişirse
             o zaman şansımız olur ...

bakın öbür başlıkta daha Nisan ayında da yazmışım aynısını ..
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2009, 05:48:22 Gönderen: bigalım » Logged

* * *               * * *                * * *

Y A Ş A S I N    C U M H U R İ Y E T  !

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

* * *                * * *                * * *
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Eylül 11, 2009, 06:20:59 »

Türkiye hiç iyi oynamıyo..Avrupa şampıyonasındada 3. falan olduk ama yüz yılda bir olacak olaylar gerçekleşti ve sırf şans ile 3. olduk..Bi daha öyle bir oyunla 3. olacagımızı zannetmıyorum.Hiçbir maçı rahat bir şekilde izleyemedım ben,ne avrupa şampıyonasında ne su anda oynanan maçlarda.Fatih akşamda şansa bala 90larda bi gol atarız diye bekledi ama gelmedi.Her zaman olmaz o iş.FAtih gitmesi lazım ama yerine kim gelir onu bilemıyorum.Asıl soruya gelirsek, bence Bosna estonyayı yener ve giderler.Bu satten sonra adamların bırakacagını zannetmıyorum.

Aynen.Takım top oynamıyor.Tuncay, Arda ve Emre gibi teknik kapasitesi yüksek olan oyuncular arada çıkışlar yapıyor ve gol atıyoruz.Yoksa adam gibi takım halinde top oynayıp takım halinde gol attığımız yok.Teknik kadro değişmedende olmayacak bu iş.
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Popülarite: 226

Bruce Lee ..

« Yanıtla #25 : Ekim 11, 2009, 06:10:11 »

daha Mayıs ayında  " 4 maçtan 4 puan zor alırız demiştim "  yukarıdaki
              mesajımda ..  rüyanın o gün bittiğini de söylemiştim .. çok şükür Fatih
              kabusu da bitti artık .. utanmadan bir de basın toplantısı yapacakmış
              manyak herif ..  kasılacak ya son defa artist , kıro ...

"  yürrü anca gidersin Terim efendi !!! "

buraya yazdım sanıyordum Belçikanın bizi yeneceğini , meğer başka
              bir yere yazmışım .. arkadaşlar sayemde birazcık kazandılar - iddaa
              oyunundan ..
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2009, 06:14:23 Gönderen: bigalım » Logged

* * *               * * *                * * *

Y A Ş A S I N    C U M H U R İ Y E T  !

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

* * *                * * *                * * *
Kavalalı
İlgili Üye
**

Popülarite: 3

« Yanıtla #26 : Ekim 11, 2009, 10:03:53 »

Belçika yenilgisinden sonra çıkamadığımız kesinleşti.
Sayfa: 1 2 [3]
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: TÜRKİYE 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILABİLİR Mİ « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02802 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog