Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Kasım 21, 2017, 00:00:18
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım  |  Konu: bu sitede Razgrat Kalova (dyankovo ) köyünden kimse yokmu 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6
Gönderen Konu: bu sitede Razgrat Kalova (dyankovo ) köyünden kimse yokmu  (Okunma Sayısı 34392 defa)
behra adem
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #40 : Şubat 02, 2009, 23:45:34 »

bende eylul ayinda ordaydim nasil karslasmadik bilmem senin cocuklarin neyapiyorlar benim kileri epsi evlendiler braktilar beni tek basima cok sevindim sizi buldum icin hic istemeden girdim bu siteye ta ismini gorunce anladim kim oldunu emine abla neyapiyo vala unutmadiysam eralde emineydi ismi onunlanda calismistik fabrikada onada selyamlarimi ilet epinize kucak dolu selyamlar bende kendinize iyi bakin alaha emanet olun..............BEHRA
alisami54
Yeni Üye
*

« Yanıtla #41 : Şubat 03, 2009, 10:44:23 »

bende eylul ayinda ordaydim nasil karslasmadik bilmem senin cocuklarin neyapiyorlar benim kileri epsi evlendiler braktilar beni tek basima cok sevindim sizi buldum icin hic istemeden girdim bu siteye ta ismini gorunce anladim kim oldunu emine abla neyapiyo vala unutmadiysam eralde emineydi ismi onunlanda calismistik fabrikada onada selyamlarimi ilet epinize kucak dolu selyamlar bende kendinize iyi bakin alaha emanet olun..............BEHRA
Ben seni sordum...ben Dyankovoya geldiğimde sen Hollandaya dönmüştün.Benim çocuklar da iyiler.Oğlan evlendi  15  Ocak 2009 da torunumuz oldu..dede oldum yani:)).Kızim henüz evli değil.Emine ablan da iyi çalışıyor.....kısmetse bu sene emekliye ayrılacak. Bana yazdığın için teşekkür ederim .Bizlerden de hepinize sonsuz selamlar .....ALİ SAMİ
behra adem
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #42 : Şubat 04, 2009, 22:06:39 »

gozyunyuz aydin ozaman dede olmusun anali babali byusyun sen neyapiyon calisiyonmu yada emekliye miayrildin torunun kiz mi erkek mi bense coktan oldum anane torunar 2 tane oldu em erkek em kiz yaza eralde dyugyun yapacam kiza 3ay once sonunku kuz da evlendi genede ta beli deyil dyunyun tarihi busene altinci ayin sonunda gidecem izine gelirseniz gorusuruz kendinize yi bakin selyamlar.
alisami54
Yeni Üye
*

« Yanıtla #43 : Şubat 05, 2009, 17:09:44 »

gozyunyuz aydin ozaman dede olmusun anali babali byusyun sen neyapiyon calisiyonmu yada emekliye miayrildin torunun kiz mi erkek mi bense coktan oldum anane torunar 2 tane oldu em erkek em kiz yaza eralde dyugyun yapacam kiza 3ay once sonunku kuz da evlendi genede ta beli deyil dyunyun tarihi busene altinci ayin sonunda gidecem izine gelirseniz gorusuruz kendinize yi bakin selyamlar.

Sağ ol Behra.Torunumuz erkek .Ben çalışmıyorum  biraz rahatsızlandım.emekliliğe daha 1 sene var.Senin torunlar da analı babalı büyüsünler.Behra Skype varsa beni oradan ara...asonnn.... Sana özlem dolu selamlar. Ali Sami
« Son Düzenleme: Şubat 05, 2009, 17:12:50 Gönderen: alisami54 » Logged
Birnik
Dinçer ŞENTÜRK(Birnik Alinin oğlu Bilallardan)
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #44 : Şubat 16, 2009, 13:42:14 »

Ali abi torunun mubarek olsun. Allah analı babalı büyütsün. Enson Eskişehirde düğünde görüştüğümüzde biraz rahatsız olduğunu söylemiştin. İnşallah şu anda iyisindir. Allah sağlık sıhhat ve uzun ömürler versin. Varmı bir isteğiniz. Emine ablaya da selamlar. DİNÇER
Birnik
Dinçer ŞENTÜRK(Birnik Alinin oğlu Bilallardan)
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #45 : Şubat 16, 2009, 14:18:34 »

Ali abi torununuz mubarek olsun. Allah analı babalı büyütsün. Enson Eskişehirde düğünde görüştüğümüzde biraz rahatsız olduğunu söylemiştin. İnşallah şu anda iyisindir. Allah sağlık sıhhat ve uzun ömürler versin. Varmı bir isteğiniz. Emine ablaya da selamlar. DİNÇER (Birnik Alinin oğlu) Cevatın kardeşi.
YARINASLA
YARINASLA
Çekingen Üye
*

Ankara da yaşıyorum

« Yanıtla #46 : Şubat 16, 2009, 18:38:31 »

Arkadaşlar bizim Atalarımız da 1870 ler de razgrat tan gelmişler.Sadece Ali ve oğlu Ahmet gelmiş...Şu an ki soyadımız COŞKUN...BENİM ADIM DA HAYATİ COŞKUN Bu konuda beni bilgilendicek var mı ?  Daha geriye nasıl gidebilirim...Kastamonu Tosya ya ya gelmişler oradan.. hayaticoskun_37@hotmai.com  ..teşekkürler..

...Ankara Çankaya da yaşıyorum.Askerim..Atalarmız 1870 lerde Osmanlı-Rus harbinde Bulgaristan ın  Razgrad kasabasının boşalan köylerinden Türkiye ye gelmişler..Nereye..Kastamonu Tosya ya...
alisami54
Yeni Üye
*

« Yanıtla #47 : Mart 18, 2009, 14:28:50 »

Ali abi torunun mubarek olsun. Allah analı babalı büyütsün. Enson Eskişehirde düğünde görüştüğümüzde biraz rahatsız olduğunu söylemiştin. İnşallah şu anda iyisindir. Allah sağlık sıhhat ve uzun ömürler versin. Varmı bir isteğiniz. Emine ablaya da selamlar. DİNÇER

Merhaba Dinçer kardeş.Hastalığım devam ediyor...alıştık artık...yapacak birşey yok....Smiley)Abinle görüşüyormusunuz...onlar   nasıllar .Abinle hiç görüşemedik...Hepinize selamlar
AlperenKIRIM
Qırımtatar
Global Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 136

« Yanıtla #48 : Mayıs 28, 2009, 03:55:10 »

bir zamanlar hareketli bir baslikmis Smiley

ben 1856 kirim savasindan sonra bu koye iskan edilen kirim tatarlarini sorucaktim Smiley

Ant etkenmeñ , söz bergenmeñ bilmek içün ölmege
Bilip körüp milletimniñ közyaşını silmege
Bilmey , körmey biñ yaşasam qurultaylı han bolsam
Yine bır kün mezarcılar kelir meni kömmege

Noman Çelebi Cihan
sevgin kurt
Çekingen Üye
*

« Yanıtla #49 : Temmuz 12, 2009, 21:42:10 »

ben kurtların sevgin bütün kalovo köyünden herkeze slm
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım  |  Konu: bu sitede Razgrat Kalova (dyankovo ) köyünden kimse yokmu « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02361 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog