Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 21, 2017, 16:41:24
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: AŞKINIZI burdan ifade edebilirsiniz...güzel sözlerle 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 3 ... 19
Gönderen Konu: AŞKINIZI burdan ifade edebilirsiniz...güzel sözlerle  (Okunma Sayısı 57572 defa)
extreme_handsome
Üye

Popülarite: 10

KARANLIK GECELERDE BULUŞALIM....

« : Mart 11, 2007, 14:01:07 »

benim başlattığım için iilk olarak bnm sölemem gerektiğini düşünüyorum...

......Yanında benden yakın başka biri de olsa , her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda , ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda , biliyorum bu gece beni düşüneceksin.
.......Sokakta bir kiz gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE
........Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalacak kadal asil dir.
........Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
......Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
......ANSIZIN UYANIRSAM GECENİN BİR YAISINDA,GÖZLERİN DALARSA SONSUZ KARANLIGA,BİR SICAKLIK DUYARSAN ÜSÜYEN AVUCLARINDA,BİLKİ SENİ DUSUNUYORUM...

bu sözler sewdiğim halde karşılık alamadğım biricik aşkıma....((o biliyo kendini))

(((HER GECENİN BİR SABAHI OLMALI)))
tepid storm
Yeni Üye
*

Popülarite: 2

« Yanıtla #1 : Mart 11, 2007, 15:06:06 »

* Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri...

kelimelerin gücünü bilmiyorsan insanların yapabileceklerini asla tahmin bile edemezsin...
extreme_handsome
Üye

« Yanıtla #2 : Mart 12, 2007, 18:45:55 »

***Yalnızlık üşümekse,yalnızım üşüyorum.Sensizlik uçurumsa,tut kolumdan düşüyorum.Soru sorma cevabını bilmiyorum.Bildiğim tek şey seni çok seviyorum...
***Yağmuru kıskandım, sana dokundu diye.Rüzgarı kıskandım,kolunu aldı diye.Yollara küstüm ayırdı diye.Yalnız geceyi sevdim,seni rüyamda gördüm diye
***Uyuştur kanımı,başımı döndür,yatır dizlerine ömrümü söndür,çekme dudaklarını dudağımdan nefesim kesilsin,öperek öldür beni güzel gözlüm
***Unutma;unutulanlar unutanları asla unutmazlar
***Ne dil yeter seni anlatmaya,ne göz kıyar sana bakmaya,ne ellerim dayanır sana dokunmaya,ne kollarım dayanır seni sarmaya...
***Gözlerin nehir,kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun.Düştüğüm  yer dudakların olsun.
***Artık her sabah uyandığımda yaşadığmın farkına varmadan seni çok sevdiğimin farkına varıyorum.İçime öyle bir işlemişsinki buna engel olamıyorum.Seni çok seviyorum
***İlk defa bi aşkım için karanlık sokaklarda göz yaşı döktüm!! ama o ne yaptı ...başkasıyla
***Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi
***Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
***Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde..

tatlı buse
tatlı buse
Onursal Üye

Popülarite: 58

Gece ne kadar karanlıksa yıldız o kadar parlaktır.

« Yanıtla #3 : Mart 14, 2007, 09:27:05 »

seni düşünürüm...gecelerimi aydınlatan gözlerini bir de...koy beni zindan gecelere daha çok aydınlayım..saklamadım sevgimi geçer mi,yaşadığım acılar diner mi,beklediğim geceler gelir mi...senle olmadan...

* Herşeyi bilmene gerek yok,haddini bil yeter. *
RaZgRaDLI
Kıdemli Üye

Popülarite: 35

Dunya barısı. :)

« Yanıtla #4 : Mart 14, 2007, 09:37:37 »

Cheesy

Oyun Bittiginde Kralda Piyonda Aynı Kutuya Girer.!!!
nehir
TaTLı CaDı...!
Onursal Üye

Popülarite: 43

dön demeyi unuttum...

« Yanıtla #5 : Mart 14, 2007, 21:13:31 »

insanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmaslar

sen en mükemmel sewgiyi hakedecek kadar güsel fakat herkesin seni sewmei hakedemeyeceği kadar özelsin..

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiM..CaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe...
extreme_handsome
Üye

« Yanıtla #6 : Mart 17, 2007, 20:49:29 »

insanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmaslar

sen en mükemmel sewgiyi hakedecek kadar güsel fakat herkesin seni sewmei hakedemeyeceği kadar özelsin..

sevgili nehir çok güzel bi söz bulmuşsun tam da benim hayatımı özetler gibi...
ama insan bazen karşısındakinin değerini bilemiyo işte..hayat işte nabarsın

rosegirl__89
rosegirl__89
Üye

Popülarite: 98

« Yanıtla #7 : Mart 17, 2007, 22:19:10 »

seni  seviyorum   o  kendini  biliyo.............

düşmanı  affetmek  dostu  affetmekten  daha  kolaydır
no1anaconda
Onursal Üye

Popülarite: 94

fani yolcu

« Yanıtla #8 : Mart 17, 2007, 22:25:56 »

Smiley Smiley Smiley Cheesy Cheesy Cheesy hehehe ben de böyle ifade ederim aşkım ;
- almış eline bir çiçek - seveceeek sevmeyecek ?
-ula eşeolueşek çiçek nerden bilecek  Roll Eyes Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy ubria Tongue Tongue Tongue

https://www.facebook.com/nesrin.gulistan/videos/10211765717445964/

W.Shekspeare şöyle demiş-Eleştirmekten daha kolay bir şey yoktur,çünkü ne yetenek ister ne zeka
LEBEHT
Onursal Üye

Popülarite: 160

OPTİMİST, PESİMİST, AGRESİF

« Yanıtla #9 : Mart 18, 2007, 00:39:57 »

Çirkin sözlerle aşk itirafı olabilir mi..
Mesela "Ulan hayvamoğlu hayvam ben senin için ne ps...opatları ne sapıkları ne katilleri geri çevirdim, sana aşkımın kanını akıttım sen ne yaptın, tam içine yestehlendin... gittin bi sapısilik fahişeye tav oldun... Ama ben yine de kemiklerim kırılıncaya kadar dayak yesem de sen diyeceğim... Duydun mu beni hayvam..." gibi Smiley

TiZ-i REFTAR OLANIN PAYiNE DAĞMEN DOLAŞIR ...
ERiŞiR MENZiL-i MAKSUDA AHESTE GiDEN...

PERDEDAR-i MiKUNET DER KASR-i KAYSER ANKEBUT ...
BU NÖVBET MiZENET DER TARiM-i AFRASYAB...
Sayfa: [1] 2 3 ... 19
Balkanlar.Net  |  Yaşam  |  Yaşama Dair . . .  |  Konu: AŞKINIZI burdan ifade edebilirsiniz...güzel sözlerle « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.03725 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog