Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 25, 2017, 08:41:30
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: Avrupa'da haftanın olayı, Beşiktaş Çarşısı 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1]
Gönderen Konu: Avrupa'da haftanın olayı, Beşiktaş Çarşısı  (Okunma Sayısı 3991 defa)
Ozan
Ziyaretçi
« : Eylül 18, 2009, 21:03:26 »

Beşiktaş'ın taraftar grubu, Manchester United maçında gösterdiği performansla yine Avrupa'da dikkatleri çekerken; 36 yaşındaki Inzaghi'nin, Milan'ı da galibiyete taşıması da bir o kadar önemliydi.

Goal.com

Geride bıraktığımız Avrupa maçları sonrasında haftanın olaylarını değerlendiren UEFA, resmi sitesinden verdiği haberde Beşiktaş taraftarlarına övgüler yağdırdı.

'Taraftarın gücü' başlığıyla verilen haberde; Salı günü İnönü Stadyum'undaki muhteşem atmosferden bahsedildi. Bu arada, Beşiktaş taraftarının çıkarttığı sesin yine 132 desibel olarak kayıtlara geçtiğini öğrenildi.

Manchester United kalecisi atmosferle ilgili olarak, "İnanılmazdı, resmen sağır ediciydi. İkinci yarıda öyle bir an var ki, ben kendi düşündüklerimi duyamadım. Çıkan sesi size ancak böyle tarif edebilirim" diye konuştu.

Bu arada UEFA tarafından haftanın takımı olarak, CSKA Moskova'yı 3-1 yenen Wolfsburg seçildi. Haftanın oyuncusu, attığı iki golle Milan'ı galibiyete taşıyan 36 yaşındaki Filippo Inzaghi oldu. Genoa'nın, Slavia Prag'ı 2-0 yendiği maçta Alberto Zapater'in attığı gol de haftanın golü olarak değerlendirildi.

Alıntı: Goal.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir kere daha 132 desibel Cheesy Üç etti: BJK- FEBE 132 DB, BJK-LİVERPOOL 132 DB, BJK-MANU 132 DB  Grin
« Son Düzenleme: Eylül 18, 2009, 21:10:05 Gönderen: Ozan » Logged
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2009, 21:11:07 »

Bu arada UEFA'nın kendi sitesindeki yazıyı okumak isteyenler buradan okuyabilirler:

http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=892064.html
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Popülarite: 226

Bruce Lee ..

« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2009, 16:51:17 »

dün gece yine gösterdi spor programları BJK seyircilerini ..

" olsanaaaa  olsana  Antepe başkan olsana " ..
        " yönetim istifa " ..

diye bağırıp isyan ediyorlardı , nedir bu eziyet yahu , ne zaman
         gülecek bu seyirci acaba ..

* * *               * * *                * * *

Y A Ş A S I N    C U M H U R İ Y E T  !

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

* * *                * * *                * * *
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2009, 18:37:14 »

Bu yönetim gitmediği sürece gülmez abi.Sadece yönetimin gitmeside yetmez teknik adamlarda gidecek.Her maç fantezi kadrolar sıktı artık.Ayrıca fantezi transferlerde artık bıktırdı.

Önce teknik kadro istifhasını verecek, sonrada ocaktaki genel kongrede Demirören adaylığını çekecek veya yönetim kurulu üyeleri tarafından başkanlıktan indirilecek.

Kim gelecek derseniz, bence teknik direktör: Mircea Lucescu, Başkan: İhsan Kalkavan...

O zaman Beşiktaş'ı Beşiktaş olarak göreceğiz.
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Bruce Lee ..

« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2009, 16:30:53 »

yani " tarikat gelsin " diyorsun .. Kalkavan futbola cemaatçiliği sokan adamdir
       sanırım bunu bilmiyorsun ..
       bir kaç futbolcu arkadaşım var eskilerden ama zaten bilinen bir şey bu durum ..

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 22, 2009, 16:34:11 »

Biliyorum abi.Hatta kendisinin"Gülen için ölürüm" diye bir sözüde var.Ama insanların kişisel tercihleri bizi ilgilendirmez.Başkasına sen ülkcüsün, başkasına sen komünistsin dersek kaybeden her zaman Beşiktaş olur.

İsteyen istediği görüşü kabul edebilir.Hatta savunabilirde.İşini iyi yaptıktan sonra komünist olsa ne fark eder, ülkücü olsa ne fark eder, dinci olsa ne fark eder?
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Bruce Lee ..

« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2009, 16:42:02 »

öyle değil işte , yanlışsın .. bu futbol , siyaset değil ..
         yani spor ve milli bir kavram bunu unutma .. yani o zaman
         iyi hoca diye bir tane şeyhi de mi milli takımın başına koyalım ..

Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 22, 2009, 16:45:04 »

Benim için farketmez.Koyalım.Eğer kendi düşüncesini takıma yansıtmayacaksa buyursun geçsin.

Yani abi benim dediğim şu; Amacı Beşiktaş'ın başarısı olan, kendi görüşlerini takımdan ayrı tutan herkes görüşü ne olursa olsun takımın başına geçebilir.Gelsin şeh takımı uzun şortla, eşofmanla, uzun kolluyla oynatsın banane demiyorum.Amacı futbolsa kim isterse gelsin görüşü benim için önemli değil diyorum.
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Bruce Lee ..

« Yanıtla #8 : Eylül 22, 2009, 17:16:29 »

yanlışsın ozan .. burada keselim kardeşim ..

Sayfa: [1]
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: Avrupa'da haftanın olayı, Beşiktaş Çarşısı « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02337 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog