Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ekim 23, 2017, 07:23:00
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: KAMUOYUNA SAYGILARIMLA... 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1]
Gönderen Konu: KAMUOYUNA SAYGILARIMLA...  (Okunma Sayısı 4868 defa)
Dobruca34
Dobruca34
Onursal Üye
*****

Popülarite: 40
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 540


WWW
« : Mayıs 14, 2012, 15:52:00 »

http://desmond.imageshack.us/Himg853/scaled.php?server=853&filename=zcanbey.jpg&res=landing

KAMUOYUNA SAYGILARIMLA...

Değerli arkadaşlar,

Bu günlerde içinde adımın bulunduğu bir davetiye Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği tarafından Rafet Ulutürk imzalı olarak toplumumuza dağıtılmakta veya internet üzerinden davet yapılmaktadır.
Bu davetiyede, ismim bilgim dışında  kullanılmış  olup, davet sahibi kişi ile birlikte olmam veya anılmam; asla kabul edemiyeceğim  bir davranıştır.

Şöyle ki adımı iznim ve bilgim dışında kullanan  Rafet Ulutürk  adlı şahıs, beni, kurucusu  olduğum Federasyonumuzu, Yönetim Kurulu Üyelerimizi ve camiamızın saygın kişilerini kast ederek kısa bir süre önce her türlü edep ve adap sınırını aşarak olur olmaz yerlerde aleyhte  yazılar yazmış, şahsım üzerinden mensubu ve yöneticisi olduğum partime laf uzatmış, asılsız itham ve iftiralarda bulunmuştur.

Ne olmuştur, ya da hangi oyunun maşasıdır ki, şimdi bu şahıs bilgim ve iznim olmaksızın adımı kullanmak  ihtiyacını hissetmiştir,  kamuoyunun takdirlerine sunuyorum.

Şahsımı, camiamızın önde gelen saygın insanlarını ve kurumlarını, siyasi partimi, Bulgaristan  Parlamentosunda yüzbinlerce insanın  temsilcisi olan  Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinin değerli Başkan, Yönetici  ve milletvekillerini ar ve haya duygularını  hiçe sayarak rencide eden, önüne gelene yalan beyanlarla laf atan; hangi amaca ve kime  hizmet ettiği belli olmayan  bu şahıs ve onun gibi olanlarla beraberlik içinde olamayacağımı  bilmenizi isterim.

Bu tip insanlara  hak etmedikleri  itibarın gösterilmemesinin gerektiği düşüncesiyle, bu davete katılmayacağımı  değerli bilgilerinize sunar, adımı izinsiz  kullananlara karşı her türlü yasal başvuru ve tazminat haklarımı kullanacağımı bilmenizi ister, hepinizi saygıyla selamlarım.

Av. Özcan PEHLİVANOĞLU
Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM) Başkanı
Rumeli Balkan Federasyonu Kurucu ve I. Dönem Genel Başkan
MHP MYK Üyesi

http://www.turkelpress.com/?p=6704
http://www.yalquzaq.com/?p=22423
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2012, 15:53:24 Gönderen: Dobruca34 » Logged
Sayfa: [1]
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: KAMUOYUNA SAYGILARIMLA... « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:      MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02586 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

    Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog