Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 20, 2017, 06:53:53
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Sitemizin Kuralları 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 2 [3] 4 5
Gönderen Konu: Sitemizin Kuralları  (Okunma Sayısı 22662 defa)
AlperenKIRIM
Qırımtatar
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 136

« Yanıtla #20 : Nisan 02, 2008, 09:51:16 »

kipcaklar yasaklanidigi icin

bende alperenkirim'a bu forumda kirim tatarlari ve bulgaristan hakkinda yazi yazmayi yasaklamisimdir Cheesy hehehehehe

saglik olsun

bizde alperenkirima bu yasayi kaldirmis bulunmaktayiz, yazsin kereta

biz dedigim alperenkirim nickini kullanan 5-10 tane farkli bg li kirim tatari Cheesy

son cumle shaka tabi hehehe

Ant etkenmeñ , söz bergenmeñ bilmek içün ölmege
Bilip körüp milletimniñ közyaşını silmege
Bilmey , körmey biñ yaşasam qurultaylı han bolsam
Yine bır kün mezarcılar kelir meni kömmege

Noman Çelebi Cihan
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #21 : Haziran 08, 2008, 19:03:17 »

alkis   alkis  sayın YUXEL sizi canı gönülden alkışlıyorum sitenizin kuralları çok akılcı ve 16.madde harika Wink  (1 GRAM DAHİ UMRUMUZDA DEĞİLLER) alkis alkis Evet Evet Wink
Evet, sitemizi türban için bir propaganda aracı olarak görenler hala umurumuzda değiller. Bu, 3 sene önce de böyleydi, takip eden 300 sene de böyle olacak.

efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Temmuz 03, 2009, 02:52:32 »

Kurallar güzel.İtiraz yok ama Fethullah Gülen sempatizanı, tarikatçı, türbancı gibi kelimlerin arasında gerici güzel olmamış.Herkes istediği şeye sempati duyar.Tabiki burası propaganda yeri değildir ama gerici tabiri biraz ağır olmuş.Onun yerine Türkiye Cumhuriyeti devletinin rejimine aykırı görüşlerin propagandası yapılamaz denebilirdi.Çünkü bizim gericilik olarak gördüğümüz şey bir çok insanın kendine rehber edindiği bir görüş.Aşşağılamak gibi gerici diye hitap etmek kesinlikle yanlıştır.Benim ricam maddenin kalması ama biraz daha yumuşak şekilde telaffuz edilmesi.

ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Temmuz 03, 2009, 03:03:18 »

Şimdi avşar Fetoş dersen tarikatçı dersen bide türbancı dersen direk gerici damgası arkasından otomatik gelir 3 alana bi bedeva olmadı 1 alana gerici yaftası bedava bu sitenin kuralları peşinen yazılmış bunu kabul etmeyenler zaten üye olmasın istenmiş bunlarda herhangi bir yumuşuma gevşeme veya sarkma olmayacaktır aynen devam edecektir sitenin kurallarını çiğneyenler direk gönderilecektir rica minnet anayasyı değiştirirsen gel sana burada yardımcı olacaz söz Wink
efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Temmuz 04, 2009, 02:56:05 »

Zapalka iyi demişsin güzel demişsin.Tarikatları anlarım, Fethullah Gülen'i anlarım ama türan neyin nesi.Bize ne türbandan isteyen güzel göstersin isteyen kötü göstersin.İnsanların tarikat ve siyasi partiler konusunda bir forumda propaganda yapması kesinlikle doğru değil ama kendi dinlerini konuşmaları, tartışmaları veya dinlerinin gereklerini tartışmaları bence zararsızdır.
ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Temmuz 04, 2009, 11:12:20 »

Sitemizde din propagandası yapmakta yasaktır Avşar buna islamda dahildir bu kuralida bilmiosun sanırım burası cami deil.
efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Temmuz 06, 2009, 18:25:35 »

Tamam öğrenmiş olduk bu arada ama din konusunda konuşmanın ne gibi bir sakıncası olabilir site açısından onu anlamadım.Ayrı bir bölüm açarsın, isteyen orda tartışır bu kimseyi ilgilendirmez.Bir konuda bilgisi olmayan biri bilgisi olan birine sorusunu bu konudan sorabilir.Bu propaganda demek değildir, sadece bilgi alışverişidir.İslam, Hristiyanlık, Yahudilik diye ayırmazsın, hepsini din başlığı altında toplarsın olay propagandadan çıkıp bilgi alışverişine girer.

Ayrıca Zapalka eğer cami olmazsa din sokağa taşar.Burdada din bölümü olmazsa din diğer konulara sıçrayabilir.Nasıl mı dersin? Bir konuda tartışma olduğu zaman biri çıkıp bu dinimizcede yasaktır dediğinde eğer bu konu o başlıkta tartışılırsa burası din forumuna döner.Ama bir başlık açıpta bu tür mesajları oraya taşırsak bu forumda din derli toplu ele alınır, her başlığa sıçramaz.Şahsi kanaatim bu yöndedir.

Muhabbetle
ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Temmuz 06, 2009, 20:15:13 »

Din ve inançlar çok hassas konulardır herkesin inancı farklılık gösterebilir istemedende olsa kiminin inancına ters gelen yazılar yazılabilir bunu darvin olayında gördük ve yaşadık herkes darvine hakaret etti ama tam tersini yapıp herkes muhammete hakaret etseydi ortalık ayaga kalkardı bilmem anlatabildimmi tonuştan din propagandası yapmayi ve üzerine tartişmayi pek uygun bulmuyoruz sitede millet birbirini kırmasın diye ha illa ben din tartişicam diyosan israrla fetoşun cemaat evleri var gir oraya orada yap mappetini burası yeri değil.
efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Temmuz 06, 2009, 20:50:48 »

Sn Zapalka.Muhabbetin başından beri senden böyle kibar bir cevap bekliyordum.Her cevabını merakla bekliyordum.İstediğim bir din bölümü açılması değil sizden kibar bir şekilde kurallar hakkında bilgi vermenizdi.

Keşke en başından böyle bir cevap verseydiniz.Birden burası cami değil gibisinden tepkiler vermeniz beni şaşırttı.Ama en başından böye açıklasaydınız keşke.
MaXiLLa
Kıdemli Üye

Popülarite: 139

« Yanıtla #29 : Temmuz 06, 2009, 22:26:31 »

Sn Zapalka.Muhabbetin başından beri senden böyle kibar bir cevap bekliyordum.Her cevabını merakla bekliyordum.İstediğim bir din bölümü açılması değil sizden kibar bir şekilde kurallar hakkında bilgi vermenizdi.

Bak şimdi bu olmamış. Önceki yazınızda akıl verip, "efendime söliyim, gericilik lafı şık olmamış, şöyle şöylee yapsak mı, yoksa böle böle mi yapsak" şeklinde olayı yorumlamışsınız. Ardındanda, kibar bi şekilde kurallar hakkında bilgi istedim demişsiniz. Ben bir kibarlık yada bilgi isteme göremedim ?

Forumların bazı üyeler tarafından sonuna kadar okunduğunu göz önünde bulundurunuz yazılarınızda. Yarın öbürgün oldu ki din tartışırken ben önce şöyle dediydim, sonradan böyle dediydim olmasın Smiley Site kuralları gibi net değildir dini konular, öyle-böyle lafı çarpıtmaya gelmez, kayıp düşersiniz maazallah.

Şerrefsizimm, bir cinnet herşeyi halleder !!
Sayfa: 1 2 [3] 4 5
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Sitemizin Kuralları « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.05233 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog