Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 26, 2017, 03:05:41
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Pomaklar , Goralılar , Torbeşler  |  Konu: pomak yok mu ? 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 2 [3] 4
Gönderen Konu: pomak yok mu ?  (Okunma Sayısı 17390 defa)
bati_trakyali
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #20 : Kasım 30, 2007, 00:55:53 »

Slm ben pomak TURKUYUM ve halen bati trakya yunanistanda yasiyorum bana ulasmak isteyen arkadas varsa ( nefretim-cezam@hotmail.com) msn adresime girebilir teskkurle....
bati_trakyali
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #21 : Kasım 30, 2007, 01:00:20 »

slm arkadaslar bende bati trakya pomak TURKUYUM ve halen bati trakya yunanistanda yasiyorum bana ulasmak isteyen varsa nefretim-cezam@hotmail.com adresime basvurabilir t.s.k...
denizden77
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #22 : Şubat 19, 2008, 20:39:52 »

merhaba arkadaşlar benimde annemin babası göçmüş ve pomaklarmış bende pomağım dolayısıyla .. pomak demek ne demek anlatabilirmisiniz..nerden gelmişlerdir.
makman
Yeni Üye
*

Popülarite: 4

« Yanıtla #23 : Şubat 19, 2008, 21:59:42 »

arkadaşlar ne pomak ı yaaaa..yunanların türk ismini unutturmak için uydurduğu bi terime kendinizi kaptırmış gidiyorsunuz.bizler evlad-ı fatihanız özveöz türküz.bunun aksini düşünüyorsanız buda sizin bileceginiz sey. esenkalın....
espadon
Yeni Üye
*

Popülarite: 1

« Yanıtla #24 : Haziran 13, 2008, 16:31:09 »

nevrekop jijivo köyenden mişizz...ben bilmiyorum
selfcontrol
Yeni Üye
*

« Yanıtla #25 : Haziran 15, 2008, 14:04:02 »

arkadaşlar ne pomak ı yaaaa..yunanların türk ismini unutturmak için uydurduğu bi terime kendinizi kaptırmış gidiyorsunuz.bizler evlad-ı fatihanız özveöz türküz.bunun aksini düşünüyorsanız buda sizin bileceginiz sey. esenkalın....
çok eskiye gidersek belki slavlardan bi gruptuk belkide onlara benzeyen ufak bi millettik belkide türktük ama önemli olan ait olma meselesi ben kendimi türklüğe ait görüyorum ve bayrağım türk bayrağı tek kabul ettiğim dilde türkçe.maksat hemşericilik olsun. ama pomakların tiplerine baksanıza ne değişikler gerçi balkanlarda turani yüz şekli hiç kimsede yok ama pomaklar daha bir değişik.burda adresini verenleri trakyali1922@hotmail.com adresime ekleyeceğim isteyen pomak hemşerilerde ekleyebilir.
drakakol_1
Üye

Popülarite: 30

Başkalarını bilen bilgili,kendini bilen akıllıdır.

« Yanıtla #26 : Haziran 17, 2008, 12:19:03 »

Değerli dostum.kaygılanmana ve tasalanmana hiç gerek yok. Benden yana ;Burdaydım,buradayım  ve burada olmaya hep devam edeceğim. Bu arada diğer arkadaşlarla anladığın tarzda bir anlayışımızın olmadığını bilmeni isterim.İçin rahat olsun.

VATANINI EN ÇOK SEVEN ,GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR.
Bosnali
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #27 : Haziran 28, 2008, 03:06:18 »

Benden de merabalar. Ben Bosna Hersekliyim. Savas zamaninda Turkiyede kaldim. Biz Bosnaklarda islav irkiyiz ve muslumaniz. Yasasin Bosnak ve Pomak kardesligi. Bosna dan cok selamlar
AlperenKIRIM
Qırımtatar
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 136

« Yanıtla #28 : Temmuz 01, 2008, 18:16:36 »

Benden de merabalar. Ben Bosna Hersekliyim. Savas zamaninda Turkiyede kaldim. Biz Bosnaklarda islav irkiyiz ve muslumaniz. Yasasin Bosnak ve Pomak kardesligi. Bosna dan cok selamlar

hosgeldin Bosnali , gercekten Bosna Hersekte mi yasiyosun?

Ant etkenmeñ , söz bergenmeñ bilmek içün ölmege
Bilip körüp milletimniñ közyaşını silmege
Bilmey , körmey biñ yaşasam qurultaylı han bolsam
Yine bır kün mezarcılar kelir meni kömmege

Noman Çelebi Cihan
Bosnali
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #29 : Temmuz 05, 2008, 18:43:20 »

Evet kardes bosna hersekte yasiyorum, ve burda dogudum. Saraybosna da. Sen nerelisin? soyadina gore Kirimli gorunuyorsun.
Sayfa: 1 2 [3] 4
Balkanlar.Net  |  Balkan Dünyası  |  Pomaklar , Goralılar , Torbeşler  |  Konu: pomak yok mu ? « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.01993 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog