Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 25, 2017, 12:27:44
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım  |  Konu: bu sitede Razgrat Kalova (dyankovo ) köyünden kimse yokmu 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
Gönderen Konu: bu sitede Razgrat Kalova (dyankovo ) köyünden kimse yokmu  (Okunma Sayısı 34467 defa)
karavul
Yeni Üye
*

Popülarite: 6

« : Eylül 23, 2007, 01:06:07 »

kalova köyünü yakından tanımak istiyorum benim ailem oradan gelmiş.
huseyinkorkmaz
Hüseyinsop
Yeni Üye
*

Popülarite: 1

« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2007, 00:00:50 »

Sayın  Karavul kardeş Kalovadan olmaz olur mu ben varım ismim  Hüseyin Korkmaz Eskişehirde ikamet etmekteyim 1978  göçmeniyim  Kdirağlar sülalesindennim
selio
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2008, 20:32:21 »

bende dyankovoluım adım selyaidin danacılardanım istamblda oturiorum tum dyankovuları davet ediorum yazışmaya
huseyinkorkmaz
Hüseyinsop
Yeni Üye
*

« Yanıtla #3 : Şubat 26, 2008, 00:38:24 »

Merhaba  Selahattin  bende  Kalovalıyım  siz  danacılardan  siz danacılardan kimin  nesisiniz  rahmetli  danacı Sali amcanın nesi olursunuz              Selamlar
chabalco
Yeni Üye
*

« Yanıtla #4 : Mart 04, 2008, 19:13:11 »

Selam Kalovalıyım (Dyankovo)
Adım Sunay..
Baba İsmim : Ali
Dede İsmim: Sami

Köselerdenim

Dünyanın En Güzel İnsanlarına Sevgiler
chabalco
Yeni Üye
*

« Yanıtla #5 : Mart 04, 2008, 19:19:36 »

Sayın  Karavul kardeş Kalovadan olmaz olur mu ben varım ismim  Hüseyin Korkmaz Eskişehirde ikamet etmekteyim 1978  göçmeniyim  Kdirağlar sülalesindennim

Hüseyin Amcacım Eskişehir'e çok Sevgler Ellerinizden Öperim
alisami54
Yeni Üye
*

« Yanıtla #6 : Mart 04, 2008, 21:16:47 »

Merhaba  Selahattin  bende  Kalovalıyım  siz  danacılardan  siz danacılardan kimin  nesisiniz  rahmetli  danacı Sali amcanın nesi olursunuz              Selamlar

Hüseyin Korkmaz  shop....  beni tanıdın mı    Smiley)))))))))))))))))))))))))
huseyinkorkmaz
Hüseyinsop
Yeni Üye
*

« Yanıtla #7 : Mart 04, 2008, 22:42:15 »

Canim benim tanimam mi Aliciğim . Özledim seni Ara sira mns görüşelim  . Sevgiler
karavul
Yeni Üye
*

Popülarite: 6

« Yanıtla #8 : Mart 05, 2008, 00:08:34 »

Selam Kalovalıyım (Dyankovo)
Adım Sunay..
Baba İsmim : Ali
Dede İsmim: Sami

Köselerdenim

Dünyanın En Güzel İnsanlarına Sevgiler

Merhaba sunay bey. Ben türkiye doğumlu bir kalovalıyım.Kimlik bilginde Yer olarak Razgrat demişsi
n. Şu an Razgrattamı oturuyosun? Eğer halen Bulgaristandaysan Kalovalılarıda tanırsın.Benim orda akrabalarım var.Adı Hüseyin Babasının adı Gafur.Gafur Dayım Rahmetli oldu.Birde senden bir ricam olacak eğer Kalova ile ilgili bilgi ve resim gönderirsen çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler selamlar.
alisami54
Yeni Üye
*

« Yanıtla #9 : Mart 05, 2008, 11:25:26 »

[/quote]
Merhaba sunay bey. Ben türkiye doğumlu bir kalovalıyım.Kimlik bilginde Yer olarak Razgrat demişsi
n. Şu an Razgrattamı oturuyosun? Eğer halen Bulgaristandaysan Kalovalılarıda tanırsın.Benim orda akrabalarım var.Adı Hüseyin Babasının adı Gafur.Gafur Dayım Rahmetli oldu.Birde senden bir ricam olacak eğer Kalova ile ilgili bilgi ve resim gönderirsen çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler selamlar.
[/quote]

sayın Kavuk  baba ismini yazmamışsın...Evet kalovata Hüseyin dayın var ama yalnız  Hüseyin dayın değil Hasan dayın da var..Hasan dayın Hüseyin dayının abisi olur....Babana benim ismimi söyle o beni tanır...Ali Sami deyiver....Biz çerkezköyde kalıyoruz...hepinize selamlar
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım  |  Konu: bu sitede Razgrat Kalova (dyankovo ) köyünden kimse yokmu « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.05064 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog