Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 25, 2017, 08:36:06
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: Alex Ferguson: Böyle Taraftar Görmedim 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2]
Gönderen Konu: Alex Ferguson: Böyle Taraftar Görmedim  (Okunma Sayısı 6704 defa)
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 17, 2009, 21:41:15 »

Evet evet yoktu Cheesy Biri iki üç el harketi yaptınız der biri pozisyon yoktu der ne bu ya nasıl izlediniz maçı ey Balkanlar.net.İzlemediyseniz yada 10 dakika 20 dakika baktıysanız söyleyinde bilelim Cheesy

Nobre'nin arka direkte kafası, Serdar'ın şutunda direğin bir karış üstünden giden top, ceza sahası içindeki karamboller vs gerçekten soruyorum maçın tamamını izledi mi herkes? İzlediyseniz nasıl izlediniz merak ediyorum Cheesy
MaXiLLa
Kıdemli Üye

Popülarite: 139

« Yanıtla #11 : Eylül 18, 2009, 10:24:21 »

Ozan sen kendini kahvehanede mi sanıyorsun ? Ben seninle ilgili kişilik yapınla ilgili, seni ilgilendiren tek bir kelime etmişmiyim. Sadece taraftar çeşitleri ve Beşitaş üzerine yazım. Bakıyorum, senin yazında ne bişeyden anlıyormuşuz, paso sallıyormuşuz, egoistliğimiz varmış, birde utanmazlığımız eks... kalmış.

Ben senin 40 yıllık arkadaşın değilim. Daha önceki forumda uyarmıştım fakat "idrak yolları enfeksiyonu" geçiriyorsun sanırım. Kahvede değil forumdasın ve karşıt  fikirleri beğenmek zorunda değilsin, yazacaksan konuyla ilgili yaz,  böyle devam edersen bir başına yazıp kendin çalıp, kendin oynarsın forumlarda.

Şerrefsizimm, bir cinnet herşeyi halleder !!
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 18, 2009, 16:12:36 »

İyide sayın Maxilla ben sizin kişiliğiniz veya herhangi birşeyiniz üzerine alay edici derecede konuşmuş muyum? Bu arada yadırgadığın şeyi bizzat kendin yapıyorsun ama hiç farkında değilsin.

Neyse ben bu tartışmayı uzatmak istemiyorum.Yoksa çok fazla uzayacak, daha sert ve kırıcı olacak.En iyisi bu tartışmayı bitirmek.
Sayfa: 1 [2]
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: Alex Ferguson: Böyle Taraftar Görmedim « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03265 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog