Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 26, 2017, 15:46:17
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: roberto carlos'a veda 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1]
Gönderen Konu: roberto carlos'a veda  (Okunma Sayısı 2960 defa)
eslem352006
eslem
İlgili Üye
**

Popülarite: 4

« : Aralık 18, 2009, 22:22:51 »

roberto carlos fenerbahçeye üzgün bi şekilde veda etti. neyseki Türkiye yi güzel hatırlayacak. Çünkü çok güzel uğurlandı.  alkis
 Evet
Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2009, 22:35:33 »

Yıllık  4 Milion euro ya bende Turkiye yi her zaman guzel hatırlarım.Roberto abinin Futbol anlamında Fenerbahçeye hiç bir katkısı olmamıstır.Güle güle Carlos abi...
MaXiLLa
Kıdemli Üye

Popülarite: 139

« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2009, 23:40:01 »

Bu ülke futbol tarihinden, ne Nartallo'lar, ne Bescasnik'ler, Vişnevski'ler, ne Lukunku'lar, İnamoto'lar geldi geçti. Ne milyon dolarlar bir bir sokağa atıldı. Roberto Carlos belki futbol anlamına birşey vermemiştir, belki hiç katkısı olmamıştır, belkide posasıydı gelen,  fakaattttt ben canlı canlı Roberto Carlos'u seyrettim bu topraklarda dostum. Tüm dünyanın tanıdığı sevdiği, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beki, en kariyerli oyuncularından biri, Roberto Carlos geldi geçti bu ülkeden. Yolun açık olsun Carlos. Seni hiç unutmayacağız. Paramız sokağa atılacaksa böyle atılsın.

Şerrefsizimm, bir cinnet herşeyi halleder !!
WhiteSpiDeR
. SINCE 1979 .
Onursal Üye

Popülarite: 358

« Yanıtla #3 : Aralık 19, 2009, 12:53:29 »

Vedasına en çok rakipleri sevinecektir kesin.  Grin
- 'Abi soldan gel soldan,burası yol geçenhanı bomboş valla.'
-'Abi haftaya fenerle oynuyoruz,bütün forvertler soldan basacak.'

Neysem şaka bi yana,Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi kariyerli yabancıydı Corloske.Güle güle cano,gittiğin yerde sana başarılar.Bir cimbomlu olarak arkasından bir su da ben dökmek istiyom.  Grin

Ha birde o son maçta sol tarafta santosmuydu ne,herif geçit vermedi be... bundan sonra o mevkii onun olacak gibi...
Sayfa: [1]
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: roberto carlos'a veda « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03435 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog