Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 23, 2017, 14:12:01
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım  |  Konu: Varmı aranızda isperihli? 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3
Gönderen Konu: Varmı aranızda isperihli?  (Okunma Sayısı 12243 defa)
deniz89
İlgili Üye
**

Popülarite: 19

Kırlara koşalım,kentlere değil!

« Yanıtla #10 : Ekim 09, 2007, 13:53:16 »

Özledim oraları,en çok ta parkta baniçkayla boza içmeyi! Ama ne yazıkki bıraktığımız gibi değil artık.A byaha drugi vremena!!!3 yıl önce gittim.İsperihin aftogarası kuş pisliği kokuyosu sabah sabah.İşte buna çok üzülmüştüm.Yeni olan şeyler ise adım başı kafeler.
Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #11 : Ekim 09, 2007, 13:55:40 »

Özledim oraları,en çok ta parkta baniçkayla boza içmeyi! Ama ne yazıkki bıraktığımız gibi değil artık.A byaha drugi vremena!!!3 yıl önce gittim.İsperihin aftogarası kuş pisliği kokuyosu sabah sabah.İşte buna çok üzülmüştüm.Yeni olan şeyler ise adım başı kafeler.
Pislik dediniz de aklıma geldi. Kuş pisliği bir kenara, yolda yürürken tezeklere basmamak için yoğun çaba göstermek gerek, malum burada alışık olmayınca orada yolda yürümek bile ilk başlarda biraz zorluyor Smiley

sevim dönmez
Onursal Üye

Popülarite: 62

Bazen sesini duyurabilmem için susman gerekir.

« Yanıtla #12 : Ekim 09, 2007, 15:18:23 »

Yeni üye oldum. Siteyi çözmeye çalışıyorum.Çok beğendim.İsperih 1989 yılı buralara göç etmiş biriyim.Varmı 1973 nabor LİSE ESPU''Lüdmila Jivkova'' 9 klasta okumuş birileri.Lise mezunları toplantısı için gerekli.Pokana göndermek için lazım da tonniçin.

Merhaba Deniz 89

Bende 89 da Lüdmila Jivkova'da okudum Smiley hangi sınıftaydın sen çıkaramadım seni:)
meli
meli
Onursal Üye

Popülarite: 172

« Yanıtla #13 : Ekim 09, 2007, 15:19:09 »

Ihlamur ağaçları yerinde mi bari?
Okulu asınca gizlenmek yerine ayde parka. Oralara yakın bir Mladejki Dom vardı hala yerinde mi?

Aşkolsun WhateSpiDeR.Sevgili İSPERİH'ten (Özlemle anıyorum) sonra senden daha büyük İsperihli mi var?

"Nice insanlar gördüm,üstünde elbise yok.Nice elbiseler gördüm içinde insan yok"
sevim dönmez
Onursal Üye

« Yanıtla #14 : Ekim 09, 2007, 15:26:05 »

Ihlamur ağaçları yerinde mi bari?
Okulu asınca gizlenmek yerine ayde parka. Oralara yakın bir Mladejki Dom vardı hala yerinde mi?

Aşkolsun WhateSpiDeR.Sevgili İSPERİH'ten (Özlemle anıyorum) sonra senden daha büyük İsperihli mi var?

Meli hn.Mladejki Dom yerinde duryor yalnız biraz bakım gerekiyor:)

deniz89
İlgili Üye
**

« Yanıtla #15 : Ekim 10, 2007, 23:35:07 »

9 b klastı hafızam beni yanıltmazsa .Ama ben Vazovodan geldim ve sadece 8 ve 9 sınıf okudum sonrası malum.Buraya geldik.Sınıftakileri arkadaşların isimlerini söylesem hatırlaman mümkün mü acaba?Nevin(Aneliya namı değer şao uzun pelikli bir kız şahmatistka)Reyhan(Rumen)Aysel vardı ve de ben şirin(Kitka)Değerlerinin isimleri bulgarca aklımda.Zaten türkler azınlıktık sınıfta.Ben de seni çıkaramadım ismin ne?
deniz89
İlgili Üye
**

« Yanıtla #16 : Ekim 10, 2007, 23:39:43 »

Yukarıdaki yazı SİSİLYA rumuzlu kişiye cevap olacaktı ama galiba beceremedim.Neyse?
sevim dönmez
Onursal Üye

« Yanıtla #17 : Ekim 15, 2007, 10:39:38 »

9 b klastı hafızam beni yanıltmazsa .Ama ben Vazovodan geldim ve sadece 8 ve 9 sınıf okudum sonrası malum.Buraya geldik.Sınıftakileri arkadaşların isimlerini söylesem hatırlaman mümkün mü acaba?Nevin(Aneliya namı değer şao uzun pelikli bir kız şahmatistka)Reyhan(Rumen)Aysel vardı ve de ben şirin(Kitka)Değerlerinin isimleri bulgarca aklımda.Zaten türkler azınlıktık sınıfta.Ben de seni çıkaramadım ismin ne?

Sınıvlarımız farklı olunca bir birimizi  tanımakta zorlandık tabi:) ben 9 A kalstaydım adım SEVİM Smiley
Arkadaşların hepsini türk isimlerinle tanıyorum ...
erdal
alemdar
Çekingen Üye
*

Popülarite: 0

« Yanıtla #18 : Ekim 15, 2007, 10:52:42 »

selam sislya ben erdal yeni üye oldum buraya ilk sana yazıyorum ben klinentlil küyüerle tanışmak istiyorum
sevim dönmez
Onursal Üye

« Yanıtla #19 : Aralık 17, 2007, 17:20:44 »

Yeni üye oldum. Siteyi çözmeye çalışıyorum.Çok beğendim.İsperih 1989 yılı buralara göç etmiş biriyim.Varmı 1973 nabor ESPU''Lüdmila Jivkova'' 9 klasta okumuş birileri.Lise mezunları toplantısı için gerekli.Pokana göndermek için lazım da tonniçin.

Deniz 89 lise toplantısı  nasıl geçti ?
Sayfa: 1 [2] 3
Balkanlar.Net  |  Balkanlar.NET  |  Birbirimizi Tanıyalım  |  Konu: Varmı aranızda isperihli? « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02304 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog