Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 23, 2017, 14:11:33
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: Lösemi Hastası Bir Gence(göçmen) Yardım Kampanyası, ÖNEMLİ 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 5
Gönderen Konu: Lösemi Hastası Bir Gence(göçmen) Yardım Kampanyası, ÖNEMLİ  (Okunma Sayısı 19658 defa)
diadra
Kıdemli Üye

Popülarite: 102

« Yanıtla #10 : Aralık 24, 2006, 01:31:50 »

Bu konuda bizi haberdar ettiğin için saol Yuxel. İnşallah bizim yardımlarımız sağlığına kavuşmasında etkili olur. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Çok üzüldüm..

Ne kalem kılıçtan
ne kılıç kalemden üstün olsun
öğrensinler birlikte yaşamayı
örneğin kalem
aşk şiirleri yazsın
ve köreldikçe kılıç yontsun..
sezen
s/ezgi/sel...
Onursal Üye

Popülarite: 284

« Yanıtla #11 : Aralık 24, 2006, 01:39:24 »

Allah acil şifalar versin,daha çok genç Sad, mutlaka katkıda bulunacağım  .

“Ben nehir kıyısındaki parmaklığım; tutunabilen tutunsun bana ama koltuk değneği değilim kimse yaslanmasın bana… “

Nietzsche
angelunsatanas
Excel Mühendisi
Onursal Üye

Popülarite: 286

« Yanıtla #12 : Aralık 24, 2006, 01:40:53 »

Bugün Ferdi nin babası ile telefonda görüştüm. 70 milyar gibi bi eks...leri kalmış. Etrafınızdaki herkese ve derneklere bu hesap numaralarını ve bilgileri ulaştırmaya çalışın.

İşte bu çok güzel bir haber  Smiley

Ben şahsen bir çok Siteye taşıdım bu olayı. Ayrıca birçok arkadaşımızla inşallah Para yardımında bulunucaz. Arkadaşlar üç beş arkadaşınıza bunu söylediğinizde gerçekten herkes elini cebine atıyor. İnşallah kardeşimiz kurtulacak. Hayata yeniden merhaba diyecek.
DeNiZ ŞeYTaNi
Kıdemli Üye

Popülarite: 182

E&B

« Yanıtla #13 : Aralık 24, 2006, 01:55:33 »

ben bu habere çok sevindim .çok güzel bi haber inşallah hem dualarımız hemde yardımlarımız onun iyileşmesi dileğiyle...

tr_holligann
tr_holligann
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #14 : Aralık 24, 2006, 02:27:48 »

çok güzel bi  olay ve çok güçlü bir dayanışma gerek arkadaşlar... hepimizin az çok demeden elimizden geldiği kadar yardım etmeliyiz...
BENİM Bİ FİKRİM VAR ÖNCEDEN BELİRTİLDİMİ BİLMİYORUM AMA
BAYRAM YAKLAŞIYO HERKES KURBAN ALICANA KURBAN PARALARINI HESAP NUMARASINA YATIRABİLİR...
BENCE ÇOK TA FAYDALI OLUR..
DUALARIMIZI VE YARDIMLARIMIZI EKSİK ETMEYELİM..
ALLAH yardımcısı olsun ALLAH kimseyi düşürmesin...

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.
WhiteSpiDeR
. SINCE 1979 .
Onursal Üye

Popülarite: 358

« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2006, 14:02:51 »

Nabure Fabi ile Metonun oraya birer yardim kasasi yaptirip koysak..artik haftalik mi acar parayi havale edersin bilmem ama..Bi şekil bi şekil bunu çoğallaştıralım deli..Gerek avcilardaki bi iki göçmen kafesine daha gideriz.. sonuçta senin elinde belgeler ve resimler var onlarida ortaya koyariz.. gereken neyse artik milletin sağ duyusuna kalmiş..Bizim iş yerinde de var ayni olay ilaçlari tr de cok pahali,zaten karaborsada satiliyormuş duydugum kadari ile..Bg den geldi 2 3 kere ilaç burdaki bizim vatandaşa.. konuşalim bunu Yüksel
meli
meli
Onursal Üye

Popülarite: 172

« Yanıtla #16 : Aralık 28, 2006, 14:13:13 »

Garanti Bankasında işlemler çok hızlı oluyor.Az da olsa Bayramdan önce yatırmak isteyenler hiç vakit kaybetmesinler.Keşke Toplanıp Site adına yatabilse.Ama bu belki daha önce ve daha erken haberimiz olsaydı olurdu.Şimdi bir hafta dışarıda yemek iyeceğimize o parayi bayramdan sonraya bırakmadan yatırmak bence en doğrusu.
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2006, 14:17:27 Gönderen: meli » Logged

"Nice insanlar gördüm,üstünde elbise yok.Nice elbiseler gördüm içinde insan yok"
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #17 : Ocak 01, 2007, 21:42:20 »

Keşke Toplanıp Site adına yatabilse.Ama bu belki daha önce ve daha erken haberimiz olsaydı olurdu.
Site adına yatmasının benim için bir anlamı yok. Anlamı olan tek şey, banka hesabına yatan yardım paralarıdır. Biraz önce Ferdi nin babsaıyla telefonda gömrüştüm, hem bayramlaşmak amacıyla hem de ne kadar eks...leri olduğunu öğrenmek için. Hala 50 milyar eks...leri varmış ve ameliyat için 1-2 ay içerisinde ameliyat olması gerektiğini söyledi kendisi. Ha gayret arkadaşlar, hazır bayram vesilesiyle tüm eş dost ve akrabalarınıza duyurun bu olayı, Ferdi yi kurtarmaya ramak kaldı.

buse
çileğim,dün,bügün,yarın :)
Onursal Üye

Popülarite: 218

Herşey yaşandığı an güzeldir...

« Yanıtla #18 : Ocak 05, 2007, 08:47:46 »

Keşke Toplanıp Site adına yatabilse.Ama bu belki daha önce ve daha erken haberimiz olsaydı olurdu.
Site adına yatmasının benim için bir anlamı yok. Anlamı olan tek şey, banka hesabına yatan yardım paralarıdır. Biraz önce Ferdi nin babsaıyla telefonda gömrüştüm, hem bayramlaşmak amacıyla hem de ne kadar eks...leri olduğunu öğrenmek için. Hala 50 milyar eks...leri varmış ve ameliyat için 1-2 ay içerisinde ameliyat olması gerektiğini söyledi kendisi. Ha gayret arkadaşlar, hazır bayram vesilesiyle tüm eş dost ve akrabalarınıza duyurun bu olayı, Ferdi yi kurtarmaya ramak kaldı.

Umarım Bayram öncesi ve sonrası Ferdi arkadaşımız adına  daha da umutlu geçmiştir.
Bu durumu lütfen unutmayalım ve katkılarımız devam etsin.Sitemizde hergün yeni ziyaretçi ve katılan arkadaşlarımız oluyo.
Birolun dediği gibi çevremize yaydığımızda daha da fazla imkanımız olacak kısa sürede gerekli miktarın toplanmasına.
İnşallah tamammen iyileştiğikten sonra Ferdi, yine onun yanında olacağız  Smiley

"All that glitters is not gold"

Aşığım "hayata" ve hep aşık kalacağım Smiley
buse
çileğim,dün,bügün,yarın :)
Onursal Üye

Popülarite: 218

Herşey yaşandığı an güzeldir...

« Yanıtla #19 : Şubat 07, 2007, 11:48:20 »

Ferdi arkadaşımızın babası ile görüştüm ve bu mutluluk tüm günüme yansıyacak,hatta bugune dair bu anı önümüzdeki günlere de .Çok kısa bir süre sonra ilik nakli olacak. Smiley
Maddi olarak imkanlarımız çerçevesinde desteğimiz oldu iyi kötü.
Dualarımızı neolur esirgemeyelim  Smiley

"All that glitters is not gold"

Aşığım "hayata" ve hep aşık kalacağım Smiley
Sayfa: 1 [2] 3 4 5
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: Lösemi Hastası Bir Gence(göçmen) Yardım Kampanyası, ÖNEMLİ « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03599 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog