Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 22, 2017, 05:07:21
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: ÖZLEDİKLERİMİZ... 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 20
Gönderen Konu: ÖZLEDİKLERİMİZ...  (Okunma Sayısı 73889 defa)
KaRDiNaL
Onursal Üye

Popülarite: 68

Joker

« Yanıtla #10 : Ekim 30, 2006, 19:15:23 »

ilk bilgisayarımı çok özledim Cry

Ne dilediğine dikkat et !
sezen
s/ezgi/sel...
Onursal Üye

Popülarite: 284

« Yanıtla #11 : Ekim 30, 2006, 23:10:00 »

Hayatımıza anlam katan o küçük şeyleri özledim, deniz kıyısında bir akşamüstünü özledim, yağmurun yağışını bir fincan kahveyle seyretmeyi, bir arkadaşımın çatkapı yapmasını , televizyonda en sevdiğim filme rastlamayı özledim.
Hesapsız gülmeyi, kitapsız mutluluktan ağlamayı özledim...

“Ben nehir kıyısındaki parmaklığım; tutunabilen tutunsun bana ama koltuk değneği değilim kimse yaslanmasın bana… “

Nietzsche
Metaphorus
Paradoxus
Kıdemli Üye

Popülarite: 96

« Yanıtla #12 : Ekim 30, 2006, 23:30:18 »

ÖZLEDİM ÇOCUKLUĞMU ARKADAŞLAMI.DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM BOSTANLIKTAN BOSTAN ÇALDIĞIMII O YÜZDEN YEDİĞİM DAYAKLARIII ... ZAMAN OKADAR ÇABUK GEÇİYOKİİİ  O GEÇMEZ DEDİĞİNN YILARIN SU GİBİİ AKIP GİTTİĞİNİİ GÖRÜNCEE ÜZÜLÜYORUMMM ANLICANIZZZ BEN  ÇOCUKLUĞUMUU ÖZLÜYORUMM.............

Çocukluğumu tabii ki.. Ben de çocukluğumu özledim.. Sorumsuzca,özgürce çayırlarda,bayırlarda koşturmayı,arkadaşlarla Sofiysko oynamayı,kent kupe oynamayı,boynuzlu bocek avlamayı,okulda arkadaşlarla gizli gizli Türkçe konuşmayı.. Sabahları cebimdeki 20 stotinkayla sladkarnitsadaki baniçka sırasında beklemeyi..Smiley  Köyümüze gelen strelbişteden 70 stotinkaya Turbo yada Final sakızı alıp içindeki resimleri arkadaşlarımla takas etmeyi özledim..Eve geldiğimde annemin hazırladığı katıklı böber yiyeceğeni yemeyi özledim.. Çocukluğumu özledim..  Angry

Cogito Ergo Sum!..
Cennet'Te Ölmek
MORPHEUS
Kıdemli Üye

Popülarite: 16

« Yanıtla #13 : Kasım 04, 2006, 11:52:44 »

guldugum gunlerı sevdıgım  sevgı dolu oldugum gunlerımı cok ozledım ben   ama sımdı hayatı  cok guzel bı bıcımde yasamsını ogrendııgım ı ozledıgım hersey yanımda bu yuzden

ben icap ettiği zaman en büyük hediye olmak üzere, türk milletine canımı vereceğim
isperih
Mor Genç
Kıdemli Üye

Popülarite: 226

« Yanıtla #14 : Kasım 04, 2006, 12:29:22 »

1.Pazar sabahları uyanıp da sıcak yatağımda döne döne yatıp joy fm eşliğinde keyif yapmayı…

2.Akabinde arkadaşlarla öğleye kadar süren Pazar kahvaltısını  etmeyi…

3.Yattığım yerden televizyon izlemeyi..

4.Sonu gelmeyen sorularımla ev arkadaşımı çıldırtmayı…

5.Okul yemekhanesine en az 10 kişilik bir grupla gidip kapanana kadar orda muhabbet etmeyi..

6.Aramızda para toplayıp Türkiye ‘nin çeşitli yerlerini gezmeyi…

7.Öğrencilerimi…

8.Çok eskiye gidersek tabi ki çocukluğumu….

9.Dalından mevsim meyvesini koparıp yemeyi….

10.Ananemin yaptığı  pabuç topu yemeğini….

11.Karnıma ağrılar girene , gözümden yaş gelene  kadar gülmeyi ve güldürmeyi özledim..

ДА    БЪДЕШ   ОБИЧАНА ...
talega
Haziran'ın Üyesi
İlgili Üye
*

Popülarite: 32

« Yanıtla #15 : Kasım 04, 2006, 12:46:05 »

hogh we uche'den olusan defans hattini ozledik... Undecided

- why are you wearing the stupid bunny suit?
- why are you wearing the stupid man suit?.....
diadra
Kıdemli Üye

Popülarite: 102

« Yanıtla #16 : Aralık 16, 2006, 01:15:27 »

Herkes gibi ben de çocukluğumu özledim. Tek derdimin çokoprens Cheesy olduğu, sabahtan akşama kadar toz toprak içinde kalarak sokaklarda oynadığım günleri özledim.

En çok ta köyümü özledim. Anneannemi, dedemi özledim. Sokakta koştururken anneannemin bizi yemeğe çağırmasını özledim. Anneannemin saçımı koklamasını özledim.

Anneannemi çok özledim Cry

Ne kalem kılıçtan
ne kılıç kalemden üstün olsun
öğrensinler birlikte yaşamayı
örneğin kalem
aşk şiirleri yazsın
ve köreldikçe kılıç yontsun..
ahmet
Sivil Admin
Onursal Üye

Popülarite: 363

İstanbulll :))

« Yanıtla #17 : Aralık 20, 2006, 19:55:59 »

birçoğumuzun özlediği gibi çocukluk zamanlarımı...  Evil
birşeyi yapmamız için aklımızdan geçmesinin yettiği zamanları,  Evil
sırf eğlenelim diye büyüklerimizin bizi kovalaması bağırması, hatta dövmesi için elimizden geleni yaptığımız zamanları  Evil
elmayı dolaptan değilde, komşunun ağacından aşırıp yediğim zamanları  Evil

arkadaşlarımızla toplanıp birbirimize gerçekle alakası olmayan konularda palavralar sıkıp, gerçekmiş gibi kendimizide inandırdığımız zamanları  Cheesy  Evil

mezarlıktaki köpekten korktuğumuz halde, genede gidip onu kızdırdığımız zamanları  Evil

sezen
s/ezgi/sel...
Onursal Üye

Popülarite: 284

« Yanıtla #18 : Aralık 20, 2006, 22:37:59 »

Dyado Mrazdan (Noel Baba) hediye almayı özledim....en son aldığımda detska yaslalara gidiyordum Cheesy.

“Ben nehir kıyısındaki parmaklığım; tutunabilen tutunsun bana ama koltuk değneği değilim kimse yaslanmasın bana… “

Nietzsche
meli
meli
Onursal Üye

Popülarite: 172

« Yanıtla #19 : Aralık 20, 2006, 22:44:19 »

Bazen oğullarımın küçüklük fotoraflarını alıp:Ya ben sizi özledim diyorum. Anne diyen şu kocaman delikanlılar onlarmı? İnanamıyorum.Belki anlaşılmaz ama çocukluğumu kesinlikle özlemiyorum,gençlik yıllarımı da.Bir de hayırlısıyla 50 yaşımı görmek isterim.İşte o yaşı özlüyorum.Nedeni bende saklı kalsın.

"Nice insanlar gördüm,üstünde elbise yok.Nice elbiseler gördüm içinde insan yok"
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 20
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: ÖZLEDİKLERİMİZ... « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02464 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog