Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ekim 21, 2017, 16:58:13
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Bulgaristan  |  Konu: PEHLİVANOĞLU SOFYA'DA HÖH LİDERİ LÜTFİ MESTAN'LA GÖRÜŞTÜ... 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1]
Gönderen Konu: PEHLİVANOĞLU SOFYA'DA HÖH LİDERİ LÜTFİ MESTAN'LA GÖRÜŞTÜ...  (Okunma Sayısı 2841 defa)
Dobruca34
Dobruca34
Onursal Üye
*****

Popülarite: 40
Offline Offline

Mesaj Sayısı: 540


WWW
« : Şubat 08, 2015, 01:37:01 »

PEHLİVANOĞLU SOFYA'DA HÖH LİDERİ LÜTFİ MESTAN'LA GÖRÜŞTÜ...

Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM) nin yöneticisi ve aynı zamanda MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan Av. Özcan PEHLİVANOĞLU Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH / DPS) Genel Başkanı Lütfi Mestan uzun süren bir görüşme yaptı...

Bu görüşme sırasında Bulgaristan Türkleri ile Türkiye'de yaşayan Bulgaristan Cumhuriyeti vatandaşı olanların sorunları üzerinde duruldu. Ayrıca son dönemde Bulgaristan'ın yaşadığı siyasal ve ekonomik sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu..

HÖH lideri Lütfi Mestan'da Türk Milletine selamlarını iletti ve yapılan seçimlerde Türkiye'de yaşayan BG vatandaşlarının partisine verdiği destekten dolayı teşekkür etti... Bulgaristan Türkleri başta olmak üzere tüm Rumelili ve Balkanlı göçmenlerin kurduğu stk'ların öneminin farkında olduklarına özelllikle vurgu yaparak önümüzdeki aylarda yapacağı Türkiye ziyaretinde bu derneklere gelmek istediğini belirti.

Hedeflerinin Bulgaristan'a ve Bulgaristan'da yaşayan tüm insanlara hizmet etmek olduğunu söyleyen Mestan, Türklere yapılanlara karşıda sessiz kalmayacaklarına vurgu yaptı. Bunun uzun süreli bir mücadele gerektirdiğinin altını çizen Mestan kendilerine verilen desteğin artarak devam etmesini istedi..

Bu ziyarette RUMELİ Tv Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yılmaz, Mehmet Erdemyılmaz ile HÖH Ege Bölgesi Temsilcisi İsmail Vatansever'de hazır bulundu..

RUBASAM BASIN BÜROSU

http://www.rubasam.com/NewsDetail.Asp?NewsID=4797&Title=PEHL%DDVANO%D0LU-SOFYA%B4DA-H%D6H-L%DDDER%DD-L%DCTF%DD-MESTAN%B4LA-G%D6R%DC%DET%DC...
Logged
Sayfa: [1]
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Bulgaristan  |  Konu: PEHLİVANOĞLU SOFYA'DA HÖH LİDERİ LÜTFİ MESTAN'LA GÖRÜŞTÜ... « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:      MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03087 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

    Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog