Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 21, 2017, 16:38:13
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: Lösemi Hastası Bir Gence(göçmen) Yardım Kampanyası, ÖNEMLİ 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
Gönderen Konu: Lösemi Hastası Bir Gence(göçmen) Yardım Kampanyası, ÖNEMLİ  (Okunma Sayısı 20206 defa)
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« : Aralık 21, 2006, 20:57:58 »

Arkadaşlar aşağıdaki bilgi mailime geldi. Bizim gibi bir göçmen kardeşimiz lösemi nin pençelerine düşmüştür. Şimdi yardımlaşma ve dayanışma zamanı, az çok demeden herkesin maddi yardım yapmasını bekliyorum.

Ferdi Vatansever,  Bilgisayar Mühendisliği okurken hiç ummadığı bir zamanda  amansız bir hastalığa yakalandı. Lösemi hastalığına yakalanmıştı. Uzun bir  süre tedavi olmasına rağmen doktorlar ilik nakli olmadan iyileşemeyeceğini  söylediler. Maddi yetersizlikler içerisinde, tek çocuklarının gözleri  önünde erimesine dayanmakta güçlük çeken aile ümitlerini yardımsever  kişilerden toplanacak paralara bağladılar. Tedavi boyunca bütün maddi  birikimlerini kaybeden aile oğullarına uzanacak yardım elini bekliyorlar.

Yeditepe  Üniversitesi Onkoloji bölümünün vermiş olduğu rapora göre, Lösemi  hastası Ferdi Vatansever' in yaşaması için ilik nakline ihtiyaç duyulmuştur. Kemik iliği naklinde ithal ilaç ve malzemeler kullanıldığından  maliyeti yüksektir. Bu hastalığın tedavisi için ortalama 350.000 YTL'ye  ihtiyaç duyulmaktadır.

Ferdi Vatansever hakkında ki bilgilere, Coşkunöz A.Ş.'de çalışan bir yakın  akrabası sayesinde ulaşılmıştır.

Babası  Halil İbrahim VATANSEVER' in telefonu : 0532 737 67 15
BANKA HESABI;
FERDİ VATANSEVER
GARANTİ BANKASI, KESTEL ŞÜBESİ,
ŞÜBE KODU: 577  , HESAP NUMARASI:  6299944

Boondock_Saint
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 344

Veritas

« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2006, 21:04:36 »

Yardım  eli  mutlaka  uzatılması gerek,Ben varım.
ahmet
Sivil Admin
Onursal Üye

Popülarite: 363

İstanbulll :))

« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2006, 21:09:29 »

allah acil şifalar versin, insan sağlıklıyken sanki hiç hasta olmıyacakmış gibi gelir
damlaya damlaya göl olur bende varım.

ayhan
Administrator
Üye

Popülarite: 36

« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2006, 21:20:24 »

garanti bankasında "ferdi vatansevere yardım hesabı" adında hesaba bende yardimda bulundum,  acil şifalar diliyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2006, 21:25:03 Gönderen: ayhan » Logged

Biz Balkan Türküyüz, Az yemek için Çok çalışmamız gerekir.
AYÇE555555
forever mestanlı
Onursal Üye

Popülarite: 198

« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2006, 22:26:20 »

ben de katkıda bulunacağım
DeNiZ ŞeYTaNi
Kıdemli Üye

Popülarite: 182

E&B

« Yanıtla #5 : Aralık 22, 2006, 23:40:12 »

elimden gelen tüm yardımı yapıcam yakınlarıma söylüycem  3 5te olsa yardım edebilirsek ne mutlu bize.çünkü resimleri gördügümde çok duygulandım kestelde benim arkdaşımın arkadaşı kanserdi ve daha 85 dogumluydu aynı şeyin bir kez daha yaşanmasını istemiyorum . çok büyük geçmiş olsun açil şifalar diliyorum...

Metaphorus
Paradoxus
Kıdemli Üye

Popülarite: 96

« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2006, 00:30:44 »

Belirtilen banka hesabına ben de imkanlarım doğrultusunda gerekli bağışı yapacağım, bu zorlu hastalığa yakalanan genç hemşerimize,imkanınız  el verdikçe  yardımcı olmalanızı tavsiye ediyorum.. Gerçekten zor bir durum..  Bir gün,hiç beklemediğimiz bir anda hepimizin başına böyle bir hal gelebilir.. Böyle durumlarda maddi,manevi desteğinzi hiç eks... etmeyin..

Cogito Ergo Sum!..
buse
çileğim,dün,bügün,yarın :)
Onursal Üye

Popülarite: 218

Herşey yaşandığı an güzeldir...

« Yanıtla #7 : Aralık 23, 2006, 09:17:57 »

Acil şifalar dilerim Ferdi arkadaşımıza ve dualarım onunla olacak.Bende varım ve elimden gelen katkımı yaptım.
İnşallah bu desteğimizle iyi olacaktır.
İyi ve kötüden iyiye desteğimiz böle dürumlarda belli olacak.
Lütfen tüm ziyaret eden ve bu ortama bağlanmış herkesten rica ediyorum.DeNiZ ŞeYTaNi arkadaşımızın dediği gibi "3 5te olsa yardım edebilirsek ne mutlu bize"ne mutlu önce Ferdi,ye ailesine ve hepimize...

Herşey an,lık ve her an benim,yakınımızın bizim başımıza gelebilir...
« Son Düzenleme: Aralık 23, 2006, 09:19:31 Gönderen: buse » Logged

"All that glitters is not gold"

Aşığım "hayata" ve hep aşık kalacağım Smiley
angelunsatanas
Excel Mühendisi
Onursal Üye

Popülarite: 286

« Yanıtla #8 : Aralık 23, 2006, 23:15:12 »

Arkadaşlar Lütfen elimizden geldiğince yardım edelim. Biz de birkaç arkadaş kendi aramızda yardım toplayacağız.

Biraz daha duyarlı olalım.
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #9 : Aralık 24, 2006, 01:18:16 »

Bugün Ferdi nin babası ile telefonda görüştüm. 70 milyar gibi bi eks...leri kalmış. Etrafınızdaki herkese ve derneklere bu hesap numaralarını ve bilgileri ulaştırmaya çalışın.

Sayfa: [1] 2 3 ... 5
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: Lösemi Hastası Bir Gence(göçmen) Yardım Kampanyası, ÖNEMLİ « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02283 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog