Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 25, 2017, 08:37:54
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: Tüm TÜRKİYE bugün BURSASPORLU! 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4
Gönderen Konu: Tüm TÜRKİYE bugün BURSASPORLU!  (Okunma Sayısı 13246 defa)
Napolyon
Üye

Popülarite: 8

« Yanıtla #10 : Mart 14, 2010, 16:54:54 »

Evet bende şimdi okudum haberi de yani ceza vermek çözüm olmayacaktır..En fazla verilecek ceza ligten atmak olur ki seneye tekrar çıkarlar...O kıvılcım çakılmamalıydı , bundan sonra ne olucak bakalım görelim ama pek hayra alamet değil bunlar.

Karanlık aydınlıktan,yalan dogrudan kacar.
Güneş yanlız olsa da etrafına ısık sacar.
Üzülme
Dogruların kaderidir yanlızlık.
Kargalar sürü ile KARTALLAR yanlız ucar.
BalkanTürk89
Türküm; dinim, cinsim uludur!
Onursal Üye

Popülarite: 165

İsyanımızın da ahlakı vardır

« Yanıtla #11 : Mart 14, 2010, 17:31:28 »

Evet bende şimdi okudum haberi de yani ceza vermek çözüm olmayacaktır..En fazla verilecek ceza ligten atmak olur ki seneye tekrar çıkarlar...O kıvılcım çakılmamalıydı , bundan sonra ne olucak bakalım görelim ama pek hayra alamet değil bunlar.

Bu işin spor ile alakası olmadığını daha başından söylemiştim.
Ne yazıkki bazı Kürt vatandaşlarımızda  sosyolojik sorunlar mevcut.
Kendilerini Türkiye'deki diğer vatandaşlardan ve onun gerektirdiği kurallardan ayrı görüyorlar.
Bu yolda normal bir insanın uyması gereken yasal ve ahlaksal kurallardan kendilerini mübah sayıyorlar.
Her Türk vatandaşı , İstkilal marşının ıslıklanamayacağını , söylenirken hazır olda durulacağını , Tük bayrağına saldırılamayacağını , öğretmene , polise , askere , devlet dairelerine , özel mülklere ... saldırılamayacağını bilir. Ve buna uyar. Bunlar yasaş olduğu kadar ahlaksal da değerler içerir.
Ama yasadışı ilan edilmiş bir katil örgütün siyasi kolunu destekleyenler için sanırım tüm bunlar bir anlam taşımıyor.
Kendilerine bir sınır çekmezlerse ileride bu olaylar sporun dışına muhakak yayılır.
İşte o zaman suçlanacak bir Bursalı da bulunamaz.
« Son Düzenleme: Mart 14, 2010, 17:32:32 Gönderen: BalkanTürk89 » Logged
öfk
öfk
Üye

Popülarite: 11

« Yanıtla #12 : Mart 14, 2010, 18:17:37 »

Bu işin spor ile alakası olmadığını daha başından söylemiştim.
Ne yazıkki bazı Kürt vatandaşlarımızda  sosyolojik sorunlar mevcut.
Kendilerini Türkiye'deki diğer vatandaşlardan ve onun gerektirdiği kurallardan ayrı görüyorlar.
Bu yolda normal bir insanın uyması gereken yasal ve ahlaksal kurallardan kendilerini mübah sayıyorlar.
Her Türk vatandaşı , İstkilal marşının ıslıklanamayacağını , söylenirken hazır olda durulacağını , Tük bayrağına saldırılamayacağını , öğretmene , polise , askere , devlet dairelerine , özel mülklere ... saldırılamayacağını bilir. Ve buna uyar. Bunlar yasaş olduğu kadar ahlaksal da değerler içerir.
Ama yasadışı ilan edilmiş bir katil örgütün siyasi kolunu destekleyenler için sanırım tüm bunlar bir anlam taşımıyor.
Kendilerine bir sınır çekmezlerse ileride bu olaylar sporun dışına muhakak yayılır.
İşte o zaman suçlanacak bir Bursalı da bulunamaz.

Aga doğru söylüyon da bursa maçından önce istiklal marşı ıslıklanmıyordu ama marşta ayağa kalkınılmıyordu ve istiklal marşından sonra hernepeş adlı kürt halk ezgisi söylenir kürt halk ezgisi de demeyelim.belli kürtler söyler. bursa maçıyla beraber zaten bir olay bekliyen bu belli kürtler bi fırsat bulmuş oldu belediye maçına da istanbulda otobüs molotoflayan kişiler sahaya inmiştir tahminen. seneye bank asyada diyar artık bu belli oldu.

İki ayrı tekiz aslında biz, biz olmayan tek, olmayan herşey ve hiçbirşey
öfk
öfk
Üye

Popülarite: 11

« Yanıtla #13 : Mart 14, 2010, 18:57:01 »

Her ne olursa olsun bursa camiası diyarbakırı teröristlikle suçlayamaz bu ülkenin bir toprağına bu söz yakıştırılamaz  olayların çıkış sebebi bursanın kendini bilmez taraftarı.bu başlıkta bursalı bu zihniyete sahip bir taraftarla girdiğim tartışmadan ötürü mesajlarım silindi o yüzden tekrar yazıyım dedim.

İki ayrı tekiz aslında biz, biz olmayan tek, olmayan herşey ve hiçbirşey
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Popülarite: 226

Bruce Lee ..

« Yanıtla #14 : Mart 14, 2010, 21:57:20 »

İstiklal marşı , çok eskiden terör örgütüne karşı birlik mesajı için söylenmişti ..
ve bildiğim kadarıyla FİFA kurallarına aykırı bir olay , yani dünyada bir tek bizde
var bu marş ritüeli ..  bence , söylense de olur , söylenmese de ... çünkü o milli
gururumuz marşa uygun davranmıyor bu sporsever taraftarlar ..  

sporsever demek bile zor bu taraftara , takım ayırt etmeden söylüyorum ..
Avrupa seyircileri ve maç sonrası takım oyuncularının dostluk görüntüleri beni
imrendiriyor maalesef ..
« Son Düzenleme: Mart 14, 2010, 21:59:22 Gönderen: bigalım » Logged

* * *               * * *                * * *

Y A Ş A S I N    C U M H U R İ Y E T  !

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

* * *                * * *                * * *
EL TURCO
"COGITO, ERGO SUM"
Üye

Popülarite: 173

HANGI CILGIN BANA ZINCIR VURACAKMIS - SASARIM..

« Yanıtla #15 : Mart 15, 2010, 01:33:53 »

Şimdi haberi geldi , İBB – Diyarbakıspor maçında çıkan olayların sebebi , Marmara denizinin güneydoğusundan ( Muhtemelen Bursa tarafından) gelen bir martının Diyarbakırlı bir futbolcunun başına pislemesine olan haklı tepkiymiş. Üstelik ırkçı Bursalılar , şeytanın bile aklına gelmeyecek bir yöntemle martıya  müshil ilacı içirerek  mokunun yeşil-beyaz olmasını sağlamışlar. Ayrıca, güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre, martı mokunun aşırı derecede pis ve iğrenç kokmasından dolayı, Diyarbakırlı spor severler üç tane belediye otobüsüne molotof kokteyli atma hakkını, Nevruzda kullanmak üzere saklı tutuyorlar(mış).
Diyarbakırlı spor sevdalılarının, gönüllerinde taşıdıkları insan sevgisini körelttikleri için,
medeniyet ve hoşgörü duygularını yaraladıkları  için, 
 Somalili çocukların açlıktan ölmelerine sebep oldukları için,
Haiti depreminde , hatta bütün depremlerde ölen insanların vebalini taşıdıkları için, forumda objektif yazan herkesi Bursasporun ırkçı taraftarlarını kınamaya ve Ergenekondan  yargılanmaları için imza toplanmasına davet ediyorum.

...Her lafa verecek bir cevabım var,

Lakin bir  lafa bakarım laf mı diye,

Bir de söyleyene  bakarım adam mı diye...
BalkanTürk89
Onursal Üye

« Yanıtla #16 : Mart 15, 2010, 07:51:57 »

Şimdi haberi geldi , İBB – Diyarbakıspor maçında çıkan olayların sebebi , Marmara denizinin güneydoğusundan ( Muhtemelen Bursa tarafından) gelen bir martının Diyarbakırlı bir futbolcunun başına pislemesine olan haklı tepkiymiş. Üstelik ırkçı Bursalılar , şeytanın bile aklına gelmeyecek bir yöntemle martıya  müshil ilacı içirerek  mokunun yeşil-beyaz olmasını sağlamışlar. Ayrıca, güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre, martı mokunun aşırı derecede pis ve iğrenç kokmasından dolayı, Diyarbakırlı spor severler üç tane belediye otobüsüne molotof kokteyli atma hakkını, Nevruzda kullanmak üzere saklı tutuyorlar(mış).
Diyarbakırlı spor sevdalılarının, gönüllerinde taşıdıkları insan sevgisini körelttikleri için,
medeniyet ve hoşgörü duygularını yaraladıkları  için, 
 Somalili çocukların açlıktan ölmelerine sebep oldukları için,
Haiti depreminde , hatta bütün depremlerde ölen insanların vebalini taşıdıkları için, forumda objektif yazan herkesi Bursasporun ırkçı taraftarlarını kınamaya ve Ergenekondan  yargılanmaları için imza toplanmasına davet ediyorum.

+1  alkis  alkis  alkis

...hoşgeldin  Asker
BalkanTürk89
Onursal Üye

« Yanıtla #17 : Mart 24, 2010, 16:53:00 »

alkis   alkis   alkis   alkis
bigalım
" S E S S İ Z "
Onursal Üye

Popülarite: 226

Bruce Lee ..

« Yanıtla #18 : Nisan 04, 2010, 04:03:45 »

Rezalet bir penaltıyla diyeceğim ama penaltıyla uzaktan bile ilgisi olmayan
bir pozisyonla Bursa maçı çevirdi ve kazandı ..  Sercan gerçekten utanmaz bir
futbolcuymuş , resmen kendini attı topu kaybedince .. seyredin bana katıla
caksınız ..

önceki hafta da  hafta da Denizi'nin son dakikada penaltısı verilmemişti .
üstelik yüzde yüzlük bir hareketti kalecinin yaptığı ..  böyle haksızlıklarla
şampiyon olacaksa yazıklar olsun , ayrıca Sağlam da çıkıp utanmadan ;
" büyük takım oluyoruz artık " diyor ..  ben de ; " hadi leen " diyorum ..

* * *               * * *                * * *

Y A Ş A S I N    C U M H U R İ Y E T  !

Y A Ş A S I N   M U S T A F A   K E M A L ' İ N   O R D U S U  -  Y A Ş A S I N  D E N İ Z C İ L E R  !

* * *                * * *                * * *
ustaa
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Nisan 04, 2010, 23:36:17 »

bate kızma,ya ogarcık olsın,ya
Sayfa: 1 [2] 3 4
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Spor Köşesi  |  Konu: Tüm TÜRKİYE bugün BURSASPORLU! « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03588 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog