Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Haziran 24, 2017, 04:53:23
151.698 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Sitemizin Kuralları 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 5
Gönderen Konu: Sitemizin Kuralları  (Okunma Sayısı 21751 defa)
Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #10 : Aralık 16, 2007, 20:54:13 »

Smiley Birisi  bulduysa biz neden bulmayalım.. Neticede bazı doğuruları buluyoruz ki halen burdayız.
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #11 : Aralık 16, 2007, 20:55:30 »

Siteye giren herkez kurallara uymak zorunda, kişiler üye olmadan önce muhakkak üyelik sözleşmesini okumuş olmalı ve kabul etmeleri halinde siteye üye olmalılar. Üyelik sözleşmesinde yazılı kuralları çiğneyenler elbetteki siteden uzaklaştırılmalılar.

Fakat site yöneticileri de keyfi olarak üyelik kurallarında sık sık değişiklik yapmamalılar. Birgün arkalarına baktıklarında kimsenin üye olarak kalamayabileceğini akıllarından çıkarmamalılar. Saygılarımla.
Kurallar ekim 2006 dan beri aynı kurallar. Türban konusunda kurallara ilave yapılması gerektiğine karar verdik ve yapılması gerekeni düşündüğümüz şeyi yaptık. Kusura bakmayın ama T.C. rejimini tehdit eden türban meselesi konusunda müsamma göstermemiz mümkün değildir. O yüzden bu konudaki eleştirinizi de aynen size geri iade ediyorum.

SuBMaRiNeR
Submariner
Onursal Üye

Popülarite: 43

« Yanıtla #12 : Aralık 16, 2007, 21:34:23 »

Ben düşüncelerimle kimseye terbiyesizlik yaptığımı sanmıyorum Bay YuXeL o yüzden de iade olarak alabileceğim birşey olduğuna inanmıyor ve bunu sizin gençliğinize bağlıyorum. Benimki sadece sizlere yani site yönetimine nacizane bir tavsiye idi. Dediğiniz gibi Ben'de ülkemizdeki türbanlı kesimi kesinlikle savunmuyorum, hatta onları ortaçağ avrupasında rahibelerin giymeye başladığı ve hıristiyanlık dünyasınada st. paul'ün soktuğu bir kıyafeti bazı kadınlarımızın giymesini onlara yakıştıramıyorum. Merak edenler için aşağıda bir Rahibe ve bir Türbanlı bayan kıyafeti gönderiyorum yorum sizlerin.
Konu ile kaynağımı merak edenler aşağıdaki linklerden daha ayrıntılı bilgiye erişebilirler.

Haber Kaynakları:
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/haberdetay.php?hit=1766
http://www.kuvvaimilliye.net/news_detail.php?id=4750
http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=24496
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2007, 21:38:22 Gönderen: SuBMaRiNeR » Logged

Sesiz ve Derinden...
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Tozcu

« Yanıtla #13 : Aralık 16, 2007, 21:46:25 »

Sayın submariner,

Size saygısızlık yada terbiyesizlik yaptığınız ima eden olmadı. O yüzden yazınızın o kısmını neye dayanarak yazdığınızı yada hangi amaçla yazdığınızı bilemiyorum.

Takdir edersiniz ki, günümüz koşulları her an değişebilmektedit. Kurallar da inanın bana çok sık değişebilir. Türkiye Büyük Millet Meclisi harıl harıl olmasada sürekli yeni yasa çıkartıyor veya eski yasaları günün ihtiyaçlarına uyarlıyor. Bugünkü yaptığımız da bundan farklı birşey değildir. Bunu keyfiyet olarak görmenizin sebebini de anlayabilmiş değilim.

Gelelim diğer ve merak edebileceğinizi düşündüğüm kısıma.
Türban konusunda kurallara ilave yapmış olduğumuz için siteye bir daha girmemeyi düşünenler varsa inanın 1 gram dahi umurumuzda değiller. Zaten türbanlılar bizim hedef kitlemiz dışındadır.

Tekrar kurallar kısmına dönersek. Geçtiğimiz aylarda Türk ceza kanununda yapılan değişiklikler ve bizi de ilgilendiren diğer yasal düzenlemeler neticesinde site kuralları baştan sona değiştirilmektedir. 18 olan kural sayısı 48'e çıkacaktır. Ve inanınız ki  bu kural değişiklikleri tamamiyleri sizleri korumak içindir.

SuBMaRiNeR
Submariner
Onursal Üye

Popülarite: 43

« Yanıtla #14 : Aralık 16, 2007, 21:50:45 »

Mevcut yasalar çerçevesinde yapılan değişikliklere bir diyeceğimiz yok. Elbette bu çerçevede düzenlemeler yapmak en doğal hakkınız. Ben sadece keyfiyetten bahsettmiştim o kadar. Alınacak birşey olduğunu sanmıyorum.

Saygılar sunarım...

Sesiz ve Derinden...
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Tozcu

« Yanıtla #15 : Aralık 16, 2007, 21:55:28 »

Mevcut yasalar çerçevesinde yapılan değişikliklere bir diyeceğimiz yok. Elbette bu çerçevede düzenlemeler yapmak en doğal hakkınız. Ben sadece keyfiyetten bahsettmiştim o kadar. Alınacak birşey olduğunu sanmıyorum.

Saygılar sunarım...
Nedenini bilmiyorum ama yorumlarınız beni germeye başladı.
Alınacak bişey yok demişsiniz ve hala keyfiyetten bahsediyorsunuz.
Ne keyfiyeti arkadaşım?

Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #16 : Aralık 16, 2007, 21:58:07 »

Saygılar sunarım...
Nedenini bilmiyorum ama yorumlarınız beni germeye başladı.
Alınacak bişey yok demişsiniz ve hala keyfiyetten bahsediyorsunuz.
Ne keyfiyeti arkadaşım?

Gerilme abi rahatla derin derin nefes al... Smiley bak rahatlarsın.
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Tozcu

« Yanıtla #17 : Ocak 03, 2008, 15:30:34 »

Eski listedeki 18. madde bir aşağıya kaydırılıp 19. madde olmuştur. Yeri boşalan 18. madde olarak ta aşağıdaki kural uygulamaya sokulmuştur.

18-) Üyeler, birden fazla kullanıcı hesabı açamazlar. Birden fazla hesap açtığı tespit edilen kullanıcıların bütün hesapları ve bu hesaplar üzerinden gönderilen mesajlar uyarısız silinecektir.

Kanunlar, genelde geriye doğru işlemesede bu defa bu kuralı bozacağız. Şimdiye kadar birden fazla hesap açan kişilerin fazladan açtıkları hesaplar ve mesajlar silinecektir.
Mesajlarının silinmemesini isteyen kişilerin 15 Ocak saat 15:00'e kadar hangi hesapları açtığını ve bundan sonra sabit hesap olarak hangisini kullandığını bildirmesi gerekmektedir. Bu bildirimi yapmayan üyelerin şimdiye kadar açtığı bütün hesaplar ve bu hesaplar üzerinden atılan bütün mesajlar silinecektir.

zülü68
Pamukçılı...
Onursal Üye

Popülarite: 495

Avuç içi kadar Mutluluk yeter..

« Yanıtla #18 : Ocak 03, 2008, 15:41:02 »

İşte bu ya çok güzel bir fikir tebrik ederim sizi  en azından insanları tanımış oluruz teşekürler    alkis

Özlüyorum Seni ... Söylemek istediğim sözler var
Anlatılacak hikayeler anılar ...Tek haykırış nefesim kalmadı şimdi
Anlatamasam da yüreğime kazımışım onları soğuk gecelere sarılmışım anılarım ...
Anlatamasam da acı verse de kopamamışım senli günlerden.
Pişman mıyım ? - Asla - Az ve Öz  ...
AlperenKIRIM
Qırımtatar
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 136

« Yanıtla #19 : Nisan 01, 2008, 13:30:33 »

kipcaklar yasaklanidigi icin

bende alperenkirim'a bu forumda kirim tatarlari ve bulgaristan hakkinda yazi yazmayi yasaklamisimdir Cheesy hehehehehe

saglik olsun

Ant etkenmeñ , söz bergenmeñ bilmek içün ölmege
Bilip körüp milletimniñ közyaşını silmege
Bilmey , körmey biñ yaşasam qurultaylı han bolsam
Yine bır kün mezarcılar kelir meni kömmege

Noman Çelebi Cihan
Sayfa: 1 [2] 3 4 5
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Sitemizin Kuralları « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02074 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog