Ana Sayfa Ana Sayfa  Forum Forum  Balkanlar TV Balkanlar TV  Tarihte Bugün Tarihte Bugün  Haberler Haberler  Makaleler Makaleler
Son mesaj - Gönderen: Taran Kedi - Cuma, 06 Nisan 2012 15:50
Balkan Türklerinin Buluşma Noktasına Hoş Geldiniz.
Balkanlar.Net
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Eylül 26, 2017, 02:59:38
151.700 Mesaj 8.683 Konu Gönderen: 8.295 Üye
Son üye: figenbakay
Balkanlar.Net  |  Teknoloji Dünyası  |  Yazılım  |  Konu: "FREE" Sabit Telefon'ları bedava aramak istermisiniz? İnternet Üzerinden. 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1]
Gönderen Konu: "FREE" Sabit Telefon'ları bedava aramak istermisiniz? İnternet Üzerinden.  (Okunma Sayısı 9597 defa)
qxm
Kıdemli Üye

Popülarite: 41

« : Mart 01, 2006, 07:45:26 »

"VoipBuster"
Adlı program ile sabit telefonları hiçbir ücret ödemeden  internetiniz olduğu sürece pc'nizden bedava arayabilirsiniz.
Şehir İçi, Şehirler Arası yada Yurtdışı arayabilirsiniz. (Cep telefonlarını kapsamamaktadır.) Yanlız yakın bir zamanda
TELSİM hatlı kişileri arama şansımız olabilir. Telsimi satıl alan şirket (Vodafone) internet üzerinden ses transferi işine başlıyacağı söylentileri dolaşmakta.
Programı Google'den aratıp yada aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz. Boyutu 1,55 mb. ufacık bişey ama görevi büyük.

Programı kurun sizden bazı isimler ve mail adresi isteyecektir bunları girin ve sizi kaydetmesini bekleyin.
Program çalıştığında en alttaki boşluğa telefon numarası girip aramak için hazır hale gelir.
örnek: şehir içide arıyor olsanız "90 212 xxx xx xx" olarak girmeniz gerekecek. (90212XXXxxXX  bu şekilde)

Son bir hatırlatma: Bu program ile telefon görüşmesi yapabilmek için belki söylemeye gerek yok ama Bilgisayarınıza bağlı bir MİKROFON'unuzun olması gerekiyor.

Bedava ve Uzun sohbetler dilerim, İnşallah işinize yarar.

Program linki:
http://www.voipbuster.com/en/download.html

"Güçlü Bir Halk Lidere İhtiyaç Duymaz." <Emiliano Zapata>
wes
anakin
Kıdemli Üye

Popülarite: 57

[siyah şerit]balkanlar.net[/siyah şerit]

« Yanıtla #1 : Mart 01, 2006, 17:04:57 »

aynı programı gectiimiz gunlerde kardesim bana gondermişti.kullandık ii hosta. sadece 1(yazı ile "bir") dakika konusabiliosun ve bu 1 dakikalar sadece ve sadece 10 tane.yani 10 dk konusma limitin var. senin linkini verdiin programın crack i ya da baska bi cheat olayı varsa bilemem Smiley biraz daha bilgi verirmisin bu konu hakkında?

Han Solo,hancı solo
KaRDiNaL
Onursal Üye

Popülarite: 68

Joker

« Yanıtla #2 : Mart 01, 2006, 19:11:54 »

Ben şöyle bişey buldum..Denemek isteyenler denesin..Pragramı bu sayede full yapan olursa da haber versin.. Wink

"USER: ZASCABUNIDA PASSWORD:123456 OR USER: MASTERZEN PASSWORD:123456      USE A CREDIT CARD GENERATOR TO CHARGE VOIPBUSTER AND USE THIS E-MAIL FOR CONFIRMATION. FOR USER - ZASCABUNIDA USE: http://HTTP://WEBMAIL.CLIX.PT USERNAME:OPLOO PASSWORD:GNHEIOT FOR MASTERZEN USE - http://HTTP://WEBMAIL.CLIX.PT USERNAME: ASD_43 PASWORD: XOMTYB"

Ne dilediğine dikkat et !
qxm
Kıdemli Üye

« Yanıtla #3 : Mart 01, 2006, 19:21:06 »

Aslında WES programın çalışma şekli güzel evet. Kaliteli bir microfon ile çok daha iyi olucak.
Sanırım aylık 10€ sabit ücret ödeme yaparak Cep telefonlarıda dahil dünyanın heryerini arayabiliyorsun. (Fatura yok)
*rack olayını henüz araştıramadım, Ama olacağınıda pek zannetmiyorum.

Yanlız sizi bilmem ama ben programı ilk denediğimde çok şaşırdım. Bu aslında gelecek için bize biraz bilgi vermekte.
Çok sık telefon görüşmeleri yapan kişiler için çok hesaplı olur.

Denemeyenler Mutlaka denesin.

Konu Dışı: (Crack)
Aslında beni ilgilendirmez ama Malum Türkiyedeki bazı yasalar yenilenince ve bazı hazırlıksın siteler mahkemelik olup Türkiye içinden erişime kapatılınca, telif hakları konusunda daha dikkatli olmak açısından *rack kelimesi yerine başka kelimeler kullansak forum açısından daha sağlıklı olur.

Örnek:
*rack
kürek
vs..

qxm
Kıdemli Üye

« Yanıtla #4 : Mart 01, 2006, 19:23:23 »

@ KaRDiNaL  çok sağol. Ben olamaz dedim ama demek olabilirmiş. Hiç olmazsa umutlandım valla.
Bende biraz araştırma yaparım.

KaRDiNaL
Onursal Üye

Popülarite: 68

Joker

« Yanıtla #5 : Mart 02, 2006, 01:34:43 »

bi bak bakalım,olursa bize haber et..boşuna telefon parası vermeyelim  Wink Wink

Ne dilediğine dikkat et !
qxm
Kıdemli Üye

« Yanıtla #6 : Mart 06, 2006, 02:52:58 »

Olmadı.....üzgünüm.
 "invalid pasword"  hatası verdi hep. Zaten bu kullanıcı adı ve şifreler çoktan karalisteye alınmıştır bence.

Taran Kedi
Moderator
Onursal Üye

Popülarite: 483

Tozcu

« Yanıtla #7 : Mart 06, 2006, 03:13:41 »

arkadaşlar ne yapıyorsunuz  Cheesy Cheesy
göz önüne almadığınız bi kaç nokta var. Söz konusu teknoloji VoIP tir. Voice Over IP, ip üzerinden ses dosyalarının transferi mantığına dayanır. VoIP programları tek başına çalışmazlar, tek başlarına çalışabilirler, pc to pc arasında bu programları tek başına kullanabilirsiniz, ama pc to telephone olunca, bu programların sizden aldığı ses dosyaları bir merkezden geçerek Türk telekom gibi bir santral aracılığıyla karşıdaki telefon numarasına ulaşır. Uzun lafın kısası bu programlar interkatif programlardır ve tek başlarına bir oyun, yada photoshop gibi kullanılmaları anlamsızdır. Bahse konu iletişime aracılık eden merkezlerin doğal olarak bu programın lisansının geçerli olup olmadığını kontrol etmesi kadar normal bir durum yoktur. Ancak crack sitelerini çok yakından takip edeceksiniz ki, oralara düşen kullanıcı adı ve şifreleri anında yakalayarak belki 15 - 20 dakika kullanabilirsiniz. Neden 15 - 20 dakika? Bu şifreleri sizler gibi yüzlerce kişi aynı anda deneyeceğinden, aynı kullanıcının bir çok farklı yerden sisteme giriş yapmaya çalışması bahse konu iletişim merkezinin dikatini çekecektir. Bu dikkat sonucunda da ilgili hesabın kaydı genellikle anında silinir, bu da size "Invalid Password" mesajı olarak geriye döner. VoIP üzerinden iletişim yapmak için şunu deneyebilirsiniz. Bu teknolojileri üreten şirketlerden dostlar edinin Cheesy, gerisini onlar halleder  Wink

qxm
Kıdemli Üye

« Yanıtla #8 : Mart 06, 2006, 09:07:43 »

Kesinlikle haklısın yüksel. İnşallah yakında Türk Telekomda bu işe girer bu işe, makul bir fiyata tabi, bizde kullanırız.

karızo
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Şubat 15, 2007, 01:35:48 »

ya  milleti  kandırmayın   bu  programlar   sınırsız  konuşma  yaratmıyor     hepsi   süreliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sayfa: [1]
Balkanlar.Net  |  Teknoloji Dünyası  |  Yazılım  |  Konu: "FREE" Sabit Telefon'ları bedava aramak istermisiniz? İnternet Üzerinden. « önceki sonraki »
    Gitmek istediğiniz yer:  

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
    Bu safya 0.02286 saniyede 22 sorguyla oluşturuldu

Emlak ilanları, araba ilanı ver Blog