Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 22, 2017, 18:18:01
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Herkes kendini tanıtsın 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 15
Gönderen Konu: Herkes kendini tanıtsın  (Okunma Sayısı 57987 defa)
RaZgRaDLI
Kıdemli Üye

Popülarite: 35

Dunya barısı. :)

« Yanıtla #10 : Haziran 23, 2006, 13:46:59 »

puhahah.Arkadaslar buuu  form kendinizi tanıtım ammclı acılmamıss sadece kendinizi tanıtmanız hakkınızda bazı bilgileri kisilik kartınıza ekleyerek sizi daha iyi tanımamızı saglamak amaclıı acılmısbir form.Yanılıyormuyun yuxel 66  piksel Grin Wink

Oyun Bittiginde Kralda Piyonda Aynı Kutuya Girer.!!!
angelunsatanas
Excel Mühendisi
Onursal Üye

Popülarite: 286

« Yanıtla #11 : Haziran 23, 2006, 14:03:28 »

puhahah.Arkadaslar buuu  form kendinizi tanıtım ammclı acılmamıss sadece kendinizi tanıtmanız hakkınızda bazı bilgileri kisilik kartınıza ekleyerek sizi daha iyi tanımamızı saglamak amaclıı acılmısbir form.Yanılıyormuyun yuxel 66  piksel Grin Wink

Ewet birazcık yanılıyosun... şöle ki YuXeL'in verdiği link http://www.balkanlar.net/forum/index.php?board=38.0   Balkanlar.Net Tartışma Forumu  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım başlıklı bölümdür... Burda arkadaşlarımız kendileri hakkında tanıtıcı bilgilere yer verirler ve bölelikle kim neyin nesi anlayabiliyoruz.

Ayrıca şaun içine yazdığımız başlığın amacı bizi BİRBİRİMİZİ TANIYALIM başlıklı foruma yönlendirmektir. Ama bazı arkadaşlarımız yazıları tam okumamış olacaklar ki kendilerini bu başlık altında tanıtıyolar. Arkadaşlar eğer sizde bizim Balkanlar.Net üyelerinin sizi az da olsa tanılamalarını istiyorsanız lütfen http://www.balkanlar.net/forum/index.php?board=38.0 linkine tıklayın ve orda kendinize uygun tanıtımı yapabilirsiniz.
bogutevolu
mustafa
Onursal Üye

Popülarite: 64

« Yanıtla #12 : Kasım 17, 2006, 11:31:56 »

Ben Bogutevolu
Hepinize merhaba
Atalarım Bulgaristan muhacirlerinin en eskilerinden sayılır.
2.Balkan savaşı öncesi Komita hareketleri yüzünden Baba tarafım Çepelare yakınındaki Bogutevo'dan, anne tarafım ise Laki yakınındaki Lakavitsa köyünden göç etmiş.
Köklerimi internet sayesinde arayıp buldum.
Halen oralarda akrabalarımız olmalı.
Ama artık irtibat kopmuş durumda..
Köyümün resimleri beni bir derece teselli ediyor.
Bu konularda çok düşündüm.
Balkanların çok parçalanmış yapısı göz önüne alındığında milli ve etnik ayrılıkları birleştiren bir üst bağlılık Balkanlar için elzem gibi görünüyor. Rodop Türkleri kavramı bana çok önemli görünüyor. Pomakları Balkan kurtlarına yedirmemek için özellikle Bulgarların etnik Türk kökenine vurgu yapmak gerekiyor.
Asıl onlara köklerini hatırlatmak lazım.
Bu konuda söylenecek çok şey var.
Bu forum kendimizi ifade edebilmek için çok yararlı olacak.
Hepinize selamlar...

Nassınız, eyi misiniz ?
Cennet'Te Ölmek
MORPHEUS
Kıdemli Üye

Popülarite: 16

« Yanıtla #13 : Kasım 17, 2006, 14:23:51 »

merhababen de ugur  bnm de atalarım eskılerdengercek bır balkan turkuyum  kırac ta  ıkamet etmekteyım    askerım Smiley

ben icap ettiği zaman en büyük hediye olmak üzere, türk milletine canımı vereceğim
bad_boyum87
Yeni Üye
*

Popülarite: 4

Maviş..

« Yanıtla #14 : Kasım 18, 2006, 01:06:26 »

razgrad-ısıklar koy
avcılar- fıruzkoy
mehmet 18
sıradan bırıyım..

rexor
Yeni Üye
*

« Yanıtla #15 : Aralık 04, 2006, 17:52:10 »

sağol yuxel aga çok iyi düşünmüşsün bunu

Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür
yarenler
Yarenler
Yeni Üye
*

Selam olsun doğduğum topraklara.....

« Yanıtla #16 : Aralık 05, 2006, 23:23:18 »

Ben Niğde Bordanım. selanik-Kozana 1923  Mubadil göçmenlerindenim. Türkiye doğumluyum.Anam bubamda Türkiye doğumlu.Fakatttttttttttttttttttt;

Ben Ecdadımın doğduğu topraklara aşığım.Yangınım.selanik-Kozana-Dortanlı köyü benim memleketim.Gider gezerim gelirim.

İnsaalah birgün "Atıma biner pusatlarımı kuşanır fetih süvarisi olup bir daha geri dönmemecesine temelli yol alır giderim  memleketime.

Topraklarından koparılmış tüm muhacir kardeşlerime selam sevgi hürmetlerimle birlikte saygılarımı sunarım.

Aslını unutma.Örfünü unutma.Şiveni unutma.Giyimini unutma. Türklüğünü unutma ve  en azından ecdadının doğduğu toprakları unutma.

Bu   ülkü ve sevgiyle kalın. ALLAHA EMANET OLUN....yarenler....

Macır emşerilerim;
      Abe kuzum nerdesiniz beyağu.--Aman be kadelerim İc sesiniz şamatanız çıkmayıverir.-Bak şimdi yanınıza te büle gelerom.Çarın be asanları,issinleri,Atice ve melaatları da iki tenecik laf edelim.
***********************************************************************************************

Kimse bu tür yazımdan  alınmasın. Ben şeref duyarım.ben buyum kardeşim.
   Anamın konuştuğu şivesinden, giydiği koca donundan ve takındığı mapezinden, yediğim örfenem,işimiim,tarana ve paparamdan de hiç kocunmam ve utanmam. Bilakis  şeref duyuyorum. Vaarmı diyeceğiniz beyau.---yaren.saygılarımla.

""""""Muhacirler terkedilen toprakların hatıralarıdır.""""M.K.ATATÜRK ten .....Yarenlere....
rexor
Yeni Üye
*

« Yanıtla #17 : Aralık 06, 2006, 14:55:49 »

slm ben mehmet kocabaş kocaeli\gebzede oturvarın ama şimdi ıspartada okuyvarın 2 senelik bu sene son senem kısmetse. 1986 kardjali doğumluyum bu siteyide çok sevdim yuxel ve bıratlarına bu siteyi yaptıkları için çok teeşkkür etverün ve tüm goca macırlara buradan selamlarımı gönderverin
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2006, 14:58:21 Gönderen: rexor » Logged

DeNiZ ŞeYTaNi
Kıdemli Üye

Popülarite: 182

E&B

« Yanıtla #18 : Aralık 06, 2006, 17:47:48 »

kırcalili ve hemde gebzeden bir kişi daha aramızda hoşgeldin  mehmet gülüm  Wink

rexor
Yeni Üye
*

« Yanıtla #19 : Aralık 06, 2006, 21:26:05 »

iidir ba bırçet seni sormalı sen gebzenin neresindesin isim ni ben şekerpınardanım bigün beklerim haykam kendine ii bak goca macır

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 15
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Balkanlar.NET  |  Konu: Herkes kendini tanıtsın « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.04801 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog