Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Temmuz 24, 2017, 17:42:44
151.699 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Sitemizin Kuralları 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 2 3 [4] 5
Gönderen Konu: Sitemizin Kuralları  (Okunma Sayısı 22042 defa)
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #30 : Temmuz 06, 2009, 23:32:10 »

Kurallar güzel.İtiraz yok ama Fethullah Gülen sempatizanı, tarikatçı, türbancı gibi kelimlerin arasında gerici güzel olmamış.Herkes istediği şeye sempati duyar.Tabiki burası propaganda yeri değildir ama gerici tabiri biraz ağır olmuş.Onun yerine Türkiye Cumhuriyeti devletinin rejimine aykırı görüşlerin propagandası yapılamaz denebilirdi.Çünkü bizim gericilik olarak gördüğümüz şey bir çok insanın kendine rehber edindiği bir görüş.Aşşağılamak gibi gerici diye hitap etmek kesinlikle yanlıştır.Benim ricam maddenin kalması ama biraz daha yumuşak şekilde telaffuz edilmesi.

A v ş a r, kurallar ile ilgili sorunun mu var? Kurallar eleştiriye açık değildir.
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2009, 23:33:15 Gönderen: Taran Kedi » Logged

dadiezel
Kıdemli Üye

Popülarite: 70

« Yanıtla #31 : Temmuz 06, 2009, 23:52:36 »

Tabiki burası propaganda yeri değildir ama gerici tabiri biraz ağır olmuş.Onun yerine Türkiye Cumhuriyeti devletinin rejimine aykırı görüşlerin propagandası yapılamaz denebilirdi.Çünkü bizim gericilik olarak gördüğümüz şey bir çok insanın kendine rehber edindiği bir görüş.Aşşağılamak gibi gerici diye hitap etmek kesinlikle yanlıştır.

Tamam işte kendin söylemişsin güzelce.Türkiye Cumhuriyetinin rejimini tehdit eden görüşlerin propagandası yapılamaz.Gericilikte bunların başında gelir.Bölücülük ve gericilik.
Ha gericilikten kastın sanayileşme ve makineleşmeye-robotlaşmaya karşı bir duruş,doğal hayata ve çevreye olan bir özlem ise eyvallah, hatta ne güzel !
Ama gericilik deyince akıllara başka şeyler geliyor ve hepimiz neyden konuştuğumuzu gayet iyi biliyoruz sanırım.
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2009, 23:53:29 Gönderen: dadiezel » Logged

ı ain't no white trash piece of shit.ı am better than you all.ı can out- learn you.ı can out-read you.ı can out-think you.ı can out-philosophize you.
ı am like god, and god like me!
ı am as large as god!
he is as small as ı !
he can not above me nor ı beneath him be!
efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Temmuz 07, 2009, 01:22:39 »

Doğru dersiniz.Ama sizin lügatınızda bilgi istemek sadece nasıldır, nedir kelimeleriylemi olur.Ne güzel yazmışsınız şöyle yapSAK, böyle yapSAK.Ayrıca ilk yazımda şöyle denebilirdi neden böyle dendi diye bir söz var.Bakın ordada szinlügatınıza göre soru içeren bir kelime var "NEDEN?"
ZaPaLKa_
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Temmuz 07, 2009, 05:05:56 »

Bak taran kedi ne demiş sitenin kurallarını tartışamassın tartışmaya açık deil uzatma daha fazla.
efendioğlu
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Temmuz 07, 2009, 12:46:56 »

Kurallar tartışılmıyor zaten.Kurallardaki ifadeler tartışılıyor Tarankedi.Ben kuralları kabul ettiğimi daha önceki mesajlarımdada söylemiştir.Kurallarda problem yok.Bizim konuştuğumuz kuralların bir maddesindeki ifade.
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Tozcu

« Yanıtla #35 : Temmuz 07, 2009, 13:02:51 »

Kurallar tartışılmıyor zaten.Kurallardaki ifadeler tartışılıyor Tarankedi.Ben kuralları kabul ettiğimi daha önceki mesajlarımdada söylemiştir.Kurallarda problem yok.Bizim konuştuğumuz kuralların bir maddesindeki ifade.
ifadeler de özenle seçilmiştir. İfadeler de tartışmaya açık değildir.

Bu sitede, dini propaganda, TÜRBAN propagandası ve cemaat propagandası yasaktır. Bu madde hem bütün olarak, hem de parça olarak tartışmaya veya yoruma açık değildir.

Sana ifadeleri sorgulayabileceğini düşündüren şey yada kişi neydi?

hala54
Onursal Üye

Popülarite: 254

Türk Esirlik Kabul Etmeyen Bir Millettir!

« Yanıtla #36 : Temmuz 07, 2009, 13:23:42 »

Dinsizlik propagandası da aynı ölçüde yasakmı? Wink

Adalet nedir?
Her şeyi yerine koymak.
Zulüm nedir?
Bir şeyi yerine koymamak, başka yere koymak

Mevlana Celaleddin Rumi
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Tozcu

« Yanıtla #37 : Temmuz 07, 2009, 13:38:04 »

Dinsizlik propagandası da aynı ölçüde yasakmı? Wink
O da bir nevi inanç sayılır, dolayısıyla onun da propagandası yasak Smiley

hala54
Onursal Üye

Popülarite: 254

Türk Esirlik Kabul Etmeyen Bir Millettir!

« Yanıtla #38 : Temmuz 07, 2009, 13:54:41 »

Eyvallah Taran Pisim,  Asker

Adalet nedir?
Her şeyi yerine koymak.
Zulüm nedir?
Bir şeyi yerine koymamak, başka yere koymak

Mevlana Celaleddin Rumi
Ozan
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Ağustos 30, 2009, 18:07:35 »

Sevgili Taran Kedi,

Siyasi propaganda ile ilgili bir kurallı özellikle aradım ama bulamadım.Herhalde atladınız yada unuttunuz.Benim bu mesajı yazmaktaki amacım şikayet yada sitem değil sadece unuttuysanız hatırlatma babındadır.Sonra biri siyasi avatar koyduğunda yada bir siyasi partiyi yere göğe sığdıramadığında kurallara aykırı bir iş yapmadım kurallar dahilinde hareket ediyorum diyemesin Smiley
« Son Düzenleme: Ağustos 30, 2009, 18:11:03 Gönderen: Ozan » Logged
Sayfa: 1 2 3 [4] 5
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Sitemizin Kuralları « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03223 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog