Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 22, 2017, 05:07:19
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: Yaşamak için en iyi ülkeler 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 2 3 [4]
Gönderen Konu: Yaşamak için en iyi ülkeler  (Okunma Sayısı 19051 defa)
eslem352006
eslem
İlgili Üye
**

Popülarite: 4

« Yanıtla #30 : Kasım 30, 2009, 19:52:09 »

Arkadaşlar brakın saçmalamayı yaa gerçekleri yazıcaksak İsveç İsviçre Danimarka O Kadar .... hele bide fas mas yazanlar olmuş koptum burda kendinize gelin ya  Smiley bide bi ekleme yapmak istiyorum !!!! O ülkeleri güzel yapan sadece görseliği değildir arkadaşlar o ülkede yaşayan insanlardır !!! anlayana sivrisinek saz falan filan o işte .. ..
sayın 89 inşallah gidersin isveç isviçre ve danimarkaya. gidersen güle güle. ama başkalarının düşüncelerine de saygılı olursan sen kazanırsın.
eslem352006
eslem
İlgili Üye
**

Popülarite: 4

« Yanıtla #31 : Kasım 30, 2009, 19:58:14 »

bu arada fas tunus eski osmanlı toprakları. oraları görmek tarihimizi görmek. herkes istediği yere gider. hadi gitmiyoruz zaten. sadece bi hayal....
MaXiLLa
Kıdemli Üye

Popülarite: 139

« Yanıtla #32 : Aralık 02, 2009, 15:44:22 »

Yaşamak için hangi ülke en iyi bilmem fakat, bir bildiğim varsa bu ülkenin Türkiye olmadığı...
Yaşamak için hangi ülke en iyi bilmem fakat, bir bildiğim varsa bu ülkenin Türkiye olmadığı...
gerçeği yazdığın ve açık sözlülüğünden dolayı site adına teşekür ederim .. Fas kadar ya var ya yokuz işte .. ..
Yaşanır hale gelmesi için hangimiz ne yaptık,
yapıyoruz ya da yapabiliriz..Sahip çıkabildik mi peki?  Undecided
Bunu düşünmek lazım düşünme
 Asker

Ne kadar çok şey düşünmemiz gerekiyormuş yahu bu ülke vatandaşı olunca. Siyaset, ekonomi, terör, avrupa birliği, toplum sağlığı, toprak bütünlüğü, uluslararası ilişkiler, yeraltı-yerüstü bilimleri... vs. vs. birde bunlara ek olarak "ülkemizi nasıl daha yaşanır yaparız"... Off off...  Kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi bu kadar çok düşünüyor muyuz acaba ? Ben, üstüme vazife olmayan şeyleri düşünmeden, sadece yaşayabileceğim bir yer istiyorum, fazlasını değil. Böyle bir yer var mı bildiğin ? 

Şerrefsizimm, bir cinnet herşeyi halleder !!
hafize
fakramınarı
Üye

Popülarite: 3

« Yanıtla #33 : Aralık 02, 2009, 16:22:18 »

:Evettürkiye...türkiye...hele istanbul....bunu ancak gurbettekiler anlar...bir kitapta okumuştum.bir ingiliz turist istanbulda gezerken trafiğin en yoğun olduğu bir saatte eminönündeymiş...kargaşa ..gürültü...patırtı...yanındaki evsahibi olan türk ona:ne kadar gürültülü değil mi demiş..ingilterede böyle trafik olmaz her halde deyince ingiliz de evet olmaz çünkü bizim orada insanlar ruhsuzdur...burada insanlar renkli kişiliklere sahipler..ben istanbulu onca karmaşasına rağmen seviyorum..... Islık
olaf
Kıdemli Üye

Popülarite: 40

« Yanıtla #34 : Aralık 02, 2009, 16:24:40 »

Yaşadığın yeri sevmekte yetmiyor bazen.Hepimiz Bulgaristan'ı,Makedonya'yı,Bosna'yı seviyorduk.Bir şekilde koparıldık.Şartlar,hepimize göre değişik.Bulgaristan'a geri dönenlerin bir çoğu bugün İspanya,Almanya,Hollanda gibi ülkelerde yaşıyor.Şuna inanıyorum çok paran varsa dünyanın yaşanacak en güzek ülkesi Türkiye'dir  bence.Başkasına göre bilmem.Nerde mutlu olabiliyorsan orası yaşanacak  en güzel yerdir aslında.

Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan bir günahı
Seni beklediğim kadar

Geçti istemem artık gelmeni
Yokluğunda buldum seni
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme artık neye yarar..
abidin_221
Onursal Üye

Popülarite: 50

sen hep yüreğimde kal ama incitmediğin sürece ....

« Yanıtla #35 : Nisan 21, 2011, 10:41:44 »

en güzeli herkesinkendi vatanı........

NURAN ÖZTÜRK
NÇÖB
Onursal Üye

Popülarite: 26

« Yanıtla #36 : Nisan 25, 2011, 19:29:10 »

bence türkiye memleketın
hicbiryerine gitme kısmet olmadı
mehmetmnh
İlgili Üye
**

Popülarite: 1

« Yanıtla #37 : Mayıs 08, 2011, 18:39:53 »

bulgaristandan göç edip geldik ana vatana şimdi başka ülkeleri *sevmeyin* oturduğnuz yeri güzelleştirin o yeter sağlıklı ve vatansevgisiyle dolu çocuklar yetiştirin yarın-öbür gün bu dünyadan göç ettiğin zaman allah razı olsun beni yetiştiren ana-babama deyip arkandan dua etsinler
fena
gayet tahammülsüz
Onursal Üye

Popülarite: 51

« Yanıtla #38 : Mayıs 10, 2011, 00:43:30 »

arjantin.

fena@mafya.com (ironi yok)
sudoku
arpa
Kıdemli Üye

Popülarite: 65

« Yanıtla #39 : Mayıs 12, 2011, 15:16:30 »

Dönmeye üşendirecek kadar uzak olan ülkelerdir.

tarih, üzerinde uzlaşılmış yalanlar silsilesidir.
Sayfa: 1 2 3 [4]
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: Yaşamak için en iyi ülkeler « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03099 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog